Synchronizace fotek

jakubroz

Synchronizace fotek

Příspěvek od jakubroz »

ahoj,
můžu se zeptat jak mam do iphonu nahrát foto? nikde v itunes sem nenašel oddělení pro fotky.
Kam ty fotky v itunes mam dát?

cibetik

Příspěvek od cibetik »

Když připojíš iPhone a máš v iTunes ty záložky s hudbou, videi atd. atd. Tak jedna z těch záložek je Photos. Tam si vybereš jakou složku chceš synchronizovat do iPhonu. Když chceš pak fotky z iPhonu odebrat, tak je musíš v té složce odebrat, nebo zrušit synchronizaci.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Já si udělal ještě jednu extra složku z fotkama. Celí adresář se synchronizuje i s pod adresáři. Třeba : c:\iPhone_fotky\motorky, takže v Galerii budete mít složku motorky, ale c:\iPhone_fotky\motorky\sraz tak už fotky ze srazu budete mít v adresáři motorky.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

hop
Host
Host
Příspěvky: 101
Registrován: stř lis 07, 2007 12:39 pm

Příspěvek od hop »

No, podle mě celá synchronizace fotek je dost nešťastně udělaná. Nemůžu si tak dát do iphonu fotky ze dvou různých složek... Doufám že se co nevidět objeví nějaká aplikace na synchronizaci fotek... Tohle je omezující...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

No není to opravdu žádný zázrak :? . Třeba ty moje motorky chtěl bych složku motorky2007 a pod tím další adresáře s jednotlivými akcemi. Lepší aplikaci opravdu uvítám.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Ja mam take problem s iTunes.Kdyz synchronizuji tu spoustu fotek co mam v PC (Zvirata pekny slecny...oblecene apod.) je vse v pohode.

Kdyz ale v sync. zaskrtnu adresar kde mam fotografie z digitalu(Panasonic LUMIX DMC-FX3),tak soft. chvili vsechny fotky optimalizuje ale pak hodi vhybovou hlasku ze je nelze zobrazit a po dokonceni sync. v iPhone nejsou.Zkousel jsem vsechno,zmensovatz je z 5Mpix na 640x480 ukladat v JPEG mensim. komp. pomeru,ale nic nepomaha....do telefonu je proste nedostanu a jina moznost nez ten zatraceny iTunes neni,

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

A nemůže to být tím umístěním ? Pár fotek si nahraj někde bokem třeba k těm slečnám a uvidíš...

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Martas06

Re: iPhone

Příspěvek od Martas06 »

Julek píše:A nemůže to být tím umístěním ? Pár fotek si nahraj někde bokem třeba k těm slečnám a uvidíš...

Umisteni fotek uz jsem zkousel taky a bezvysledne...a taky jsem si vsiml ze v PC mam tech slecen nejakejch 86-fotek...do iPhone se synchronizovalo pouze 47,pricenmz asi dve v adresari nejspu uplne,polovina chybi a jsou tam bud pruhy nebo vyplnene jednou barvou,jako kdyz se na PC nespravne vykresli.

Co ale porad nemohu pochopit je proc se fotografie optimalizuji...to iPhone s 600Mhz nezvladne zobrazit JPEGy v plne kvalite?

Kdyz jsem mel FW 1.0.2 tak tenhle problem nebyl....ale taky jsem nemel iTunes 7.5 ale starsi 7.4.3 (na novou jsem musel kvuli problemu s pameti pri restore upgradovat)

Jinak mrkni na tyhle stranky,z nich vetsina tech kocek pochazi a je to dilo prof. fotografa.....vsechny oblecene samozrejme.

http://www.4men.cz
http://www.modelstudio.cz

EDIT:
Tenhle problem nebudu mit asi jen ja:
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=304450
http://forums.ilounge.com/archive/index ... 97293.html
Ta chybova hlaska odpovida te co se zobrazi me...tedy jen s rozdilem cestiny a xp-cek.

Vsechy fotky maji spravny format,nazev nema vic jak 15znaku

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

A co háčky, čárky ? Nemáš je náhodou v názvech souborů ?

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Martas06

Re: iPhone

Příspěvek od Martas06 »

Julek píše:A co háčky, čárky ? Nemáš je náhodou v názvech souborů ?

Ne,zkousel jsem je prejmenovat treba A1,A2 atd ale stale bezvysledne....udelal jsem i reinstall iTunes ale nic.
Vubec netusim proc to nechodi...jdina moznost jak fotky do iPhonu dostat je iTunes a dela to tohle...ach jo!

Tohle mi te soft vzdycky "vyhodi"
Obrázek
Dela to jen u fotek trebaz 80 se jich synchronizuje jeno 40...huidba i filmy jsou pritom v poradku.Format fotografii je JPEG o velikosti 100-250kb
Pouzivam iTunes 7.5 na WinXP Home Edition,muzu zkusit win preinstalovat ale do toho se mi nechce...

EDIT:
Nejsem jediny kdo resi tenhle problem: http://www.howardforums.com/showthread. ... id=1194951
Jeste je zkusit resize vsech na 480x320 a umistit je na 1GB MMC kartu ve ctecce.

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Co konverze do jiného formátu (jpg > png) a pak upload?
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Muzu to zkusit ale pochybuji o uspechu...iTunes prece pracuje s JPEG,PNG,GIF a snad i BMP....fakt me ten SW stve :!:

EDIT:
Ted jsem zkousel zmenit velikost vsech obrazku na 480x320 a NIC!!!!!!!!§
Je to furt stejny,iPhone je skvelej pristroj ale iTunes je snad nejhorsi software co ZNAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

PROSIM POMOZTE NEKDO!
PRECE NEBUDU KVULI TAKOVE S..... PREINSTALOVAVAT WINDOWS!!!!

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Příspěvek od flatliners »

ano Itunes je "úžasnej".včera sem synchronizoval hudbu,ale jedno album sem do Iphonu prostě nedostal.zkoušel sem sync asi pětkrát,i odebrat a znovu nahrát album do Itunes,nic.vykašlal sem se na to,nechal to tak.neska sem po přidání ještě nějakých věcí udělal sync a voalá,album je tam :shock: jinak s fotkama(jpg) problém nemám,tedy až na to příšerné optimalizování :x

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Problem s prenasenim fotak do iPhone ktery tu tolikeatr zminuji,se je zda se vyresen.Cerpal jsem z tohoto clanku a diksuze.
Potiz je v tom ze pokud iTunes bezi na WindowsXP ci Vista nerozumi si s formatem Filesystem NTFS ktery Xp primarne pouzivaji pro pevne disky.Proc tomu tak je netusim,preci je jen program portovan z platformy macintosh.
Abych nemusel svuj disk formatovat(takovy cvok zase nejsem),podle navodu jsem pouzil 2GB SD Card ve ctecce a naformatoval ji na FAT32.
Fotky se synchronizujo VSECHNY a bez nejmensiho problemu...je to pravda trochu pomalejsi,flash pameti nemohou dosahnout rychlosti pevneho disku ale porad lepsi nez en svuj kompletne formatovat a rozdelovat znova na partitions,to by znamenalo kompletvsechno co na nem mam zalohovat + preinstalovat XP.

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Příspěvek od flatliners »

U mě NTFS(XP) žádnej problém,to bude asi něčim jinym :wink:

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

flatliners píše:U mě NTFS(XP) žádnej problém,to bude asi něčim jinym :wink:

Zajimavy,co by to mohlo zpusobovat?,v tom odkazu o tom nekteri uzivatele iPhonu take pisi a pomohl jim stejne jako me filesystem FAT32 na vymennem USB diksu ci pam. karte.

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Příspěvek od flatliners »

tak sem teď schválně zkoušel synchronizovat fotky z externího disku na kterym je taky NTFS a vše v pořádku...

qjuba

Příspěvek od qjuba »

No kdyz uz jsme u tech fotek. Nevite jak dostat fotky vyfocene Iphonem??
Nepocitam zasilani mejlem.
Dik

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

iPhone se ti v PC ohlásí jako digitální fotoaparát. Otevřeš a jednoduše fotky přetáhneš kam chceš.
iPhone 3GS 32G FW 3.1.2, Nokia 6303

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

flatliners píše:tak sem teď schválně zkoušel synchronizovat fotky z externího disku na kterym je taky NTFS a vše v pořádku...

Dela to jeste nekomu jinemu? Abych XP nepreinstalovaval zbytecne...

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Příspěvek od flatliners »

zkusil bych to jeste pred tim na jinym kompu s ntfs...

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

flatliners píše:zkusil bych to jeste pred tim na jinym kompu s ntfs...

Tu moznost bohuzel nemam...bracha mi firemni notebook k instalaci zverstva jako je iTunes nepujci

S timhle problemem nejsem sam: http://joeygadget.com/2007/07/04/iphone ... s-problem/

PROSIM PORADTE NEKDO CO S TIM...JA UZ FAKTICKY NEVIM a preinstalovavat XP se mi prave nechce.

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Příspěvek od flatliners »

Ani se nedivim...me zustane po kazdy synchronizaci viset i kdyz ho zavru.musim ho jeste zavrit rucne ve spustenejch programech.a kdyz na to nahodou zapomenu a nastavim si pc na vypnuti po urcity dobe(neco stahuju)tak se komp nevypne,jen se objevi ukocovani programu Itunes,dojede na konec,ale neukonci se.navic zere dost pameti.uz aby nekdo vymyslel synchro bez nutnosti pouzivat tuhle hruzu.

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

To bych bral hned...alternativu k iTunes.Je fakt ze i kdyz ho ukoncis ve spravci procesu na pozadi bezi stale a nekdy se stane ze po chvili comp nesnesitelne zpomali.
Bral bych USB MassStorage ktery pry chodi u iPOD Touch...myslis ze nekdio napise aplikaci ktera by se stahla pres installer do iPhonu a po pripojeni kabelu se objevil jako dalsi disk?
Nelibi se mi ze iTunes fotografie optimalizuje,noc to nechapu PROC? ma prece 600Mhz procesor,to by to nezvladal? i kdyz je pravda ze na FW 1.1.1 v sysinfo ukazuje ze CPU bezi na 400 a FSB na 100 Mhz ale i tak.

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Příspěvek od flatliners »

no podle týhle zprávy
http://www.iphone.cz/?text=245-co-prinese-fw-1-1-3
by mass storage mělo bejt v 1.1.3 tak uvidíme :roll:

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

flatliners píše:no podle týhle zprávy
http://www.iphone.cz/?text=245-co-prinese-fw-1-1-3
by mass storage mělo bejt v 1.1.3 tak uvidíme :roll:

No doufejme...moc tomu ale neverim.Je nejaka moznost se dostat do slozky s pictures pomoci iBrickr? nebo to jde jen do dresare s vyfocenymi snimky?

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Re: iPhone

Příspěvek od pechino »

Julek píše:No není to opravdu žádný zázrak :? . Třeba ty moje motorky chtěl bych složku motorky2007 a pod tím další adresáře s jednotlivými akcemi. Lepší aplikaci opravdu uvítám.
neke že si motorkář? co máš za mášu? já jsem blázen na R1... :twisted:

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Mno, tohle je fórum o iPhonech :roll:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Re: iPhone

Příspěvek od pechino »

Julek píše:Mno, tohle je fórum o iPhonech :roll:
na motorkarich mas taky profil?

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Hmm...hezke ale stale mi nikdo neporadil jak synchronizovat fotky pomoci iTunes.Z hdd se neprenesou vsechny jen z pametove karty a to je pomale.
Stezuje si na to vic lidi: http://joeygadget.com/2007/07/04/iphone ... s-problem/

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Tak jsem kompletne reinstaloval Windows XP HomeEdition a nic se nezmenilo....fotky se stale nechteji synchronizovat(prenese se stezi polovina) a jedina moznost je pametova karta na FAT32,
Opravdu uz nevim co s tim...XP bezi na AthlonXP mohlo by to byt tim?

S iTunes si opravdu pripadam jako KRETEN!!!!!!!!!!!!!!

byl bych nesmirne vdecny nekomu kdo by poradil s timto problemem...co mam jeste proboha udelat aby to K chodilo? preinstaloval jsem Xp stravil s tim 2hodiny....pripada mi to ze si ze me iTunes delaji P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

Martas06 píše:Tak jsem kompletne reinstaloval Windows XP HomeEdition a nic se nezmenilo....fotky se stale nechteji synchronizovat(prenese se stezi polovina) a jedina moznost je pametova karta na FAT32,
Opravdu uz nevim co s tim...XP bezi na AthlonXP mohlo by to byt tim?

S iTunes si opravdu pripadam jako KRETEN!!!!!!!!!!!!!!

byl bych nesmirne vdecny nekomu kdo by poradil s timto problemem...co mam jeste proboha udelat aby to K chodilo? preinstaloval jsem Xp stravil s tim 2hodiny....pripada mi to ze si ze me iTunes delaji P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak mě zas nejde vyndat fotky z iphone, kurna :oops: dovnitř lezou o sto šest

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

No vyndas je jedine tak ze v iTunes zrusis "zatrzitka" jedn. slozel s obrazky...pak se smazou,primo v iPhone to nejde.

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

Martas06 píše:No vyndas je jedine tak ze v iTunes zrusis "zatrzitka" jedn. slozel s obrazky...pak se smazou,primo v iPhone to nejde.
myslím tím, ty co jsem nafotil

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Ty nafocene jsou kupodivu v iPhone normalne odstranit...je tam ikonka kose :wink:

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

Martas06 píše:Ty nafocene jsou kupodivu v iPhone normalne odstranit...je tam ikonka kose :wink:
ale to jsem zjistil dávno, já bych je ale chtěl dostat do kompu a to mi nejde :D

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

Martas06 píše:Ty nafocene jsou kupodivu v iPhone normalne odstranit...je tam ikonka kose :wink:
btw díky moc za trpělivé rady :-))) kdyby mi takhle někdo poradil s hrama, to by bylo úžo :P

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

kuk sem: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=343

a hry stáhneš třeba přímo z Installeru..složka Games :wink:
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

Chrono Leggionaire píše:kuk sem: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=343

a hry stáhneš třeba přímo z Installetyru..složka Games :wink:
ty kluku ušatá, díky :P

Odpovědět