Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Kikos

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Kikos »

TO punky7865.: Nedělej 2 příspěvky za sebou nebo ti moderátoři dají banán,
napiš v jakém formátu máš ikony v těch tématech,co máš za témata,jinak co má za problémy (viz.bub4K) nikdo dohledávat nebude tak vypiš všechny problémy co ti to dělá a podrobnosti jinak nečekej pomoc :wink:

punky7865
Host
Host
Příspěvky: 129
Registrován: pát kvě 06, 2011 2:53 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od punky7865 »

skusim este restore a odznova spravit JB a dat nan winterboard ....a problemy? nainstaloval som WB a hned mi to tie ikony zmrsklo...skusal som 7x7 springboard a nic..zzostalo to rovnake ...skusil som asi 5 tem ale kazda mi zmenila tak pozadie za ikonamy a dve tri ikony a ked sa postastilo tak aj lockscreen...mozno si nesedia navzajom nejake programy z cidie... skusim ten restore a odzona jb wb a dam vediet..

EDIT: spavil som nanovo JB a vsetko frci ako ma :twisted:
iPhone 4s 16GB iOS 8.1.2 Jailbreak Taig
iPad2 WiFi 64GB iOS 5.1.1 Jailbreak Redsn0w

otajs

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od otajs »

Jde nastavit zvlast wallpaper na lock screen a zvlast na pozadi za ikonami? Prosim poradte mi jaky program z cydie nebo jak anstavit WinterBoard

MiroNajs

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od MiroNajs »

Prosim o radu. Vzdy kdyz dam pres WB nejaky tema tak se zmeni pozadi na plose.. fajn. ale kdyz vchazim do slozky tak se jakoby tapeta prepne na tu, co mam normalne ja a ta co je v tematu zmizi. co s tim ?

moni65

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od moni65 »

Neviete mi poradit,

preco ked si stiahnem temu, tak sa mi ikony nepremenia tak ako su na screenshote?

:unknown:

Kikos

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Kikos »

TO otajs .: Zkus Wallpaper Rotation pozadí se bude menit 6 x denně je to ze Cydie. :good:

kundolap
Host
Host
Příspěvky: 112
Registrován: ned kvě 16, 2010 2:51 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od kundolap »

Nevíte jak v tématu (LockScreen) "Typophone 4" změnit měsíce a dny z angličtiny na češtinu ? Když jsem to zkusil přepsat v html kódu, tak mi místo dnů atd.. naběhlo prázdné okénko s modrým otazníkem uprostřed.
....apple

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od cczero »

co udělat obecně, pokud vidím Themes, kde jsou všechny ikony změněné, píšou, že je optimalizováno pro iOS 5.x, na screenu vidím ikonu zpráv změněnou, ale u mě se nezmění?

ipho4S
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 347
Registrován: úte bře 06, 2012 7:00 am

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od ipho4S »

Neviete preco mi nejde zmenit LockScreen????
Cez winterboard som aktivoval temu, (iba lockscreen) percenta baterie, dam respring a nic sa nezmeni... :( :( :( dakujem za rady a pomoc
iPhone 8 plus 256GB

jackb
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 172
Registrován: úte čer 30, 2009 2:40 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od jackb »

ako ma byt u black'ups HD packu zapnute/vypnute sucasti tak aby som na lockscreene vlastnu fotku a na springboarde defaultne pozadie od jackieho?
pri 5.0.1 sa mi to nahodou podarilo, dnes som robil JB a bojujem s tym polhodinu :(
MacBook Pro late 2010
iPhone SE 128GB

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Metalgirl »

Musis primo v tom tematu najit obrazek pozadi na lockscreenu a nahradit ho tim, ktery tam chces.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Roman_Pe »

otajs píše:Jde nastavit zvlast wallpaper na lock screen a zvlast na pozadi za ikonami? Prosim poradte mi jaky program z cydie nebo jak anstavit WinterBoard

Ano de a nepotrebuješ žiadnu app. proste len v nastaveniach pri zmene tapety pri zvolení ti ponúkne zmeniť (na uzamčenou plochu - na plochu - na obojí) a je to
Nevíte jak v tématu (LockScreen) "Typophone 4" změnit měsíce a dny z angličtiny na češtinu ? Když jsem to zkusil přepsat v html kódu, tak mi místo dnů atd.. naběhlo prázdné okénko s modrým otazníkem uprostřed.

To musíš v PhotoShopu zmeniť PNG obrázky a nie popis v html. Tam kľudne môžeš dať aj pomenovanie napríklad na mesiace od 1 až do 12 ale tie PNG súbory musia byť pomenované tiež od 1-12 ináč si to nenájde vlastnú cestu a preto ti tie obrázky nenačítalo. Je to dosť práce.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

jackb
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 172
Registrován: úte čer 30, 2009 2:40 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od jackb »

Metalgirl píše:Musis primo v tom tematu najit obrazek pozadi na lockscreenu a nahradit ho tim, ktery tam chces.

no mam pocit, ze je to len otazka winterboardu, ale pozriem sa na tie adresare...
MacBook Pro late 2010
iPhone SE 128GB

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Roman_Pe »

@kundolap: Tu som ti dal moju tému čo som urobil do Typophone 4 v CZ
Stiahni - rozbaľ - a v rotu telefónu obsah zložky Typophone 4 nahraď súborama ktoré sú v zložke čo so sem dal. Daj respring a je to.
Keď chceš vedieť výsledok tak PRED zmenou otvor súbor LockBackground.html a zobrazí sa ti to na internetovom prehliadači.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

fugasik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: sob kvě 28, 2011 3:51 am

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od fugasik »

Poradí někdo jak teď winterboard funguje?Mam ho stazenej témata v něm taky,ale nic se mi nezmění :/ ...
Iphone 11
iPhone 13 mini
IPad mini 4 a 5
iPhone 6 64Gb space grey
IP 7
IP SE

Odpovědět