Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Horácio
Host
Host
Příspěvky: 42
Registrován: čtv pro 23, 2010 11:38 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Horácio »

Pri inštalácii tém mám problém s ich aktiváciou.Stiahnem si tému,idem do Winterboardu a zafajknem riadok s názvom témy.A potom mi to zmení napr. tak maximálne 3-4 ikonky a v tom lepšom prípade 5-6 ikoniek a možno aj tú lištu pod dolnými ikonkami. A to vždy sťahujem zo sekcie na Cydii na kompletnú zmenu témy.Môžete mi niekto prosím poradiť,že kde môžem robiť chybu?
A ďalšia vec. Neviem anglicky a tak samozrejme neviem načo sú vo Winterboarde tie ostatné názvy a ku čomu to má slúžiť a čo by som mal ešte odfajknúť. Nemohol by to prosím niekto celé popísať aby také lamy ako ja tomu lepšie rozumeli?
Vopred ďakujem za všetky odpovede.
iPhone 4 16GB fw.6.1.3 JB-áno

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od JackieTran »

Chybu nedelas ty,ale je to tim,ze jsi stahoval temata,ktera jeste pouziva stary system zmenovani ikon.Pripoj iP k PC a pres nejakej program bez do sveho iPhonu,bez do adresari ,var/stash/themes.xxxxx/nazevtematu/icons

tam si najdi ikonky ktere se ti nezobrazovali aprejmenuj to podle nazvu co mas na plose(springboardu) tveho iPhonu.

Dalsi tip,pokud nemas problem s Eng,tak si nastav v iP anglictinu,pak budou ikonky automaticky zmeneny,nic nebudes muset upravovat.

Horácio
Host
Host
Příspěvky: 42
Registrován: čtv pro 23, 2010 11:38 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Horácio »

Skúsim to! Ďík za tip.
iPhone 4 16GB fw.6.1.3 JB-áno

adiooo

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od adiooo »

jak upravím ikonky?

ynuaska123

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od ynuaska123 »

nema niekto complete temu s bruceom lee???dik

Marosh
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pon led 31, 2011 8:55 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Marosh »

Mám trosku dotaz a pripadam si jako uplny pitomec... Pres Cydii jsem nahodil Winterboard, stahl temata a i kdyz si cokoli z temat ve WB zatrhnu, nikdy zadna zmena... Prosím jako prvnáčkovi, protože na tech 7 let se opravdu cítím, po tomhle...

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od john »

Stáhneš si theme (jedno jestli z cydie nebo v PC) a otevřeš WinterBoard, zaškrtneš jaké theme chceš a dáš respring (červenej čudlík vpravo nebo vlevo v rohu :D) a je to :thumb_up:
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

Marosh
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pon led 31, 2011 8:55 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Marosh »

johnnn: ja to takhle delam a jedine, co mi teda zatím funguje je, zbaveni se spodku docku (sede pod ikonkami)....je mozny, ze je chyba v tematech? Jen pro info mam BB 6.15 a os 4.2.1, napadlo me, jestli to neni proto, ze ty temata nespolupracuji...

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od john »

O baseband vůbec nejde. Máš 3Gčko tak jestli stahuješ téma určené pro to. Existujou už právě i HD theme, který Ti budou dělat problémy.
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

Marosh
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pon led 31, 2011 8:55 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Marosh »

aha, jak to rozlisim?

Lies
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 218
Registrován: pon dub 20, 2009 8:59 am

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Lies »

Tak se přiklánim k stejnýmu problému, u starého 3G mi to šlo a mám s WB skušenosti. U 4ky jsem si zaškrtnul téma, respring a nic se nezměnilo :x
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN

Rattata

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Rattata »

nenasiel by sa tu nejaky navod ako rozbehat dbar themy? pretoze mi nefunguju tak ako maju po nakopirovani do /themes...

-lwend-

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od -lwend- »

Ahoj stahl sem si naké theme..použil sem to a u ńákeho theme se mi změní ppár ikon a u ńákyho ne... mužete mi prosím říct jka na to abych se mi změnily všechny originální ikony??.... děkuji

Kikos

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Kikos »

TO:lwend- zkontroluj si pojmenování u ikon tématu a porovnej s telefonem musí sedět i háčky čárky (phone-phone vs.telefon-telefon atd...)

Koblizek

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Koblizek »

Čaute, dám si do iPhonu nějaké theme, ale prostě se to nezmění. Vše dělám dobře, dřív mně to šlo, ale teď to nejde.

Kikos

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Kikos »

TO Koblizek: No jak koukám na počet tvých příspěvků jsi starý kozák, tak snad víš že je třeba napsat něco blíž ...dáváš to do WB,jméno téma který nejde nebo nejde žádný atd.... :wink:

Koblizek

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Koblizek »

Už to mám :D Byla to blbost, zapomněl jsem zapnout summerboard mode. S WB jsem už dlouho nepracoval :)

punky7865
Host
Host
Příspěvky: 129
Registrován: pát kvě 06, 2011 2:53 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od punky7865 »

ja mam takisto problem timi smrsknutimi ikonamy tak da sa to nejak vyriesit? uz som si nat aj zvikol ale chcel by som mat iP na poriadok ako ma byt...PLSSS
iPhone 4s 16GB iOS 8.1.2 Jailbreak Taig
iPad2 WiFi 64GB iOS 5.1.1 Jailbreak Redsn0w

Kikos

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Kikos »

To punky7865: hod sem pic a napiš v jakým formátu to posíláš do IP :wink:

punky7865
Host
Host
Příspěvky: 129
Registrován: pát kvě 06, 2011 2:53 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od punky7865 »

mam to presne take iste ako bub4K ....a neviem v akom formate tam hadzem temi ale aj bez temy len ked nainstalujem winterboard tak sa mi hentak spravia tie ikony.........vsetky emy som zatial stahoval len z cidie
iPhone 4s 16GB iOS 8.1.2 Jailbreak Taig
iPad2 WiFi 64GB iOS 5.1.1 Jailbreak Redsn0w

Kikos

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Kikos »

TO punky7865.: Nedělej 2 příspěvky za sebou nebo ti moderátoři dají banán,
napiš v jakém formátu máš ikony v těch tématech,co máš za témata,jinak co má za problémy (viz.bub4K) nikdo dohledávat nebude tak vypiš všechny problémy co ti to dělá a podrobnosti jinak nečekej pomoc :wink:

punky7865
Host
Host
Příspěvky: 129
Registrován: pát kvě 06, 2011 2:53 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od punky7865 »

skusim este restore a odznova spravit JB a dat nan winterboard ....a problemy? nainstaloval som WB a hned mi to tie ikony zmrsklo...skusal som 7x7 springboard a nic..zzostalo to rovnake ...skusil som asi 5 tem ale kazda mi zmenila tak pozadie za ikonamy a dve tri ikony a ked sa postastilo tak aj lockscreen...mozno si nesedia navzajom nejake programy z cidie... skusim ten restore a odzona jb wb a dam vediet..

EDIT: spavil som nanovo JB a vsetko frci ako ma :twisted:
iPhone 4s 16GB iOS 8.1.2 Jailbreak Taig
iPad2 WiFi 64GB iOS 5.1.1 Jailbreak Redsn0w

otajs

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od otajs »

Jde nastavit zvlast wallpaper na lock screen a zvlast na pozadi za ikonami? Prosim poradte mi jaky program z cydie nebo jak anstavit WinterBoard

MiroNajs

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od MiroNajs »

Prosim o radu. Vzdy kdyz dam pres WB nejaky tema tak se zmeni pozadi na plose.. fajn. ale kdyz vchazim do slozky tak se jakoby tapeta prepne na tu, co mam normalne ja a ta co je v tematu zmizi. co s tim ?

moni65

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od moni65 »

Neviete mi poradit,

preco ked si stiahnem temu, tak sa mi ikony nepremenia tak ako su na screenshote?

:unknown:

Kikos

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Kikos »

TO otajs .: Zkus Wallpaper Rotation pozadí se bude menit 6 x denně je to ze Cydie. :good:

kundolap
Host
Host
Příspěvky: 112
Registrován: ned kvě 16, 2010 2:51 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od kundolap »

Nevíte jak v tématu (LockScreen) "Typophone 4" změnit měsíce a dny z angličtiny na češtinu ? Když jsem to zkusil přepsat v html kódu, tak mi místo dnů atd.. naběhlo prázdné okénko s modrým otazníkem uprostřed.
....apple

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od cczero »

co udělat obecně, pokud vidím Themes, kde jsou všechny ikony změněné, píšou, že je optimalizováno pro iOS 5.x, na screenu vidím ikonu zpráv změněnou, ale u mě se nezmění?

ipho4S
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 347
Registrován: úte bře 06, 2012 7:00 am

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od ipho4S »

Neviete preco mi nejde zmenit LockScreen????
Cez winterboard som aktivoval temu, (iba lockscreen) percenta baterie, dam respring a nic sa nezmeni... :( :( :( dakujem za rady a pomoc
iPhone 8 plus 256GB

jackb
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 172
Registrován: úte čer 30, 2009 2:40 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od jackb »

ako ma byt u black'ups HD packu zapnute/vypnute sucasti tak aby som na lockscreene vlastnu fotku a na springboarde defaultne pozadie od jackieho?
pri 5.0.1 sa mi to nahodou podarilo, dnes som robil JB a bojujem s tym polhodinu :(
MacBook Pro late 2010
iPhone SE 128GB

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Metalgirl »

Musis primo v tom tematu najit obrazek pozadi na lockscreenu a nahradit ho tim, ktery tam chces.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Roman_Pe »

otajs píše:Jde nastavit zvlast wallpaper na lock screen a zvlast na pozadi za ikonami? Prosim poradte mi jaky program z cydie nebo jak anstavit WinterBoard

Ano de a nepotrebuješ žiadnu app. proste len v nastaveniach pri zmene tapety pri zvolení ti ponúkne zmeniť (na uzamčenou plochu - na plochu - na obojí) a je to
Nevíte jak v tématu (LockScreen) "Typophone 4" změnit měsíce a dny z angličtiny na češtinu ? Když jsem to zkusil přepsat v html kódu, tak mi místo dnů atd.. naběhlo prázdné okénko s modrým otazníkem uprostřed.

To musíš v PhotoShopu zmeniť PNG obrázky a nie popis v html. Tam kľudne môžeš dať aj pomenovanie napríklad na mesiace od 1 až do 12 ale tie PNG súbory musia byť pomenované tiež od 1-12 ináč si to nenájde vlastnú cestu a preto ti tie obrázky nenačítalo. Je to dosť práce.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

jackb
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 172
Registrován: úte čer 30, 2009 2:40 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od jackb »

Metalgirl píše:Musis primo v tom tematu najit obrazek pozadi na lockscreenu a nahradit ho tim, ktery tam chces.

no mam pocit, ze je to len otazka winterboardu, ale pozriem sa na tie adresare...
MacBook Pro late 2010
iPhone SE 128GB

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od Roman_Pe »

@kundolap: Tu som ti dal moju tému čo som urobil do Typophone 4 v CZ
Stiahni - rozbaľ - a v rotu telefónu obsah zložky Typophone 4 nahraď súborama ktoré sú v zložke čo so sem dal. Daj respring a je to.
Keď chceš vedieť výsledok tak PRED zmenou otvor súbor LockBackground.html a zobrazí sa ti to na internetovom prehliadači.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

fugasik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: sob kvě 28, 2011 3:51 am

Re: Jak změnit theme iPhone/iPod (WinterBoard)

Příspěvek od fugasik »

Poradí někdo jak teď winterboard funguje?Mam ho stazenej témata v něm taky,ale nic se mi nezmění :/ ...
Iphone 11
iPhone 13 mini
IPad mini 4 a 5
iPhone 6 64Gb space grey
IP 7
IP SE

Odpovědět