Kam kopírovat ikony app atd ?

nene

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od nene »

V SMBPrefs zruš Theme walpaper a kousek dole je Advanced, tak tam zase zatrhni Walpaper a budeš tam mít ten, který si navolíš v Settings. Tedy ikony z thematu a pozadí dle libovůle. Snad jsem pochopila, o co ti jde. :oops:

dextersvk
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: úte led 29, 2008 7:56 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od dextersvk »

JoU píše:....ale pokud ho nechci a chci vlastni wallpaper pod summerboard tak mam asi smulu....




ja som summerboard osobne vobec nepouzival....vyhovuje me freeboard....takze viac ti asi neporadim :(

koffee
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: sob dub 26, 2008 8:27 am

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od koffee »

Pro zmenu pozadi nahraj xxxxx.png do /Library/Wallpaper a pak ho zvol v nastaveni telefonu(iPhone 1.1.4 + SpringBoard)

Ale ja mam dotaz: chci si zmenit SBDockBG2.png, pres WinSCP jej nakopiruju do /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app - tim prepisu ten stavajici, ale porad tam vidim muj stary dock? Prepsal jsem pro jistotu i SBDockBG.png ale nic se nedeje..

Uz to mam, restart pomohl

EDIT2: tak ta cesta nademnou fungovala asi 20min.. Ted se ten wallpaper zobrazi pouze kdyz zadavam PIN k telefonu
EDIT3: instalace summerboardu - zvoleni default theme - uninstall a uz to zase funguje.. to dela SMB takovy bordel?
EDIT4: tak ted uz to nechapu vubec.. V Nastaveni iphone zvolim wallpaper - ok, nahraju novy dock (prepisu puvodni) - not ok, respring - ok. Nahraju nove listy (jak je logo operatora) - respring - not ok -> restart -> puvodni tapeta, dock, mnou zvolena tapeta je zase jen u zadavani pin

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od toncek »

Neví někdo kde je ve firmwaru 2.0.1 umístěno logo operátora?

V umístění, které je uvedeno na první stránce:

/System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/FSO_CARRIER_ATT.png

se soubor FSO_CARRIER_ATT.png nenachází, když tam zkopíruju svoje logo, tak se nic nestane - což jsem vlastně čekal.. :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od Paly »

Pozri si tento topic, ktory je v Navodoch Grafické logo operátora - pre pokročilých

Mozno Ti to pomoze, celkom dole je je este jedna cesta k tymto logam, mala by byt rovnaka uz aj pre fw 2.0.1 :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

pacholek

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od pacholek »

malý postřeh z 2.1

Power Slider
System/Library/Frameworks/TelephonyUI.framework/bottombarknobred.png
se nyni zmenilo na PrivateFrameworks

jardafox

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od jardafox »

tak jsem stáhl baterku http://www.thememyphone.com/displayimage-144-5.html
přejmenoval to, nahrál do springboard.app a stejně to nevalí, nevíte čím to?
přitom wifi ikona ze stejnejch stránek normálně funguje

pacholek

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od pacholek »

restart springerboardu nebo iphonu jsi provedl?

jardafox

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od jardafox »

no ba, jináč teď čtu pokyny na těch stránkách jak jsem to stáhl a tam vyžadujou customize a nahrát to do složky toho programu, což se mně ale nechce, páč to musí jít tím přepsáním jak je popsáno tady na stránkách ne?

jináč další věc, jde změnit pozadí lock screenu aby bylo odlišný od normálního pozadí? našel jsem v private/var/mobile/Library soubor LockBackground.jpg, ale po jeho přepsání se mně ztratí v iP pozadí a když ho znova zvolím tak mně to zase přepíše ten LockBackground....

edit: vyřešeno, nahráno do LockBackgroundTheme ve winterboardu

wosky
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: sob zář 06, 2008 7:59 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od wosky »

zdravim
chci si upravit vzhled mojeho iphone 3G FW 2.0.2 ale když si vykopíruju png soubor (pomocí DiskAid) abych ho mohl upravit tak mi nejde otevřít. při otevření mi to hlásí soubor je poškozen. Mám WinXP a zkoušl sem to otevřít v Photoshop CS3 a Gimpu. Avšak obrázek v IP je vpořádku a zobrazí se.
Po radí mi nekdo jak to udělat abych mohl ten png upravit?

Díky

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od Julek »

hledat, hledat hledat :)

vyzkoušej toto :

viewtopic.php?f=13&t=886

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

*Dave*

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od *Dave* »

otázka, kdyz uz su u tech zmen ikon atd, da se tam nejak zmenit pozadi aniz bych musel mit stejny pozadi kdyz je phone lock ? uz su z toho mobilu hotovej :D :-X snad sem to tu nepřehlídl

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od Almi »

dá sa, ale je potrebné mať nainštalovaný winterboard
potom stačí v zložke winterboardu prepísať pôvodné jpgčka pre wallpaper a lockscreen tými svojimi a máš to.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

*Dave*

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od *Dave* »

hele, jesi se mužu zeptat, ten obrázek mám nahrát do WB kam přesně ? a v jakym formatu png. jpg nebo jinej ??? diky
a jeste jakej ma mit nazev, pac tam nic nemam :-X

edit: tak uz sem na to kápnul, akorat sem udelal jakoby novi tema s wallpaperem a aktivoval :)

IPeIPa

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od IPeIPa »

Mám trochu problém s ikonkou počasí - vim že na 2g iphou stačilo v installeru stáhnout nějakej fix, ten tam ale už není

Na druhou strnu když vybírám programy do aplikace categories tak tam mám tu správnou - poradili byste mi někdo prosím jak na to ??

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od Almi »

ikony pre počasie sú 2 x, takže musíš zmeniť obe.
jedna je v zložke weather.app a druhá v zložke springboard
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

IPeIPa

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od IPeIPa »

omlouvám se ale složku nebo soubor springboard nemůžu nikde najít nemohl by jsi mi prosím napsat cestu k němu ???

Edit: tak jsem to konečně našel - změnil a jede to - paráda, už snad jen poslední dotaz přes co se daj zobrazit všechny ty .png soubory já jakmile to přetáhnu do počítače tak se mi nezobrazej a proto občas střílim dost naslepo když jsou dva názvy dost podobný tak mě už to potom nic neřekne. Jinak díky moc
Naposledy upravil(a) IPeIPa dne čtv led 01, 2009 2:32 am, celkem upraveno 3 x.

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od Almi »

nie som síce pri macbooku ale skúsim 8)
system / libary / mobile / coreservices / springboard

vyskúšaj, ale ako píšem nemám to teraz ako skontrolovať, ale aspon vieš ktorým smerom zhruba ísť 8)
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

h.a.s.p.e.k.l.o

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od h.a.s.p.e.k.l.o »

mam mensí problem...chci si z modmyi.com stahnout nejaky ty jejich vecicky, co tam nabizeji...zaregistroval jsem se, prihlasil no a ze si vlezu do sekce downloads...tak me to proste nepusti a nejde se do sekce ani dostat, cekam nejaky aktivacni mail, nebo tka neco ale furt nic nechodí..registroval jste se nekdo na techhle strankach? mate nekdo taky tenhle problem?

Diablo

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od Diablo »

Jsem na jejich stránkách Zaregistrovanej ale když sem se Registroval měl sem taky menší problémy. Zkus jinou Mailovou adresu nejlíp na GMailu.

Každopádně na ModMyI maj dost zanedbávanou tu sekci Downloads a mnohem lepší je procházet to jejich Forum a stahovat ty Temata Obrazky apod. z odkazů který najdeš na tom Fóru.

mikerc

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od mikerc »

kam se má nakopírovat pozadí pro categories ?

flair

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od flair »

Zdravím. Už jsem změnil mnoho ikon a pozadí, ale nevím jak zmeni ikonu, kde najdu jeji uložení, pokud se jedna o ,, uloženou internetovou stránku na SB,, díky za odpověd

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od lukas26 »

flair: tu jsem změnil tak, že ikonu, kterou jsem chtěl použít k dané stránce jsem přejmenoval pohle toho, jak je nazvaná na SB a hodil ji do příslušného, právě aktivovaného tématu ve Winterboardu ;)

edit: lol, jsem si nevšiml, že jsem malinko vyhrabal kostlivce :) ale tak třeba se to někomu bude hodit, když do teď nikdo jiný neodpověděl...

Hape
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 687
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:58 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od Hape »

Ahoj všem. Po dlouhé době používání winterboardu jsem se rozhodl tento nepoužívat, neboť znatelně zpomaluje systém a nakopíroval jsem si ikonky používané právě dříve přes WB a sice z téma Glass Orb Color. I když jsem postupoval u všech stejně, 8 ikonek má jiný vzhled (viz.obrázek).
http://img22.imageshack.us/img22/2237/img0001bs.png

Nevíte prosím poradit, kde by mohla být chyba? A pak ještě, nezlobte se za dotaz, ale dá se nějak změnit pozadí sprigboardu bez použití WB. Díky všem !!!!!
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6

Hape
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 687
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:58 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od Hape »

Ještě pro doplnění, udělalo to u všech aplikaci ztažených z App Store, nikoliv u originálních, či těch z Cydia. Ještě jeden obrázek z jiným pozadím, prosím poraďte !!!

http://img694.imageshack.us/img694/3974/img0002s.png
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6

milan2022
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: ned zář 07, 2008 9:40 am

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od milan2022 »

To isté sa stalo aj mne,síce nie z ikonkami z témy glass orb,ale ikonky aplikácii z App Store boli o trochu menšie ako ostatné a pritom to bolo všetko v rovnakom rozlíšení.

No a ako to vyriešiť neviem,nato som neprišiel :|

peterkooo

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od peterkooo »

ked mate tento problem treba upravit info.plist, zvlast pre kazdu app z appstore.. private/var/mobile/Applications/***** (folder konkretnej aplikacie) a v zlozke "*****.app" by mal byt "info.plist".. treba ho editovat a zmenit parameter na "NO".. neskusal som to.. treba skusit mozno to zaberie :)

Kód: Vybrat vše

<key>UIPrerenderedIcon</key>
<true/>
Naposledy upravil(a) peterkooo dne úte led 12, 2010 10:32 pm, celkem upraveno 1 x.

Gs.Sk MiKe.CzE
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: stř srp 13, 2008 8:46 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od Gs.Sk MiKe.CzE »

kam mám nakopírovat ikonu pro záložku z internetu? v tomhle případe iPhone SMS internetovou bránu...

Zkoušel jsem to hodit normálně do stash.xxxxx/themes/smoog.theme/icons ale to nefunguje (pojmenoval jsem to určitě správně)

Obrázek


EDIT: tak jsem na to prisel sám :) je potřeba nahrát ikonu stejně pojmenovanou do stash/themes/---.theme/icons
udělat respring, a spustit tu webovou stránku z plochy pomocí ikony co chcete změnit (jinak se to nezmění, přisel jsem na to náhodou 8) )

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od ygy »

prosím vás chcem sa pokúsiť prvý krát trochu pohrať s ikonkami a neviem kde mám nájsť aplikácie z app store . v zložke aplications sú len aplikácie z cydie a defautné čo bili v iphone . Kde mám hľadať tie z app store? dík moc!

milan2022
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: ned zář 07, 2008 9:40 am

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od milan2022 »

ygy:var/mobile/applications

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od ygy »

díky moc :wink: a ešte posledná otázočka . našiel som si tam app NFS ale keď som si stiahol jeho icon.png tak to bol iba čistý obrázok a keď som ho chcel otvoriť vo photoshope tak to vypíše chybu , pokúsil som sa to prepísať na jpg ale aj tak nepomohlo ...

Naze714

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od Naze714 »

hladal som ako tak, cize ak to tu uz je neukamenujte ma :?
rad by som vedel ako sa volá a kde sa nachádza táto (na obrazku cierna) lišta.
Obrázek
a pozadie co je napr. v preferences

dakujem :idea:
Naposledy upravil(a) Naze714 dne ned led 10, 2010 10:20 pm, celkem upraveno 1 x.

milan2022
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: ned zář 07, 2008 9:40 am

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od milan2022 »

Tá čierna lišta neviem kde je,ale pozadie nastavení je v var/stash/applications/preferences.app a tam sú dva súbory:

Default-prefs.png
Default.png

ratafakpo

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od ratafakpo »

nemozem najst kde am nainstalovane app typu fcb icq ???

kiruj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 157
Registrován: stř lis 11, 2009 9:27 pm

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od kiruj »

private/var/mobile/apps a hladaj
Apple IPhone 3G 16GB White, 4.1 JB R.I.P.
Apple iPhone 4S 16GB Black 6.0.1 R.I.P.
Apple iPhone 5 16GB Black 8.1 R.I.P.
Apple iPhone 6 16GB Gold R.I.P.
Apple iPhone 6 PLUS 16GB Gold

iPad 4 16GB R.I.P.
iPad Air 2 64GB
Macbook Pro 13" mid 2010

tillit
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 193
Registrován: ned bře 08, 2009 11:45 am

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od tillit »

Jaký je název aplikace Connections pro pojmenování ikony tématu? Nelze mi ikonku změnit. Zkoušela jsem "Connections", "Spojeni", "Spojení"...

info:
viewtopic.php?f=69&t=26450&hilit=mhd

milan2022
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: ned zář 07, 2008 9:40 am

Příspěvek od milan2022 »

Tillit:Musis to pomenovat rovnako ako to mas na springboarde,napr.connection.png

Alebo to mozes zmenit rucne v zlozke z app zamenit subor Icon.png za svoj

Posted with TouchBB on my iPhone

tillit
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 193
Registrován: ned bře 08, 2009 11:45 am

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od tillit »

Na springboardu mám tohle:
Obrázek

ovšem přejmenovat dle názvu nepomohlo. Ani překopírovat ikonu ve složce aplikace, ikonky k tématu mají jakoby useknutý pravý roh, a pouhé přejměnování na icon.png a zkopčení mi vytvořilo jakýsi "zmutovaný" tvar s černým rohem. formát obrázku je samozřejmě png

peterkooo

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od peterkooo »

tillit: do zlozky tvojej temy do priecinku UIImages si vytvor tieto tri png subory: "AppIconMask.png" "AppIconOverlay.png" "AppIconShadow.png" pricom kazdy bude obsahovat transparentny obrazok malych rozmerov.. das respring a ikony budu vyzerat presne ako by mali..

tillit
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 193
Registrován: ned bře 08, 2009 11:45 am

Re: Kam kopírovat ikony app atd ?

Příspěvek od tillit »

peterkooo: když udělám vše dle tvého postupu, zmizí mi i ikonka Spojení :(

Odpovědět