Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

DeMaio
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 344
Registrován: čtv led 22, 2009 12:55 am

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od DeMaio »

Jirka993 píše:Už jsem to pořešil, dal jsem obrázek do stejné složky, jako mají ty svátky. Akorát škoda, že při nabíjení je neukazuje ikona baterie. Jinak dobrá práce.


Ako si pomenoval obrázok ktorý si tam šupol?

Podla prvého návodu mi píše že umiestnenie neexistuje,podla druhej cesty mi zas píše,že nemôže vytvoriť Lock.png

Vyriešené: názov bol Lock.png
Múdri z neba nepadajú....ale debilov ako by zhadzovali..

Obrázek

zdcerny
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 421
Registrován: pon črc 14, 2008 6:59 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od zdcerny »

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit, svátky mi fungují dobře, jen mám problém s velikostí obrázku, ať dám jakoukoliv tapetu, tak se mi strašně roztáhne, že vidím vlastně jen kousek tapety.
Přikládám na ukázku foto originální zeměkoule.
Díky moc za všechny tipy.
Obrázek
Obrázek iP2G, 3G, 3GS, 4, 4S, iP5, iP5C, iP5S, iP6S+, iP7+, iPX, Xs Max 256GB
Obrázek Mac mini, MacBook, MacBook Pro Touch Bar
Obrázek iPod nano, Time Capsule, Apple TV 4, iPad Pro

Bill

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od Bill »

Od včera mám nainstalováno a hlavně mě zajímalo, zda se to zaktualizuje. A jméno se zaktualizovalo. Takže zatím v poho. Jinak u mě se žádné problémy s tapetami neobjevují. Udělal jsem vše, jak bylo výše uvedeno s tím nastavením a vše v poho :) .

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od Teedok »

Tak všechno funguje jak by mělo :) akorát mám dotaz.

1) Používám Lockinfo + 2do plugin, ve kterém mám aby se mi zobrazovalo 15 připomínek, což mi vyhovuje, ale tím pádem mám celý lockscreen plný. Jde posunout Lockinfo o kousíček níž, abych si dal svátky nad něj?

2) Sice bych se měl v HTML trošku vyznat, ale to se nekoná...Jde udělat aby se zobrazovalo: "dnes: Gabriela, zítra: Někdo"?

předem díky :)


Teedok

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od Metalgirl »

Musis si seradit pluginy, jak chces, aby sly za sebou. To je v nastaveni plugins. Pak se cela sekce da schovat, nebude rozbalena a vleze se ti to tam.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od Teedok »

jojo, to vim, ale já mám weather pak kalendář, sms, mail, notifications a pak 2do. Takhle mi to vyhovuje, s tim že 2do mám rozbalený pořád.

Samozřejmě řešení je dát si limit 5 poznámek v 2do, ale pokud by šlo posunout Lockinfo, nebo dát svátek přímo do weather pluginu, tak by to bylo mnohem elegantnější ;)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od Metalgirl »

Tak ono se da s lockinfem scrolovat. S tim, ze se da nastavit, aby ten prvni plugin, na kterem mas treba hodiny, se neposouval. Normalne potahni to lockinfo nahoru.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od mookie »

lockinfo jde samozřejmě libovolně posunout

Nastavení-LockInfo-Lockscreen-Layout-Position

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od Teedok »

Metalgirl: Právě posouvat se mi to nechce. Je to práce navíc a za to by my to nestálo.

mookie: To je přesně to co jsem hledal! díky, teď jsem si tak uvědomil, že když jsem zkoumal všechny funkce lockinfa asi před půl rokem tak jsem na tohle posouvání taky narazil, ale nechápal jsem význam či použitelnost...teď jsem za to hodně rád

Díky


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?


EDIT: Tak jsem si s tím chvíli hrál, ale pořád se mi nelíbí, že je to za tím textem takové "zašedlé". (viz příloha). Samozřejmě v Lock ifu je opacity a to mám momentálně na nejmíň aby to bylo dobře vidět, protože když ho mám tak, jak je továrně, tak stejně mezi Svátkama a LI je jakoby čára, nevypadá to úplně pěkně. Chtěl bych aby tam byl pouze text, jak je tomu například u svátků na Springboard :)

Obrázek


BTW: Vážně někdo nevíte jak nato aby tam byli i svátky na další den?

EDIT2: Tak to zašedlé pozadí jsem vyřešil ;) a našel jsem i způsob jak na ty svátky na další den, ale třeba ještě vymyslim nějakej elegantnější :). Dyštak se podělím :)


Díky Teedok

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od Teedok »

Svatky na Locksreen verze: 1.2

Kod diky kteremu se svatky samy aktualizuji je od uzivatele marek786, snad mu to nebude vadit :)
Kod předělany na Lockscreen je od uživatele jerrx taky doufám, že mu to nebude vadit :)

(pro stazeni kliknete na obrazek)

Obrázek

nebo

Obrázek

nebo

Obrázek

nebo

Obrázek


stazeny soubor rozbalte do /var/stash/Themes. Pote bude treba ve slozce SvatkyLS_dlouhe_verze_1(2)/SvatkyLS_kratke_verze_1(2) vytvorit pomoci iFile link na wallpaper jinak se nebude zobrazovat

postup je nasledujici:
1) otevrete iFile a v nem slozku SvatkyLS_dlouhe_verze_1(2) nebo SvatkyLS_kratke_verze_1(2) podle toho jakou verzi jste si zvolili
2) kliknete nahore na upravit a potom dole na + (plus)
3) do pole název vyplnte Lock.png (dodrzujte velke a male pismena) a typ vyberte Symbolický odkaz (link)
4) do pole Umístění cíle vyplnte /private/var/mobile/Library/LockBackground.jpg, popř. cestu k wallpaperu, který používáte (pokud máte vlastní thema, wallpaper...)
5) ulozte a aktivujte widget ve winterboardu :)[/quote]

NEBO

1) Jděte do složky s wallpaperem na lockscreen
2) Edit/editovat, označte LockBackground.png -> vpravo dole klikněte na "akci" a dejte Copy/Link (Kopírovat/odkaz).
3) Jděte do složky se svátky -> edit/editovat -> vpravo dole "akce" a Create link/vytvořit odkaz, ten poté přejmenujte Lock.png
4) Aktivujte ve WinterBoardu

pokud nechcete šedý border ("zašedlé pozadí") okolo, stačí ze složky odstranit statusbar.png a transparent.png.

Tak nějakou hodinku sem nad tím strávil, ale snad ne zbytečně ;)

Pak je posunu i nad hodiny, popř pokud máte nápad tak sem s ním, zkusím se s tím poprat :)


Teedok

Merciphonek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 171
Registrován: pát bře 04, 2011 4:55 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od Merciphonek »

Mám dotaz ... wallper jsem si stahnul v PC , poslal emailem stahnul do telefonu a dal na tapetu ... a ted nevím kde je abych to mohl upravit..nějakej nápad ??:)
> > > iPh0n€ 2G 8 GB UsA JB < < <
> iPh0n€ 3G[$] 16 GB Cz€CH JB <
> > >f0recast, iReb, sn0wbreeze < < <
> > > > > > CFW < < < < < <
> > > > > > Google < < < < <

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od Teedok »

Merciphonek: máš JB?

Merciphonek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 171
Registrován: pát bře 04, 2011 4:55 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od Merciphonek »

jj
> > > iPh0n€ 2G 8 GB UsA JB < < <
> iPh0n€ 3G[$] 16 GB Cz€CH JB <
> > >f0recast, iReb, sn0wbreeze < < <
> > > > > > CFW < < < < < <
> > > > > > Google < < < < <

temelin

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od temelin »

skvělá práce DÍKY :Yahoo!:

jamalll009
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: úte črc 12, 2011 9:04 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od jamalll009 »

dobrý taky mi to funguje akorat ten obrazek co jsem měl na ploše tak se mi hodil do tří řadku a vždy třikrat za sebe:-D nevim proč ani jak to změnit. nestalo se vám to někomu?

zmenšil se hodil se do tři řádků s mezerou a třikrat za sebou

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od dodulo »

sviatky sa nejak biju s notification center, po zapnuti sviatkov vo winterboarde pri pokuse spustit notification center sa iPhone respringne a padne do SafeModu, z toho sa da normalne dostat avsak, tieto sviatky vyradia funkcnost notification centra, teda aspon u mna
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

cashv
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: čtv pro 24, 2009 9:18 pm

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od cashv »

Chtel bych se zeptat v jake slozce v ifile najdu foto z kamery abych si ten obrazek mohl pridat jako Lock.png Diky

lopikol

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od lopikol »

Neexistuje i způsob, který mi bude ukazovat svátky na LS, ale nepotřebuji k tomu winterboard?

pepol

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od pepol »

Zdravím!Chtěl bych se zeptat,jestli jde nějak odstranit ten tmavý proužek,na kterém je svátek vyobrazen?Na světlejší tapetě to dost kazí dojem.Díky

Ginobili

Re: Svátky na Lockscreen (Winterboard Widget)

Příspěvek od Ginobili »

Ahoj pročítal jsem to tu a muj problem jsem tu bud nenašel nebo tu neni tak chci poprosit o radu. Vše se mi povedlo až do chvíle kdy jsem zadal cestu k pozadí. Mám obrázek s klasickým rozlišením 640x960 zadám cestu obrázek se načte jenže výřez je tak maximálně 160x240 může mi někdo poradit kde změnit hodnoty aby jsem měl na locku celý obrázek.
Děkuji Gino

Odpovědět