Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Kam byste rádi umístili svátky?

StatusBar - vpravo od hodin a zarovnat na střed
42
37%
StatusBar - vpravo od hodin a zarovnat doleva k hodinám
20
18%
Do Docku místo názvů ikon
6
5%
Nad Dock místo indikátorů obrazovek (tečky)
17
15%
Nad Dock doleva
4
4%
Nad Dock doprava
11
10%
Jinam (napište kam :-)
14
12%
 
Celkem hlasů: 114

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Jamall »

Caute, po dlouhe dobe se snazim opet dat svatky do iP, ale bohuzel po zkopirovani do slozky themes a zapnuti ve WB se mi svatky stale nezobrazuji. Poradi mi nekdo prosim? Pripadne kam nakopirovat bez pouziti WB, nebo zda napada nekoho neco jineho. Diky.

OT: VYRESENO

Treglis

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Treglis »

Nastal mi problem, mel jsem nainstalovany svatky, ale nedavno jsem neco zaktualizoval v cydii a prestaly se mi zobrazovat. Netusim cim to muze byt. Svatky jsou stale ulozeny v themes a zapnuty ve WB. Zkousel jsem to ruzne vypinat a pod. a nic nepomohlo. Nevi nekdo nejakou radu?

Kikos

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Kikos »

To "Treglis" měl jsem něco podobnýho zkus to smáznout ve WB restart nacpat znovu a zalogovat ve WB uvidíme co to udělá :idea:

EDIT: Tak jsem tam kde "Treglis" :cry: po update několika aplikací v Cydii se mi přestaly svátky aktualizovat :?:

EDIT II.: Po smazání WeatherIcon vše zase maká :arrow: :mrgreen: :idea:
Naposledy upravil(a) Kikos dne pon srp 30, 2010 7:35 am, celkem upraveno 1 x.

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Jamall »

Zdravím,

mám svátky na Springboard od Jerxxe, pouze soubor widget.html. Když to nakopíruji do složky a složku potom do private\var\stash\Themes tak mi to stejně svátky nezobrazuje :-( na iOS 2.x to šlo, ale nyní od fw 3.x mi to nefunguje. Díky za rady :-)

Kikos

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Kikos »

TO:Jamall a to se ti svátky vůbec nezobrazí nebo nejde jen aktualizace :arrow: :idea:

spiderer
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: pát zář 04, 2009 9:12 am

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od spiderer »

pmacko píše:Ja pouzivam toto :) http://meniny.pmacko.sk/iphone/ ...meniny mam v kalendari, do ktoreho aj tak casto chodim a nie je potreba nic instalovat.

Chtel bych se jenom zeptat, je mozne nejak nastavit aby se ulozil treba cely rok? Me to natahne data do 17.9. a pak nevim co se stane, jestli se automaticky kazdy den budou "priaktualizovavat" nova jmena nebo jestli to budu muset cele nastavit znovu ;)
iPhone 4S 16GB - CZ iOS 5.1
iPhone 4 32GB - USA ATT (blokovany) iOS 5.1.1
iPod Shuffle 6th 2GB
MacBook Air 2011 - 2GB RAM, 64GB SSD, Core i5, Lion 10.7.3

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Almi »

áno ,je tam aktualizácia. máš tam myslím vždy natiahnuté mená na 14 dní
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Jamall »

Kikos: nezobrazují se, ale aktualizace asi funkční bude. Zkoušel jsem to otevřít na pc to html a jméno souhlasilo. Víš kde je chyba, že se mi nezobrazují?

Kikos

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Kikos »

TO.:Jamall já používám tyto :
viewtopic.php?f=16&t=31249
pokud se ti budou líbit stáhni jen u nich blbla aktualizace pokud jsem používal WeatherIcon po odinstalaci to maká super :arrow: :idea:

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Jamall »

Díky a když nechci ty narozeniny ale jen svátky? Jde to nějak někde smazat? A rád bych případně měl ty svátky přímo uprostřed a ne na levém boku jako je na obrázku. Díky;-)

EDIT: tak se mi nezobrazují ani ty od tebe, teď jsem to zkoušel a nic. :-(
Naposledy upravil(a) Jamall dne stř zář 08, 2010 2:31 pm, celkem upraveno 1 x.

Kikos

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Kikos »

Soubor rozbališ hodíš do WB a co chceš tam nakopírovat tam dáš a pak aktivuješ :wink:
Jinak umístění na střed zkusím upnout - kdybych se nějak dýl neměl k dílu ťukni do mě - nějak poslední dobou zapomínám :arrow: :idea: :mrgreen:

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Jamall »

OK, ale nezobrazují se mi svátky ani narozeniny, takže asi si nedělej ani práci. Nevím čím to je, vydržím to bez svátků no.

maXtreme

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od maXtreme »

Ktere svatky z tohoto postu krom tech co jsou na lockscreenu jedou na Iphone 4 os 4.1? Diky

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Jamall »

Maxtreme: asi žádné, ale rád bych nějaké nové objevil, celkem se mi to hodilo, vědět kdo má svátek :-)

Někdo má možnost vytvořit svátky na Springboard? Díky.

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Teedok »

Já mám sice 3Gs, ale mám 4.1 a jede mi to v pohodě :)


Teedok

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Jamall »

A jak jsi to zapl ve winterboardu a kam nakopiroval, presny postup prosim. Pisu ti i PM. Dik.

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Teedok »

Jamall: Svátky co mám já jsem ti nahrál ZDE (zarovnané na střed). Dal jsem je do winterbardu (Library/Themes/) a aktivoval.

Stáhl jsem je zde na fóru od uživatele jerrx (několik postů výše).

Trochu jsem si upravil pozadí, aby byly lépe vidět, bylo to dost světlé.

Obrázek

Teedok

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Jamall »

Teedoku nejede mi to :-( Nakopíruji celou složku SvatkyNahoreUprostred do Private/var/stash/themes/ aktivuji a proste nikde se mi nezobrazi. Zkousel jsem ve winterboardu proklikat vse, zapnout summerboard mode,debul logging,atd a stale nic. Nevis cim to muze byt? Neni chyba ve widgetu?

EDIT: tak nový poznatek. Když jsem u souborů s příponou png zvětšil počáteční písmena a poté je s html souborem nakopíroval do složky s nějakým tématem, téma následně pustil ve winterboardu, tak se mi svátek zobrazil :-) Ale já třeba nechci žádné téma nyní používat, tak když hodím ty png a html do nové složky, svátky se zase nezobrazí :-( kde je chyba?

EDIT2: tak již vím čím to je, v mém tématu se nachází soubor Wallpaper.png. Ten za vše může. Pokud tento png soubor nakopíruji i do nové složky kde mám pouze soubory potřebné k zobrazení svátků, tak voalá zobraz se! Ale zobrazí se mi bohužel na pozadí springboardu obrázek, který Wallpaper.png obsahuje. Když dám průhledný obrázek, tak mám pozadí černé. Změna pozadí plochy v nastavení nefunguje, protože Winterboard ho přepisuje. Ví někdo jak udělat svátky tak, abych si mohl měnit jaké pozadí chci přímo v nastavení iPhone a ne přes WB? Když to neudělám přes WB, tak svátky nepojedou. Díky.

maXtreme

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od maXtreme »

Ahoj tak ja jsem napsal u png souboru velke prvni pismeno..pak ty 3 soubory nakopiroval do rootu temata ktere pouzivam (private/var/stash/themes) ale svatky se mi ani tak nezobrazily :-( jak jsi to udelal? :-)

Nolf
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: pát zář 24, 2010 3:34 pm

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Nolf »

Oni se zobrazi ale zalezi jake mas nastaveno pismo ve widget.html - myslim barvu pisma. Zmenil jsem si ji na cernou pokud je tapeta svetla v danem tematu nebo na bilou pokud je tapeta tmava.
No One Lives Forever

maXtreme

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od maXtreme »

A to se dela jak kdyz chci bile pismo? diky

Nolf
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: pát zář 24, 2010 3:34 pm

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Nolf »

No One Lives Forever

maXtreme

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od maXtreme »

Tak i kdyz nastavim bilou tak mi to nejde.. neni to tim ze nenam ve slozce s tematem soubor Wallpaper.png ? mam v tematu pres winterboard jen ikony a pozadi mam nastavene normalne klasicky v nastaveni

Nolf
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: pát zář 24, 2010 3:34 pm

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Nolf »

Jo je to tim. Do svatku jsem pridal tapetu a pak podle ni zmenil barvu. O te tapete je to o par prispevku vyse.
No One Lives Forever

maXtreme

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od maXtreme »

Tak jsem vlozil wallpaper.png ale mam v pozadi jen 1/4 obrazku jako by byl strasne velky pritom ma rozliseni presne jak displej..kde to upravim?

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Jamall »

maXtreme: Zdravím, konečně někdo kdo má iP4 a řeší podobné problémy. Jak jsem psal výše, musíš mít ve složce se svátky nějakou tapetu s názvem Wallpaper.png, poté svátky jdou, ale tapetu nezměníš již přes nastavení, ale musís vždy při změně nakopírovat požadovaný obrázek opět do složky se svátky. Já měl tapetu v pohodě, až včera mi to začlo dělat to co tobě a díky SBrotatoru se mi vždy obrázek zmenšil, ale stejně měl divnou kvalitu, přitom obrázek byl v HD.

To že musím měnit tapetu, že ji nakopíruji do složky se svátky jsem překousl, ale abych měl tu tapetu v hnusným rozlišení jsem nepřekousl, tak jsem svátky zrušil a dávám si tapetu přes nastavení - je o mnoho hezčí, prostě HD. Na svátky se dívám díky aplikaci iSvatek, která tě i upozorní zda má někdo z tvých přátel svátek :-)

Kdyby ale někdo věděl čím to je, že se kvalita tapety zhorší či proč je zvětšená, ať se ozve :-) Svátky na SB jsou stejně nej.
Naposledy upravil(a) Jamall dne úte říj 19, 2010 2:16 pm, celkem upraveno 1 x.

maXtreme

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od maXtreme »

Tak tak svatky se zobrazi ale pozadi je v nespravnem rozliseni :-(

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Jamall »

Kdyby jsi zjistil proč tomu tak je, napiš zde :-)

maXtreme

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od maXtreme »

Zkousel jsem i v souboru Widget prepsat vsechny pixelove rozliseni na dvojnasobek viz 320px u 3G a 3GS na 640px pro IP4 ale nepomohlo to..

PS: jen nechapu ze ti to par dni jelo a pak se to rozhasilo bez jakehokoliv tveho zasahu ci zmen :-D
Naposledy upravil(a) maXtreme dne úte říj 19, 2010 2:24 pm, celkem upraveno 1 x.

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Jamall »

Teď mě to taky napadlo, ale musíš tam přepsat rozlišení, jdu na to mrknout.

PS: to taky nechápu no, ale myslím si že to jě tím, že jsem do včera používal tapetu v HD ale s rozlišením pro 3G nebo 3GS:) teď mám tapetu v plném rozlišení které iP4 podporuje a od té doby mi to tapetu zvětšuje :-( tak to bude někde chyba ve widgetu.

Tak v tom widgetu jsou příkazy pro ty png statusbar a transparent. Pro Wallpaper nic, takže cokoli ktam změníš, tak tím nezměníš ten wallpaper.png. Tak už mě nic jiného nenapadá.

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Teedok »

Tak já jsem měnil theme mého telefonu a taky my svátky zmizely. Jednoduše jsem z toho theme vymazal wallpaper a vložil jsem ho do složky se svátky jede mi to v pohodě.

Teda jestli jste to ještě nevyřešily ;)

Teedok

PetrasCZ

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od PetrasCZ »

Jak moc to žere baterku?

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Teedok »

vůbec řekl bych. Nebo žádný rozdíl jsem nezaznamenal.

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Teedok »

Pořád jste nikdo nevyřešil ten zvětšený wallpaper?

Teedok


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od Unown »

tak jsem si tam taky hodil svátky, ale mám problém. Jelikož jsem chtěl, aby bylo to písmo více bílé, tak jsem změnil v souboru Widget.html barvu na #FFFFFF a uložil. Ale od té doby mi to místo háčků ukazuje jen otazníky v <> :/ je mi jasné, že je někde chyba s kodováním, ale netuším kde...

díky

EDIT: nikdo neporadí?

EDIT 2: Tak uz jsem si to nasel sam.

[edit=milan2022]Nepis viac prispevkov pod sebou, upravene do jedneho prispevku, vid pravidla fora.[/edit]

mati

Re: Svátky na Springboard (WB Theme) Aktualizováno 9.1.2009

Příspěvek od mati »

Prosím Vás, už někdo přišel na to, jak zobrazit HD wallpaper?

Odpovědět