Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Archiv neaktuálních Návodů
Odpovědět
opako

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od opako »

Zdravim

Odblokoval som iphone 3G podla navodu s winpwn 2.5 beta.Mam jediny problem ked spustim installer tak mi hned padne cydia mi ide bez problemov.Neviete niekto poradit.Mam skusit restore este raz? Dakujem za radu!

Sp4rh4wk

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Sp4rh4wk »

rador píše:Dobrý, chcem sa spýtať. Keď budem mať jailbreaknutý 2.0.2 a po čase sa objaví nový firmware, bude sa musieť jailbreak robiť znovu pre 2.0.3.? Dojde k strate aplikáci atd?

Poprípade bude sa dať upgradnuť jailbreaknutý iPhone cez iTunes na 2.0.3?

Díky..



Mam uplne ten samy dotaz a byl bych rad za odpoved :) Jelikoz pokud pri kazdem updatu fw bych prisel o aplikace apod. nebylo by to zrovna skvele... dale je nejaky podstatny rozdil mezi winpwn a quickpwn?
Diky za odpoved

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Almi »

áno chlapi, je to žiaľ tak. nový fw - nový jailbreak
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

opako

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od opako »

Ked budes chcet firmware 2.0.3 tak budes muset znovu spravit jailbreak a tym stratis vsetky aplikacie co si stiahol cez cydiu alebo installer.....aspon si to myslim bo ja som presiel z 2.0.1 na 2.0.2 a stratil som ich.

EDIT:
Almi,
nevedel by si poradit co mam s installerom jak sa mi spusti tak hned aj padne, cydia mi fici normalne.

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Almi »

ak používaš installer ktorý je zatiaľ ešte len beta verzia, tak sa veľmi nečudujem. nepoužívam na 2.0.2 installer (zatiaľ) takže veľmi ti neporadím.
ale môže to byť spôsobené čímkoľvek. napr.nedostatok miesta na app a podobne...ale je naozaj možné že installer v beta verzii má ešte plno rôznych bugov. napíš keď tak do sekcie pro Nováčky a chlapci čo ho používajú ti určite poradia.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

opako

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od opako »

dik....skusim tam sa opytat

Sp4rh4wk

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Sp4rh4wk »

Almi píše:áno chlapi, je to žiaľ tak. nový fw - nový jailbreak


To mi chcete rici, ze pokud by vychazel co tyden novy fw, musel bych co tyden instalovat aplikace znova? ten jailbreak chapu, ale tu ztratu aplikaci jiz nikoli...

p.s. Vysvetlil by mi pls nekdo rozdil mezi tim winpwn a quickpwn?

Predem moc diky

zbynda

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od zbynda »

Muzes si udelat zalohu pres iTunes a neprijdes o nic ;)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Beavers »

Já bych řekl, že o aplikace se přijde po každém restore. Anebo lze udělat jen upgrade FW a telefon je takový jaký byl před tím? Proč by tu tedy bylo takových problémů při upgrade z 2.0 na 2.0.2? Anebo z 1.1.4 na 2.xx?

Vanilla

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Vanilla »

Ahoj,

odblokoval jsem podle Tvého návodu.
Pouze Ti tam chybí obrazovka kde se WinPWN ptá, zda se má i iPhone odblokovat, pak je nutné mu pomoct najít dva soubory bl39 a bl46. Pak je vše bez problému, ale k tomu o co mi jde.

Provedl jsem v tel. vytvoření dvou složek documents (z důvodu instalace cracklych app) a zalohu MobileInstallation.framework a pak po nutném restartu tel. už nenajede. Stlé visí na bootovacím logu..

Nesetkal se někdo s tímto problémem? Je to otázka pouze FW 2.0.2? Na FW 2.0 to běželo naprosto ok.

Díky za rady.

Diablo

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Diablo »

To Vanilla : K te prvni casti ohledne Boot Loaderu ... tato moznost je nabizena pouze u iphonu 1 a je pravda ze jsem ji tam zapomel doplnit takze diky za pripominku az budu mit cas opravim to + pridam linky na ty Bootloadery.

Jinak co se tyce tve otazky mam FW 2.0.2 , prepsal sem ten soubor Mobileinstallation a vytvoril ty dve slozky a nemel jsem s tim jediny problem .

Mozne reseni? Nez budes menit ten soubor MobileInstalation musis si nainstalovat jednu Officialni aplikaci z AppStore legalne zakoupenou ... je jedno jestli je Free nebo paid ale musi byt legalni a az potom muzes zmenit ten soubor .

Pokud ani to nepomuze zkus to stahnout z jineho zdroje napr
http://muj5.edisk.cz/stahnout-soubor/51 ... .42KB.html

couplu
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 545
Registrován: ned čer 29, 2008 6:24 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od couplu »

Zdravim, mam otazecku...
Delal sem kamosovi upgreade software z 1.1.4 na 2.0 a vse probehlo v pohode, ale ikdyz se pripojim na wi-fi, tak mi proste iP pise, ze nejsem na internetu, kdyz zapnu treba Safari, Cydia - proste vse z netem, takze nemuzu aktivovat aniy Cydia nic nevite co s tim? Nikdy predtim se mi to nestalo a to uz sem delal hodne mobilu takhle...
Diky s pozdravem Lukas
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010

elstepan

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od elstepan »

Provedl jsem instalaci firmware 2.0.2. podle nejnovějšího postupu STEP BY STEP a vše pracuje O.K. Bonusem při instalaci je možnost získání (přidělení) místa pro aplikace od 500 Mb do 2 Gb a více.

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=1755
Naposledy upravil(a) elstepan dne sob zář 06, 2008 1:18 pm, celkem upraveno 2 x.

strobl112

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od strobl112 »

jede to i na ipod touch?

rmi
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: úte zář 02, 2008 11:50 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od rmi »

Preco ste zmazali ten druhy navod? :(

Diablo

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Diablo »

Nesmazali ja ho jen Editoval a ted musime pockat az to nejaky Moderator zase schvali pak se tam zase objevi.

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od djha53k »

zajimalo by me, dyz WinPWN nabizi moznost "volby místa pro aplikace od 500 Mb do 2 Gb a více" tak kolik je standart :?:
A na kolik by se to "melo" rozsirit, dyz max pocet applikaci je 144 :?:

Vetsina appl. ma cca 1MB, jen par jich ma nad 10MB a uplny minimum je nad 50MB. Takze pokud je standart 500MB tak moc nevidim duvod to misto rozsirovat, pokud je min tak asi jo. Ale jak rikam nikde sem nenasel kolik je standartni velikost.

Dekuji za info :idea:
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

czlukasss

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od czlukasss »

Ahojte, patřím k těm kteří se o to hodiny marně pokoušeli. Až pak mě napadlo - nemám iphona, ale touche, nemůže v tom být problém? Jde fw 2.0.X na touch? Díkes moc

Konkrétně mi to vždy háže chybu 5 a nidke jsem nenašel co to znamená :(

iTunes mám aktuální, fw jsem jich zkoušel několik - 2.0 ofic i custom, 201 i 202 také ofici i custom, ipod je v DFU... nevim nevim nevim :/(

EDIT: Vyřešeno - koupil jsem je v appsotre - těch 8 doláčů vem čert :)

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Apache23 »

Toto je fw 2.0.2 CZ/SK by Whisky!! Thanks Diablo for nice Navod! :wink:
Akurat mam problem s winpwn 2.5 nakolko je to vsetko vo vnutri nejak posunute a nevidim (vlastne sa mi ani neda pomocou mousu) na ikony ANO a NIE kliknut! (zelena a cervena ikona) Posuval som sa nahodne pomocou sipky vpravo a enteru! Cize naslepo ale nakoniec sa to nejak podarilo! Dakujem! :mrgreen:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Jirka Krokodýl

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Jirka Krokodýl »

To djha53k: laboroval jsem s velkostí místa pro aplikace u Iphone 3G fw 2.0.2. Nastavil jsem 2GB, instalace proběhla OK, ale Iphone už nenastartoval :-) . Nakonec jsem skončil u velikosti 900MB a ta je funkční, odzkoušeno jak na 8 tak 16 GB verzi.

P.S. Ještě jeden poznatek, jakmile jsem měnil velikost prostoru pro aplikace a následně provedl obnovu předcházející zálohy s jiným rozdělením místa, po restartu Iphone zamrzl. Proto je potřeba přistupovat k němu jako k novému zařízení a nenechat provést obnovu ze zálohy.

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od djha53k »

supr diky za info.

Takze bo toho zas nesci tolik tak velkyho instalovat, tak nejakejch 700MB by mi melo stacit :idea: :mrgreen:
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

Diablo

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Diablo »

Ona bohate staci ta puvodni velikost protoze vsechny soubory se daji pak nalinkovat pres Link/Shorcuty .... zkratka tim ze tu slozku presunete z toho mensiho oddilu na vetsi a na puvodni umisteni te slozky date odkaz na tu novou, tohle de treba pres WinSCP . A myslim ze se daji takhle nalinkovat prakticky vsechny slozky ktere jsou ve WinSCP viditelne. Ale sam si tu velikost o nejakych tech 100 MB zvysuji spis pro jistotu :) .

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od djha53k »

oki diky Diablo :wink:
Takze kolik je standarti velikost aplikacniho oddil :?:
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

Jirka Krokodýl

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Jirka Krokodýl »

Standardní velikost je 500MB.

ethan sebastian

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od ethan sebastian »

nevíte proč mi po jailbreaku nefunguje připojení na net? v nastavení mám připojení zapnuté. když vrátím původní nastavení, tak jde všechno v poho :evil:

Jaro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 216
Registrován: sob črc 19, 2008 8:05 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Jaro »

stale mi ukazuje chybu 1601 ako sa to da opravit ? a iphone je stale v dfu mode :(
->Macbook Air 2013
->New Ipad 64Gb 4G White
->Iphone 4S White

Ar.Gabriel

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Ar.Gabriel »

Zdravim,
pri snaze upgr. svuj iPhone 2G na FW 2.0.2 pomoci WinPwn 2.5BETA, se ptal na vse podle navodu, ale jeste tam na zacatku vlozil dotaz na odblokovani, kde jsem daval ano, a chtelo to po me BL-39.bin, tak vse facha kdyz se da ne ;) problem je jen v tom ze se neodblokuje...
a to je muj problem...nevit nekdo co s tim? Mam na mysli ten soubor BL-39.bin a proc ho po me chce kdyz ho v tom navodu nechce???
Naposledy upravil(a) Ar.Gabriel dne čtv zář 11, 2008 11:51 am, celkem upraveno 2 x.

soustek
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: ned led 06, 2008 3:06 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od soustek »

Me by zajimalo, jestli nekdo mel problem jako ja, ze mu neslo pwnout iTunes. winpwn 2.0.0.4 mi sice zahlasi ze iTunes jsou pwned, ale ihned mi iTunes spadne a pak pri restore mi to hlasi chybu 1600, coz podle me znamena, ze teda pwned nejsou...Nevi nekdo otrlejsi?
iFoun 2G 1.1.2>1.1.4 (ZiPhone 2.5)>2.0 (winpwn2.0.0.3)>2.0.1 (winpwn 2.0.0.4)>2.0.2 (quickPWN)>2.1.>3.0>3.1 (CustomIPSW)
iFoun 3G 3.01>3.1>3.1.2>jlbrk Blackra1n>4.0>4.0.1 jlbrk redsn0w
iFoun 4 white 4.3.3>5.0
iFoun 5 white

Diablo

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Diablo »

To Ar.Gabriel : Ano toho jsme si vedom mensi chyba v Navodu , kdyz sem delal ten navod tak jsem Jailbreakoval iPhone 3G jednoho meho kamose. Tudiz jsem na zacatku dal vybrat jako zarizeni iPhone 3G , pri vyberu iPhone 3G tam tento krok s temi Bootloadery opravdu chybi protoze iPhone 3G jeste nejde Softwarove odblokovat a tento krok se vam zobrazi pouze pokud jste na zacatku zvolili klasicky iPhone .

BootLoadery si stahnete zde ....

http://www.enkrypted.com/bootloaders.rar

Lakyncz

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Lakyncz »

potřeboval bych poradit udělal sem to presne podle návodu a nemám nikde installer a cydiu co mám dělat uš sem to deělal 3x codělám špatně ? :oops:

_GK_

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od _GK_ »

Ar.Gabriel píše:Zdravim,
pri snaze upgr. svuj iPhone 2G na FW 2.0.2 pomoci WinPwn 2.5BETA, se ptal na vse podle navodu, ale jeste tam na zacatku vlozil dotaz na odblokovani, kde jsem daval ano, a chtelo to po me BL-39.bin, tak vse facha kdyz se da ne ;) problem je jen v tom ze se neodblokuje...
a to je muj problem...nevit nekdo co s tim? Mam na mysli ten soubor BL-39.bin a proc ho po me chce kdyz ho v tom navodu nechce???


Podívej se o stránku nebo dvě zpátky.

Mě stále nikdo neporadil proč Winpwn 2.5 Beta někomu spadne při upravování firmwaru ?

Diablo

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Diablo »

K tomu padani WinPWN , po instlaci WinPWn z tech linku v Navodu je nutne WinPWN jeste aktualizovat . Aktualizace se dela tak ze zapnete WinPWN 2.5 kliknete v levem hornim rohu na te liste na logo WinPWN ( nakousnuty ananas ) a pote kliknete na Check for Updates , tim by mel byt problem s padanim vyresen , jeste 2 moznost je zvetsit Root partition na 700 - 900 MB .

kubkomajko

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od kubkomajko »

je to super, ale ked som sa dostal k bodu 13 a napísalo mi congratulations, v tu ranu mi windows napísal že winpwn prestal pracovať. neviete prečo? samozrejme hned napíšet skončiť program. poradte mi please

JindraJJ

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od JindraJJ »

Zdravím a prosím moc o radu. Při použití návodu mi již několikrát za sebou v bodě 13. program WinPWN 2.5.0.2 zamrzne a přestane pracovat (zbělá). Mám Win Vista, iPhone 3G 8GB, fw 2.0.2, WinPWN jsem aktualizoval na nějnovější verzi 2.5.0.2. Máte někdo podobný problém, můžete prosím poradit? Díky moc.

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od sten32 »

kubkomajko,JindraJJtak to sme dvaja aj mne to padne biela obrazovka a program prestal pracovat skus to na XP lebo mne to robilo na Viste a na XP to skusam zatial... :wink:

JindraJJ

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od JindraJJ »

Almi: citát zmazaný. ak reaguješ na predošlý príspevok,nie je nutné používať citát.

Tak to padá i na WinXP. Tak kudy vede cesta??

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od sten32 »

Tak parada uspešne som si hackol iphon cez WinPWN NA XP všecko facha jak ma FUCK Vista

JindraJJ

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od JindraJJ »

A to Ti to nespadlo, ten program?? Mě to spadlo na stejným místě v XP jako na Vistě.

Ar.Gabriel

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Ar.Gabriel »

Nevim jak vam to mam rict, chybu 1600 a 1601 jsem odstranil tim ze jsem komplet vsechno smazal od Apple, jak programy tak vse v co mi to naslo pri vyhledavani (Document atd.)
iTunes jsem si pak nasel nizsi verzi nez 8, nevim zda to melo neco do sebe, ale ja to tak udelal.
Padani a zasekavani WinPwnu bylo odstraneno upgradem. A uspesnost zmeny FW byla az na potreti v rade.
Nevim proc, ale najednou to slo. Tak vam drzim palce ja jdu instalovat...

Diky za navod a za rady :D

logging
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 47
Registrován: sob črc 05, 2008 11:25 pm

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od logging »

prosim pote co nainstaluji fw ke stazeni z navodu, tak bude EN ? ci CZ ?

Odpovědět