Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Archiv neaktuálních Návodů
Odpovědět
Diablo

Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Diablo »

Naposledy upravil(a) Diablo dne ned zář 14, 2008 5:26 pm, celkem upraveno 2 x.

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Apache23 »

Diablo neblazni! Ten navod je fakt dobry! :wink:
Jediny problem (teda on bol dost velky pre mna) bol k pwnutiu iphonu! Mal som 1.4 na ziphone 3.0! Vytvoril som si vlastny fw! Pwnol som telefon. Ten mi vyhodil ze your phone has been pwned ale logo sa nezmenilo! Dal som nahrat vlastny fw a phone mi zamrzol s hlaskou na spodu ze winpwn No Data a tlacidlo cancel nefungovalo! Skoncil som po niekolkych restoroch na povodnom stave locknutom na 1.4! Zachranoval ziphone a aspon to odomkol!(Potialto to bolo asi 5 hod trapenia, nerozumel som de je chyba a nic som nedosiahol) Dal som si break!
Sadol som si ktomu po cca 2 hodinach a dal telefon pwnut! Zrazu bez problemu! Vlozil som svoj fw a zrazu tam bol! (stale sa neukazal ziadny problem a to som si povedal ze ak sa mi podari nahrat vlastny fw tak koncim a na fw 2.0 si este radsej pockam! Ale kedze nebol problem tak preco sa nato nevrhnut?)
V iTunes som stlacil restore a shift! Vlozil stiahnuty fw 2.0! A zrazu som na fw 2.0! Telefon funguje a zatial ho sledujem! :wink: Btw...od pasaze ako to slo bez problemov to cele netrvalo ani tristvrte hodinky! To dlhsie potom trvalo synchronizovanie!
Ale kazdopadne navod od diabla je dobry! :wink:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Diablo

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Diablo »

takovy dotaz daval jsi iPhone do DFU modu pred Restorem nebo ne?

Nejsem si prave jisty jestli to je nutne nebo ne , v oficialnim navodu na WinPWN pisou ze se iPhone ma dat do DFU modu ale me to prijde zbytecne , napr uzivatele Macu kteri pouzivaji PWNage tool pokud vim iPhone do DFU modu davat nemuseji.

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Apache23 »

Vtej poslednej fazi ktora fungovala! (sice zahadne ale predsa)
Som siel presne podla tvojho navodu a pouzil som ziphone aby dal telfon do restore! (Bolo toho namna vela ale myslim ze v DFU som nebol ani raz!)
Cize DFU podla mna nieje potrebne! :wink: (ved ho tam ani nespominas)
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od ls8 »

Diablo píše:...uzivatele Macu kteri pouzivaji PWNage tool pokud vim iPhone do DFU modu davat nemuseji.


Museji.
Obrázek
Obrázek
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Quui

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Quui »

pred chvilou som pouzil ten navod. presne jak tam bolo napisane som pouzil aj ziphone na uvedenie iPhonu do DFU modu. a pri restorovani sa mi ukazala chyba 1601. skusil som secko znovu. a potom som zahliadol niekde nieco a svojou chabou anglictinou som nieco vyrozumel. urobil som si iTunes device folder a tam som skopiroval ten upraveny software. a fungovalo to . ziadna chyba sa mi neukazovala. takze som si myslel ze to moze byt ono.

ivokori
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 51
Registrován: pát úno 15, 2008 9:33 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od ivokori »

zdravim panove,mně to hodilo eror6 při restoru upraveného fw,nevíte co to muže být,dík
Profesionální www.servis-iphone.eu ve Frýdku-Místku

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Gounes »

Navod je SUPER delal jsem podle neho to videjko, telefon funguje , volat jde , ale Itunes viewtopic.php?f=27&t=6121 :x :(

Diablo HELP me :roll: :wink:

Diablo

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Diablo »

ivokori píše:zdravim panove,mně to hodilo eror6 při restoru upraveného fw,nevíte co to muže být,dík



Zkus tento návod od Palyho

Ak si budete chciet vlozit do iPhone pwnage fw a pred tym Vam WinPwn alebo Pwnage-Tool (Mac) nahlasi chybu, respektive nedokonci operaciu iPwner a nasledne po pripojeni k iTunes pocas Verifing firmware nahlasi chybu (6), nezufajte.

Staci ak urobite nasledovne:

- Napoj iPhone, urob iPwner, vytvor si vlastny fw (nezabudni na BL3.9 a BL4.6), alebo pouzi uz vytvoreny, je k stiahnutiu tu na fore.
- Ked dokonci resp. nedokonci (vyskoci hlaske, ze iPhone je pripraveny, ale iPhone sa tvari, ze este nieco robi) odpoj iPhone od PC, podrz Sleep a Home button spolu az kym sa akokeby iPhone nerestartuje (nepreblikne)
- Potom chvilku pockaj zase podrz obe tie tlacitka a po asi 11s pust Sleep button (stale drz Home) a pripoj kabel (drz Home kym Ti nevyskoci, ze si v Recovery mode, v iTunes)
- V iTunes najdi ten fw co si si vytvoril a skus ci Ti to pojde.

Malo by to ist, osobne sa mi to stalo a toto mi pomohlo.

mysak001

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od mysak001 »

Cau :-)
Tak jsem takto uz udelal 2 kusy a parada. Prikladam jeste jeden navod, kde je vse popsano vc. postupu jak vytvorit svuj vlastni FW ZDE

Vse je OK, jen me napadlo - uz prolomil nekdo to vypnuti automatickeho doplnovani slov pri psani sms?

Michal

mdragon_cz

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od mdragon_cz »

Hoj

tak sem taky udelal update, a jen poznamka z vlastni zkusenosti, neni potreba se prepinat do DFU, at uz ziphone.Jak sem to delal ja, pak mi tam vzdycky vyskocila ta hlaska 1601, staci jen shift +restore a vybrat filekrestore, oin si sam zavede recovery mod.

Jinak diky Diablo za navod.Jen tak dal.

Wamer

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Wamer »

Nejde mi to. Mám firmware 1.1.4 (teda ted uz zadny). Na pc mam Win Vista Ulti 32bit a kdyz dam iPwner a vyberu ten upraveny soubor tak mi vyskoci hlaska Your iTunes is being pwned. nebo neco takoveho a ani ne vterinu na to ten program neodpovida a visty vyhodí požadavek o ukončení programu. Bez pwned mi to při restore hlásí 1604 a ted sem vlastne bez firmwaru.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Beavers »

Tady je nová verze WinPwn pro Visty http://www.winpwn.com/index.php/Main_Page

Wamer

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Wamer »

Díky, včera to tam ještě nebylo, když jsem se díval.

pyty73

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od pyty73 »

Hojjj

Tak nakej pesek nebo co...?
Instalace noveho WinPWN 2.0.0.3 .....! jel sem podle navodu...?
A bohuzel zase nic-hlasi to neustale 1604....!

Michal

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Michal »

Cus hlasi mi to stejný "An unknow error occured (1604)" nevíte někdo co stím?

Diablo

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Diablo »

Udelejte nejdriv to co se pise v te casti 2. pokud ani to nepujde ridte se podle 3.

Error 1603/1604 - 160? something

1.IF YOU ARE RESTORING TO A STANDARD APPLE FIRMWARE *NOT CUSTOM FIRMWARE"

This error is down to itunes not liking your USB ports on your computer. Use a different USB slot or a different computer if possible. That is the easiest fix!

2.IF YOU ARE RESTORING TO A CUSTOM FIRMWARE AFTER RESTORING FROM STANDARD APPLE FIRMWARE

IF you have pwned your phone once and then restored back to apple original firmware successfully and THEN tried to restore custom firmware you WILL get
an error in iTunes as the apple firmware "unpawned" your phone. You have to repwn it using iPwner and then you can restore using custom firmware.

3.IF YOU ARE RESTORING TO CUSTOM FIRMWARE AND YOUR PHONE IS STILL PWNED

See "if your restoring to apple firmware" above as it is the same issue.

BootNeuter Error 5: This is because you upgraded to the 2.0 beta firmware without unlocking first in 1.1.4 like your supposed to. You will have to restore to 1.1.4 unlocked and then delete the 2.0 baseband. You can do this by adding iclarified to the installer sources (as explained in the localization part below) then select "Delete 1.2 Baseband" - install that and let it delete your baseband. You MUST then restore to 1.1.4 apple original firmware and then re-pwn your phone and restore to 1.1.4 custom unlocked before BootNeuter will work again.

guma6

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od guma6 »

Nahrál jsem do iPhonu firmware 2.0, ale po dokončení upgradu to po mě chce unlock. Zkoušel jsme již několik návodů, ale nic se nedaří. Nevěděl by jste někdo co s tím???

Děkuji

Michal

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Michal »

Tak ja už nevím mam 1.1.4 ziphoned (ted uz v DFU) zkusil sem i jinaci usb ale porad mi to haze "An unknow error occured (1604)" zacinam byt celkem zoufalej... pls help

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Beavers »

Zkus požádat o radu a pomoc člověka, který tu má nick "zemekoule". myslím, že dost lidem pomohl. Kdybys byl z Prahy, měl bys to úplně jednoduché.

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od sasaj »

hle zkousel jsem to uz na nekolika iPhonech kdyz sem to hodil do DFU tak to lidem hazelo tu chybu a kdyz jsem to nekolikrat dal jen do RECOVERY tak pokazdy jsem mel 100% uspesnost takze RECOVERY mode stim to funguje

Paik

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Paik »

Už jsem úplně hotovej. :twisted:
Nedaří se mi iphona dostat do DFU ať zkouším co zkouším. Ať dělám co dělám stále ukazuje, že chce připojit k iTunes a pak to hodí chybu 1604...
Fakt už nevím co dělat :(
poraďte někdo pls :cry:

hynchenzo

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od hynchenzo »

Stahni si nove WinPwn 2.0.0.3

-fixes the Ipwner crash problem and 16xx errors. It will also fix the iPod ipswBuilder failure bug.

Michal

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Michal »

Me uz asi praskne hlava mam WinPwn 2.0.0.3 a at dam DFU nebo recovery mod tak mi to dycky hodi chybu 1604... nevite nekdo co stim? pls

Martin Hajn
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: pát bře 28, 2008 10:57 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Martin Hajn »

V článku se píše, že mám stáhnout upravený FW pokud si nechci upravit FW sám, ale nikde tam nevidím ten odkaz. Je tam pouze odkaz na originální FW 2.0.. Tak jsem ho stáhnul, ale kde mám stáhnout ten upravený ? :-)

Dík

Diablo

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Diablo »

Tayd jich mas nekolik na vyber ( dokonce mas na vyber i z nekolika Hostingu )

viewtopic.php?f=49&t=5990

pyty73

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od pyty73 »

Hojjjj

Tak sem prave updatnul na 2.0 .... :D :D :D :D
Opravdu na nekolik pokusu a probdenejch noci...ale dopadlo to... :D
Hlavne diky perfektene sepsanemu navodu od Diabla...timto mu dekuji... :D

Jen jedna poznamka-opravdu to proslo az kdyz sem dal iPhona do DFU modu..!!

Proste paradni prace....DEKUJEME..... :D

Cris
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: pon pro 03, 2007 12:57 am

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Cris »

Vážení, mne tu chybu hádže stále. Či som v DFU mode alebo v Recovery mode, stale iTunes pri pokuse nahrať upravený firmware 2.0 hodí chybu 1604. Neskúšal som to v normal mode, lebo neviem, ako mám dať restore v iTunes, ked som v normal mode .... nefim čo ďalej ... :( :?

adamll

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od adamll »

prosim vas ako sa na iphone dostanem do dfu modu??
:(

Cris
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: pon pro 03, 2007 12:57 am

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Cris »

pomocou iLibrary, Ziphone, alebo klasika držať HOME + SLEEP

pyty73

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od pyty73 »

DFU mód
1/ Vypněte telefon, potom držte společně Power a Home tlačítko po dobu 10 sekund
2/ Následně pusťte Power a držte dál jen Home
3/ Displej iPhonu MUSI byt černý - zkuste připojit k iTunes

mysak001

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od mysak001 »

DFU je jednoduche -zapni si repracky u PC (pokud je mas vyple) - stiskni naraz tlacitka power a home a drz tak dlouho, dokud Windows neoznami z repro ton odpojeni USB zarizeni. Po tomto zvuku pust tlacitko power ale stale drz tlacitko Home a to az do te doby, dokud Windows neoznami ton z repro o pripojeni USB zarizeni.
Pote pustis i tlacitko Home. iPhone zustane s vyplym displejem a muzes nahravat.

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Gounes »


Adamprada

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Adamprada »

Můžu de zeptat už se někomu stalo že si upgradem na 2.0 udělal z iPhoneu stylové těžítko?(že mu zcihličkovatěl)

ikena
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 175
Registrován: ned říj 28, 2007 4:28 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od ikena »

mysak001 píše:Cau :-)
Vse je OK, jen me napadlo - uz prolomil nekdo to vypnuti automatickeho doplnovani slov pri psani sms?

Michal


jj
http://www.hackthatphone.com/20/autocorrection.html
iPhone 6 Plus 64GB | iPad 3 32GB Wi-Fi

MatiasBA

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od MatiasBA »

Nainstaloval som novy winpwn..urobil DFU presne podla navodu a slape to bez problemov...dik moc Diablo

koldaci
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 146
Registrován: stř dub 02, 2008 3:25 pm

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od koldaci »

I já jsem dnes podle návodu od Diabla upgradoval na 2.0 a vše je O.K. - maily,WiFi,youtube atd. Dobrá práce Diablo :D
iPhone 5s 64Gb Silver/Gold fw iOS 7.0.4
iPhone 5 32Gb White fw iOS 7.0.4
iPad Air 128Gb3G Black fw iOS 7.0.4
MacBook black 2,4 Mhz 4 GB RAM 500GB HDD OSX Lion 10.7.
Pokud něco nevíš zkus nejdřív hledat tady[/size]

222.dudo

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od 222.dudo »

skveli navod vsetko funguje dik

Cris
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: pon pro 03, 2007 12:57 am

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Cris »

Fuu ... takže po celom dni presedenom za kompom som nakoniec dostal do iP odblokovaný, aktivovaný fw 2.0 ... :D Vďaka Diablo ...

evilmind

Re: Odblokování FW 2.0 - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od evilmind »

hmm, tak jsem updatnul na 2.0, a po obnoveni ulozeny zalohy z itunes se mi prepnul do cinstiny :-) (pred provedenim toho syncu to bylo english hned po prvnim rebootu)

mohl by me nekdo donavigovat na zmenu jazyka, kolikaty menu atd se to meni? :)

Odpovědět