Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Archiv neaktuálních Návodů
Odpovědět
vpvp10

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od vpvp10 »

a existuje neco jako "cesta z5"? proste to preinstalovat na orig software?

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od dodo_mt »

Hladaj na fore je tu toho plno ako sa vratit spat k povodnemu FW.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

vpvp10

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od vpvp10 »

prosel jsem ted fakt mrde odkazu, ale nic prespektivniho jsem nenasel...
prosim, nemuzes mi hodit direct link na nejaky navod, uz zacinam byt vazne zoufaly...

Zkus hledat heslo DOWNGRADE. Beavers.

vla_sta

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od vla_sta »

zdravim,

mam IP 2G privezen z Irska kde fungoval s O2 SIMkou (nevim zda pochazi z Anglie nebo USA?). Chtel jsem to odblokovat dle dostupnzch navodu. Presel jsem do DFU modu a udelal restart na FW 2.2, pak jsem odkliknul nastaveni jako novy. Naledoval Quickpwn22, kde jsem zatrhl krome instaleru a cydie take logo a unlock. Vse probehlo bez problemu. Rozchodil jsem wifi i cydii... navod:
* Ako na Jailbreak 2.2 iPhone 2G pomocou QuickPwn (Windows) [obrázkový návod]
Pri pokusu volat s puvodni SIM se ozval automat s hlaskou - LITUJEME , NEMATE OPRAVNENI K VOLBE TOHOTO SMERU. Vymenil jsem SIM za cekou O2, iTunes 8.0.2.20 ji vsak odmita s tim , ze neni podporovana, stejne tak i SIM od Vodafonu. Po dalsim patrani jsem se pokousel ruznymi zpusoby i Phone odblokovat ale marne. Nepodarilo se mi ani nahodit zpet baseband z verze 04.05.04_G na nizsi, podle navodu:
Ako urobiť Downgrade firmwaru z 2.2 na 2.1 [obrázkový návod EN] ZiPhone patched by kIREmK - ten se mi nepodarilo na Win XP vubec spustit... Asi instalaci blokuje nejaky SW, ale nevim jaky. Uz jsem z toho dost vycerpanej, precetl jsem toho tady opravdu dost a zkousel co se dalo. Stravil jsem tim snad uz 5 dni a porad nemuzu odhalit chybu. Ceske SIM to odmita a z puvodni nelze volat, jinak vse funguje.
Nejsem si vedom zadne chyby postupoval jsem dusledne podle navodu.
Asi je zde na foru nejake reseni, ale bohuzel jsem na nej nenarazil (nezkousel jsem jit az na FW 1.4.4 - nemyslim ze by to pomohlo a take nemuzu downgrade baseband).
Diky za kazdou radu...

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od dodo_mt »

Ked urobis upgrade normalne v iTunes na FW 2.2 a potom podla tohoto navodu urobis JB a Unlock tak stale nefunguje viewtopic.php?f=96&t=11943 ?? S iP 2G by nemal byt vobec ziaden problem s Unlockom.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

vla_sta

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od vla_sta »

je to tak, delal jsem to nekolikrat....
Mam model A1203, cislo vyrazeno na zadnim hlinikovem krytu (in China), v general vyctu: FW ver: 2.2 (5g77), carrier O2 2.9, model MB213B, modem fw 04.05.04_G...
Co me zarazi je rozdilne cislo modelu na zadni strane s modelem z Settings? Vyrobni cislo ale sedi.
Po vyhledani MB213B na netu se ale jedna asi o model 2g.
Mohl by byt problem v kabelazi? Kupoval jsem novou kolebku, puvodni original zustala v Irsku. Original od Apple je zde podstatne drazsi a ten nemam, to mi vsak pripada nepravdepodobne ze by sahal soft na overeni original konektoru...
Uz me napadaji ruzne duvody, fakt nevim...

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od dodo_mt »

Urcite rob restore a unlock iba cez kabel!! Vyskytlo sa uz viaej chyb ked to cez kolisku nechcelo ist... tak isto vyskusaj aj iny USB port.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

vla_sta

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od vla_sta »

hlasim problem odblokovani meho IP 2G vyresen,
musel jsem jit z FW 2.2 az na FW1.1.4 a zde zhodit basaband z 04.05.04_G na 04.04.05_G verzi a pak pres Ziphone odemknout....

diky foru!

kudl

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od kudl »

Ja tedka odblokoval a jailbreaknul svuj 2g iphone z usa na 2,2 FW podle navodu na clidu, vsecko slo jak ma, iphone funguje po vlozeni sim zadam pin a ouha, chce se pripojit k itunsum a ty mi reknou ze mam nepodporovanou sim cartu. Iphone uz ma v rohu videt i plnej signal a operatora, ale potrebuju nak poresit ty itunsy este nevite nekdo? Sem na tomhle foru uplne nove. Dikes moc predem :D

Jirka Krokodýl

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Jirka Krokodýl »

Sice porvé, ale číst umíš, podobn problém měl vla_sta a hned v příspěvku nad tebou hlásí vyřešení i s postupem jak to udělal.

jaho007
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 26, 2008 2:54 pm

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od jaho007 »

Ked odpovedas na prispevok nepouzivaj funkciu Citace, ale odpovedat! Precitaj si pravidla tohto fora. Paly

Já mám ale pocit, že vla_sta zůstal u fw 1.1.4. Jestli se pletu, tak mě prosím nekamenujte, ale sám zatím jedu s fw 1.1.4 a nějak se bojím update na 2.x
iPhone 2G, 8GB, firmware 3.1.3

manys

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od manys »

prosimvás proč je důležité abych měl itunes verze 8.0.2? ono mi nejde ten itunes nainstalovat

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Paly »

Dolezite je mat iTunes. Skus nainstalovat iny iTunes ci pojde, iTunes 8 napr a potom daj update.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

manys

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od manys »

ale proč zrovna verzi 8,0,2??

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od Paly »

Lebo pri tej to ide korektne. Neviem ake je momentalne najnovsia, ale zrejme autor navodu vie preco to napisal
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

manys

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od manys »

už to ide vista je na p**u je to totalně na prd napřed mi přestalo fungovat ze dne na den itunes store a teď nešla nainstalovat verze 8 a novější tak sem to zkusil a zase to hodilo tu chybu no ale pak už se chtěl odepsat na forko a ono to samo zaplo instalaci napřed se to točilo pořád do kola ty operace ale nakonec se to nainstalovalo.... :twisted:

caprica

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od caprica »

v aplikaci winpwn doslo k chybe, je treba ji ukoncit... vite nekdo proc mi to pada? dostal jsem se az do momentu kdy jsem v DFU mode a potom winpwn spadne

sice uz jsem provedl uspesny jail pomoci quickpwn, ale stejne by me zajimalo kde je jadro pudla

gudzoo

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od gudzoo »

Ahojte lidičky. Potřeboval bych poradit ohledne toho odblokováni.

Všechno mi jde v pohdičke až mi WinPwn začne dělat PWNAGE Proces a zrazu mi přestane pracovat WinPwn a windows mi vyhodi že program přestal pracovat.... Kde dělam chybu anebo jak mám dále pokračovat????

Prosim o pomoc pište mi pls na email gudzoo@seznam.cz

rihot

Re: Odblokování FW 2.0.X - pomocí WinPWN - Diskuze k Návodu

Příspěvek od rihot »

Měl jsem ten samej problém.. S tím nic neuděláš, já sem to vyřešil tak že sem šel ke kámošovi a tam jsem to udělal ten jailbreak .

Odpovědět