Sn0wbreeze 2.2 BB Preservation Mode - ultrasn0w pre 4.2.1

Archiv neaktuálních Návodů
Kvako
Host
Host
Příspěvky: 112
Registrován: ned bře 08, 2009 5:28 pm

Re: Sn0wbreeze 2.2 BB Preservation Mode - ultrasn0w pre 4.2.

Příspěvek od Kvako »

Tak včera som to spravil a ide všetko ok. Díky moc za rady.

bakeLit
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: sob led 02, 2010 11:25 pm

Re: Sn0wbreeze 2.2 BB Preservation Mode - ultrasn0w pre 4.2.

Příspěvek od bakeLit »

Pecka, a jak má tohle člověk zjistit sám, než updatuje a nainstaluje se mu BB 05.15.04...

TheCube

Re: Sn0wbreeze 2.2 BB Preservation Mode - ultrasn0w pre 4.2.

Příspěvek od TheCube »

Koukam, ze se uz hodne lidem povedlo, mam iP 4 ze statu, FW 4.0.1 a BB 01.59.00.

Muzete mi nekdo, prosim sepsat, jak presne postupovat, abych mel 4.2.1 a sel udelat UNLOCK, podrobne jak ? Prosim, budu moc vdecny, nechci iPoda DIKY MOC !!! :beer:

NoiSidiuS

Re: Sn0wbreeze 2.2 BB Preservation Mode - ultrasn0w pre 4.2.

Příspěvek od NoiSidiuS »

Zdravim a doufám, že by mi tu někdo mohl pomoct.

Mám iPhone 3gs koupen v USA, BB 05.13.04 a ještě než jsem se rozhodl provest jailbreak/unlock pomocí sn0wbreez 2.2.1 jsem měl old bootrom a firmware 4.0.1. Nyní mám FW 4.2.1 jailbreaknutý pomocí sn0wbreez, ale i po nahrání Ultrasn0w 1.2 z Cydia se mi iPhone ne a ne připojit k operatorovi. Když nahraji Ultrasn0w tak mam jednu čárku signálu, ale v settings neni ani záložka carrier(operátor) a pokud iPhone připojím k iTunes tak se ukáže buď Searching... nebo No signal na místě operátora na springboardu a po kliknutí na záložku carrier(operator) v settings se napiše Unable to load network list (Seznam sítí je nedostupný). Nemáte někdo ponětí čím by to mohlo být...co dělám špatně...a čím bych to konečně mohl spravit tak abych měl iPhone i odblokovany???

Jailbrake/unlock pomocí Sn0wbreez jsem provedl včera a po mahrání Ultrasn0w mi operator naběhl a iPhone byl unlock do té doby dokud jsem nerestartoval (rebootoval). Poté zase to co jsem popisoval.

Jediná věc, která mě napadá je ta, že pro aktivaci oparátora budu potřebovat originální SIM z USA (At&T)...kterou zrovna nemám u sebe takže to nemám možnost vyzkoušet.
A nebo, že se mi nedopatřením povedlo udělat jailbreak tethered a ne untethered.

Ještě bych chtěl zmínit, že pred Sn0wbreez jsem použil Redsn0w a Greenpois0n pro odblokování a taktéž neúspěsně s úplně stejnými příznaky...po nainstalování Ultrasn0w nenajde operatora.

Pokud má někdo nějaký nápad, návod nebo radu jak si mám iPhone odblokovat prosím pomozte.
Děkuji


Ohlásit tento příspěvek

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Sn0wbreeze 2.2 BB Preservation Mode - ultrasn0w pre 4.2.

Příspěvek od 2L8 »

Neviem ci je to OK, ale ked idem do nastavenia pre SMS, tak tam nemam ziafne nastavenia na MMS.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Silvinkoo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: čtv lis 27, 2008 5:36 pm

Re: Sn0wbreeze 2.2 BB Preservation Mode - ultrasn0w pre 4.2.

Příspěvek od Silvinkoo »

Už hore som písal že na 3och iphone 3G ktoré som robil nejdu MMS..vôbec tam neni možnosť mms v nastaveniach.
Múj milášek - iPhone 4 16GB, Orange SK unlocked with ultrasn0w(braný s T-mobile SK)
iPad 16GB wifi only iOS 4.3.1 JB Redsnow


iPhone 3G 8GB, Orange SK with ultrasn0w CFW 4.1 - momentalne bráchov

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Sn0wbreeze 2.2 BB Preservation Mode - ultrasn0w pre 4.2.

Příspěvek od dodulo »

uz niekto skusal moznost cez preservation mode? Lebo znamy ma 3GS ( kde pouziva Orange ), ktore je bloknute na T-Mobile SK, cize by som to skusil takto:

1. vytvorit custom fw pomocou "preservation mode"
2. nahrat ho do 3GS, pomocou iREB a nasledne aktivovat mojou T-Mobile SIM-kartou
3. spravit jailbreak pomocou greenpois0n
4. nainstalovat ultrasn0w

tym, ze iPhone aktivujem T-Mobile SIM-kou by som mal predist problemom s youtube, PUSH, MMS a podobne, viem ze by som mohol rovno cez expert mode vytvorit custom co by uz rovno obsahoval Cydiu, no verim viac greenpois0n ako custom fw, hoci iH8sn0w pouzil rovnaky exploit ako oni, no urcite viete, ze boli rozdiely medzi limera1n a greenpois0n

a moja otazka teda znie, skusal to uz niekto takym sposobom ako to budem robit ja?

inak mimochodom iREB som nikdy nepouzil, kedy ho mam zapinat?
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Odpovědět