Zoom přes celý displej

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
danielkrusina
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 04, 2023 7:11 pm

Zoom přes celý displej

Příspěvek od danielkrusina »

Ahoj všem, mám iPhone 13 a záložní iPhone 8. Včera se mi podařilo nějakým způsobem aktivovat zoom přes celý displej na osmičce a nevím, jak se toho zbavit. Celý displej je v podstatě přiblížený a nevidím žádné ikony, ani nemůžu s telefonem nic dělat. Zkoušel jsem ho restartovat, ale jakmile se telefon znova zapnul, nic se nezměnilo a už nemůžu obrazovku ani otevřít, protože nemůžu zadat pin.

Poradí někdo prosím, jak se toho zoomu (přiblížení) zbavit? Dá se toho nějak zbavit přes itunes?

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3513
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Zoom přes celý displej

Příspěvek od mirmo80 »

Neviem z hlavy kde sa to vypina, ale hladajte v pristupnosti. Bude to nieco pre nevidiacich a slabozrakych.

Edit: skuste dvojklik troma prstami po obrazovke. Zapina/vypina sa tym zvacsenie ak je aktivovane. Tak isto skuste ovladat displej troma pratami, nie jednym.

Edit: a zoom/odzoom je mozne ovladat dvojklik troma prstami a nasledny pohyb po obrazovke hore alebo dole.

Potom uz nie je problem dostat sa do menu a vypnut to.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

danielkrusina
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 04, 2023 7:11 pm

Re: Zoom přes celý displej

Příspěvek od danielkrusina »

mirmo80 píše:
čtv črc 06, 2023 8:00 am
Neviem z hlavy kde sa to vypina, ale hladajte v pristupnosti. Bude to nieco pre nevidiacich a slabozrakych.

Edit: skuste dvojklik troma prstami po obrazovke. Zapina/vypina sa tym zvacsenie ak je aktivovane. Tak isto skuste ovladat displej troma pratami, nie jednym. 1212 angel number

Edit: a zoom/odzoom je mozne ovladat dvojklik troma prstami a nasledny pohyb po obrazovke hore alebo dole.

Potom uz nie je problem dostat sa do menu a vypnut to.
Děkuji za pomoc a omlouvám se za tak pozdní odpověď :oops: Obrazovka byla přiblížená na maximum, takže se nešlo dostat do nastavení, v podstatě nešlo nic dělat. Dvojklik třemi prsty (napočtvrté) pomohl. Alespoň už příště vím, jak to deaktivovat. Bylo to na hlavu! :(

Odpovědět