icloud mail jako primární?

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
denisa4991
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 17, 2019 8:55 am

icloud mail jako primární?

Příspěvek od denisa4991 »

Dobrý den,
uvažuji o tom mít iCloud mail jako primární...má s tím někdo zkušenosti? Mám teď seznam a přemýšlím buď g-mail nebo icloud...ale prakticky mi přijde icloud lepší tím, že používám jenom iphone, nemám notebook ani nic jiného...a mám na tom účtu apple id vše co potřebuju - kalendář, email, kontakty vše pod jednim účtem a přijde mi zbytečné si tam navádět gmail a stahovat gmail kalendář, mail a podobné aplikace..které jsou od applu už "vestavěné" jen nevím, jaký icloud mail je...jestli je 5 gb dostačující (chodí mi fakt minimum emailu..jen nějaké to vyučtování operátora a podobně...) na spamy typu newsletter atd. mám zvlášť email

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: icloud mail jako primární?

Příspěvek od mike-biker »

APPLE mail mám asi 5 let a absolutní spokojenost. Pokud nepotřebuješ extrémně sofistikované rozhraní, tak to je dobrá volba pro 99% lidí.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: icloud mail jako primární?

Příspěvek od rony »

google sluzby ako mail, kalendar, kontakty, mozno pouzivat v nativnych aplikaciach iOS pre mail, kalendar, kontakty. Mam to takto, dokonca to mam oboje, aj sluzby Apple ako mail, kontakty, kalendar, pripomienky a ZAROVEN aj tie googlie. Neverim, ze nad tym tolko treba spekulovat. Maj kludne oboje.

Ak chces prakticku poznamkku: z googlovskych veci je snad praktickejsi jeho mail a aj to len kvoli fakt vybornej funkcii filtracie spamu.

takze result: nepotrebujes ZIADNU separatnu app od Google pchat do iPhone. No ak mas iba iphone, tak vlastne tie Applie veci tam uz aj tak mas, len si ich staci pozapinat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: icloud mail jako primární?

Příspěvek od Jirka_S »

Drobná nevýhoda Apple aplikace Mail je nemožnost odeslat přílohu jako skutečnou přílohu, aby se příjemci okamžitě nezobrazila jako součást e-mailu, když chci tohle provést z Apple mailu, použiju Spark. Moc často to ale není, pročež nemohu hovořit o nějakém velkém opruzu.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3508
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: icloud mail jako primární?

Příspěvek od mirmo80 »

Jj, to strašne s***e aj mňa. Ale deje sa to "len" v prípade, že príloha je jedna. Ak sú dve a viac, tak už sú ako príloha.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět