Výměna baterie Iphone 7+

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Výměna baterie Iphone 7+

Příspěvek od michalv »

Ahoj, chtel bych si nechat vymenit baterku v servisu. Volal jsem do Iwant a chteji za vymenu 1700Kc a v Istylu 1240Kc muze mi nekdo vysvetlit jak je mozny, ze v Istylu to stoji o 500Kc mene nez v Iwantu? Kdyz to jsou oboje autorizovane servisy.
Dik

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: Výměna baterie Iphone 7+

Příspěvek od Jirka_S »

Já bych šel do Českého servisu, tam mě nikdy nezklamali, naopak. :)

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Výměna baterie Iphone 7+

Příspěvek od Tony1 »

Ceny si servisy stanovují sami nikdo jim nic nanařizuje a už vůbec ne Apple :-)). Když to vezneš, tak v obou servisech instalují baterii v nákupní ceně cca 300,- plud 40,- Kč gelová izolační samolepka na rám LCD, a 20,- Kč samolepka co drží bateri k rámu, x servisů tyto samolepky vynechává a neinstaluje ji a dokonce baterie lepí odoustrannou páskou. Už i Alza prodává set baterie na výměnu :-)).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Re: Výměna baterie Iphone 7+

Příspěvek od michalv »

Noo a toho bych se chtel prave vyvarovat. Chtel bych abych tam mel origo baterku, klidne bych si ji radeji vymenil i sam, ale problem je v tom, ze origo baterii nesezenu. Maji je pouze certifikovany servisy od Apple.
Problem je taky v tom, ze vzdy kdyz jsem si vymenil baterii, ne v iphonu, tak uz to nikdy nebyla vydrz takova jako z baterii co jsem koupil telefon a cca za pul roku nepouzitelna.

Odpovědět