Prosba na lidi s iPhonem u T-Mobile

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
fana1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 27, 2008 6:42 pm

Prosba na lidi s iPhonem u T-Mobile

Příspěvek od fana1 »

Ahoj. Mám prosím prosbu na majitele iPhonu (ideálně 6s, ale asi to bude jedno) v kombinaci s operátorem T-Mobile.

Tchyně přenášela číslo od O2 k T-Mobilu a po přenosu čísla začal blbnout FaceTime. Dočetl jsem se, ze někdy pomůže zkusit resetovat nastavení sítě. Dal jsem tedy Nastavení->Obecné->Obnovit->Obnovit nastavení sítě. Toto proběhlo, ale nyní se to nedaří nastavit zpět. Ani na T-Mobile neví.

Mohl bych tedy poprosit majitele iPhone s operátorem T-Mobile, zda by mohl jít do NASTAVENÍ->MOBILNÍ DATA->MOBILNÍ DATOVÁ SÍŤ a udělat mi foto obrazovky, jak to tam má nastaveno. Abych věděl, co tam má byt.

Moc dekuji za pomoc

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Prosba na lidi s iPhonem u T-Mobile

Příspěvek od mrzic »

Ale většinou to bývá tím, že jsou zakázané sms do zahraničí. Aktivace facetime a imessage je odeslání sms do zahraničí.


Obrázek
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

fana1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 27, 2008 6:42 pm

Re: Prosba na lidi s iPhonem u T-Mobile

Příspěvek od fana1 »

MOC DEKUJI za foto :) iMessage normálně funguji a fungovaly. Nešel jen FaceTime. Tak jsem provedl ten reset síťových nastavení. No a teď to má v nastavení úplně stejne jako Ty. Takže je to v pořádku. Vzhledem k tomu, ze jsem se dival na svoje nastavení u Vodafone, kde je těch položek mnohem víc a většina vyplněných, tak mě vyděsilo, ze jsem ji něco vymazal. Volal jsem tedy i na T-Mobile, tam mi na její číslo poslali nastavovaci SMS pro internet a MMS, ale prisla jen zpráva, ze bohužel její zařízení nedokážou nastavit. Což mě utvrdila v tom, ze jsem něco důležitého vymazal. A na T-Mobile si s tím víc nevěděli rady.

Každopádně pokud Tobě vše funguje i s tímto “orezanym” nastavením, tak ona to má úplně stejne a je to OK. Zřejmě tomu FaceTime chvilku trvá, než se aktivuje, nebo nevím. Každopádně ještě jednou MOC DEKUJI :) vložil bych sem pro zajímavost i foto toho, kolik je toho v tom nastavení u Vodafone, ale nevím jak ho vložit. Nikde nevidím možnost vložení přílohy nebo obrázku :oops:

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Prosba na lidi s iPhonem u T-Mobile

Příspěvek od Clon »

Odhadoval bych, kdyz bude uplne nejhuř - pomuze restore z DFU a nastavit jako novy.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět