Pri aktualizacich apps zbelely temer vsechny ikony v iphonu

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Aliza
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: ned zář 21, 2008 9:20 pm

Pri aktualizacich apps zbelely temer vsechny ikony v iphonu

Příspěvek od Aliza »

Mam iphone 7 plus a leta uz se mi nestalo to co nyni. Co mam dva roky tento mobil je to prvne. Telefon zakoupen od t-mobile. MamtamiOs 11.4, upgrade ani zalohu nemam, protoze mi komplikuje tento system zaloh zivot v tom, ze se musi ve win vzdy cpat na disk C. Nezjistila jsem, jak zalohovat ve win 10 na externi disk. Poradite prosim jak zalohovat ve win 10 na externi disk?
Postup jak vratit zpet obrazky ikon aplikaci? Mam pres 1300 aplikaci. Nebudu je manualne preinstalovavat.

Diky vsem za rady.

PS: mam disk 256GB, volno aso 110 Gb
iPohne 7 Plus Jet Black, 256 GB 11.4

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Pri aktualizacich apps zbelely temer vsechny ikony v iph

Příspěvek od rony »

restartli sme telefon?

poznamka: ulozisko iTunes je mozne presmerovat na ine ulozisko - su na to dohladatelne navody. Nie su uplne najtrivialnejsie ale funguju.
zalohy su tak dolezita vec, ze sa oplati to vyriesit a spojazdnit, este kym je vsetko v poriadku.

1300 aplikacii je slusna zberatelska vasen. Aby ste s jednou robili minutu, tak prejde kompletny cely den. Je mozne, ze drvivu vacsinu mate, lebo mozete, nie preto, ze by bola v telefone akokolvek uzitocna ;-) ale to je samozrejme vasa vec :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Aliza
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: ned zář 21, 2008 9:20 pm

Re: Pri aktualizacich apps zbelely temer vsechny ikony v iph

Příspěvek od Aliza »

Diky za info. Ano je zrejme vse dohledatelne. Kdybych to nasla, tak sem nepisu. Obecna informace je mi k nicemu. Pokud mi nemuzete jasne a konkretne poradit, tak sem prosim nepiste, dekuji.
Jeste jedna vec, fyzicky ty aplikace jsou v mobilu, ale vcetne puvodnich jsou bile, a musela bych kazdou jednu preinstalovat. Kdyz vsak chyba vznikla, system je ukazoval, jako ze v telefonu chybi. tehdy jich bylo jen 93 fyzicky. Pak se sam opravil. Aplijace nefungovaly, kdyz tam dle systemu nebyly, po sve oprave jsou vsechny a funfuji, ale 95% je bilych - bez ikonky.
iPohne 7 Plus Jet Black, 256 GB 11.4

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: Pri aktualizacich apps zbelely temer vsechny ikony v iph

Příspěvek od TheSalko »

Najdi si adresar, kam sa ti na C vytvaraju zalohy, prekopiruj ho na iny disk a na C vytvor symlink na tento skopirovany adresar, napr. pomocou mklink.
Sam to tak mam urobene.

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: Pri aktualizacich apps zbelely temer vsechny ikony v iph

Příspěvek od Jirka_S »

Vybodnul bych se na zálohy ve Woknech, ale zálohoval bych na iCloud. Cena jednoho piva měsíčně za větší prostor je zanedbatelná.
V úvodu píšete "Díky všem za rady". Tak abyste i mi neodepsala jako ronymu.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Pri aktualizacich apps zbelely temer vsechny ikony v iph

Příspěvek od mirmo80 »

Aj my to tak mame. A za cenu 2-3 piv (zalezi od kraja a cenovej skupiny :D) zalohujeme vsetci v rodinnom cloude.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Pri aktualizacich apps zbelely temer vsechny ikony v iph

Příspěvek od Clon »

Kdyz uz chces 1300 aplikaci vlastnit, neni treba je mit fyzicky v mobilu.
Jednou "koupis" - je na vzdy tvoje (dokud nezmizi z appstoru).
Stahnes, smazes - je tvoje.
Novy iOS 13 co zanedlouho vyjde je idealni cas na zacatek s CISTYM stitem.
1. Uvest telefon do DFU
2. Nainstalovat iOS 13
3. Nastavit jako NOVY telefon (bez obnovy zalohy)
4. Rucne si nainstalovat pouze ty aplikace, ktere opravdu potrebujes.

PS.: zaloha z C: se da odkopirovat kamkoliv a z C: smazat. V pripade potreby vratit na puvodni misto.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět