iPhone 7 - nestabilní operační systém

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
petrrandysek55
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 04, 2019 7:55 pm

iPhone 7 - nestabilní operační systém

Příspěvek od petrrandysek55 »

Ahoj,

zakoupil jsem si iPhone 7. Je z druhé ruky, bez záruky. Nic méně mám problém s operačním systémem, který je poslední dobou šíleně nestabilní a nevyzpytatelný.

Zde typy chování, které mi iPhone předvádí.


1) Chci si něco vyfotit, tahám mobil z kapsy, zapínám foťák a než se mi rozjede celý systém tak, abych mohl fotit ... tak někdy čekám i 20 sekund. Tak samo, když přepnu z focení na natáčení. Trvá to šíleně dlouho.

2) Chci si rychle nahrát nějakou nahrávku na diktafon. Ale opět, když zapnu diktafon a dám nahrávat, tak trvá skoro i půl minuty, než se celé nahrávání rozjede a někdy se nedočkám vůbec.

3) Chci někomu rychle zavolat. Dám vytáčení čísla ... číslo se vytáčí, ale ve finále se nevytáčí nic. Neslyším pípání, neslyším nic, takže musím celý hovor vypnout a vytočit číslo znovu

4) Když chci po nějakém z těchto problému telefon vypnout a zapnout, tak to trvá neskutečně dlouho, než se telefon zase rozjede.

POZNÁMKA !!!Nedávno jsem měl telefon na opravě čipu pro nahrávání zvuku, neboť mi nešel nahrávat zvuk na kameře, v diktafonu, nebylo mě slyšet při telefonování, zkrátka nahrávací médium bylo komplet odstavené.


Navíc jsem již několikrát restartoval celý systém a znovu vše obnovil. Ale po nějaké době se začne můj iPhone opět chovat tak, jak jsem popsal.



Měli by jste nějakou radu, jak pokračovat, abych byl opět s iPhonem spokojený a mohl by konečně ten telefon sloužit tak, jak od něj očekávám ?


Děkuji moc za všechny názory.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 7 - nestabilní operační systém

Příspěvek od rony »

s tymto iPhonom alebo nejakym buducim.

K buducemu je rada jasna: nekupovat iPhone s nejasnym povodom. K tomuto ste si uz odpovedali: kupeny bez zaruky, nejasny povod. Mozete ho skusat "servisovat" kolko chcete, no pokial ho nedate do skutocneho servisu, kde vam aspon daju odhad, co s nim je... To vas vsak vobec nepotesi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

petrrandysek55
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 04, 2019 7:55 pm

Re: iPhone 7 - nestabilní operační systém

Příspěvek od petrrandysek55 »

Zdravím Rony ...

ano ... v plné míře s Vámi na plno souhlasím a již nyní se kopu do zadní části těla za to, že jsem naskočil na nějaký ,,repasovaný'' kus bez jistot. Rozhodl jsem se, že na nějaké trable s mým telefonem kašlu a zajdu si koupit přímo o Apple Store nový kousek. Věřím, že i přes nadměrné výdaje se mi dostane kvalitních služeb, které mi už nebudou ,,zkracovat'' život :D :D

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 7 - nestabilní operační systém

Příspěvek od mike-biker »

Z příspěvku nevyplývá, jak byl telefon obnoven. Doporučuji přes režim DFU a poté telefon nastavit jako NOVÝ a pouze synchronizovat s iCloud účtem.
Pokud se i nadále bude chovat stejně, je vyloučena SW chyba či problém.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iPhone 7 - nestabilní operační systém

Příspěvek od Tony1 »

Jde o špatně provedenou opravu audio čipu. Ten servis co ti to opravoval to zpackal. Všechna tato chování souvisí a audio čipem. Oprava možná pokud to není úplně zpackané.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět