iPhone se sam od sebe vypl

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Rusinator
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 09, 2019 10:58 pm

iPhone se sam od sebe vypl

Příspěvek od Rusinator »

Zdravim,
Dnes jsem si koupil iphone a po necelych 12 hodinach pouzivani se z niceho nic na 15% baterie sam vypl a uz nejde nijak zapnout. Zkousel jsem ruzne navody, ale nic nefungjje. Nejake rady?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone se sam od sebe vypl

Příspěvek od rony »

1. (koupil iphone) NOVY -> predajna -> reklamacia
2. (koupil iphone) POUZIVANY alebo NEAUTORIZOVANY predaj -> predajna -> reklamacia, mozno zamlcane niektore skutocnosti.
3. Zkousel jsem ruzne navody (diky, pomohla informacia), takze skusali sme obidve tlacitka (koupil iphone -> diky, pomohlo, aky model?) Skusal si toto:
How to force restart iPhone 7
To force restart (hard reset) the iPhone 7, press and hold the Sleep/Wake button + Volume Down button for 10 seconds. Because of the Home button change, it’s been replaced by the Volume Down button during the process.

4. Skusal si nechat ho niekolko hodin na nabijacke - nechytat, vydrzat. Neprebudil sa po tom? Nedal sa po tom uz normalne zapnut?

Body 3. 4. povazuj za doplnkove, platia body 1. alebo 2.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Rusinator
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 09, 2019 10:58 pm

Re: iPhone se sam od sebe vypl

Příspěvek od Rusinator »

Neslo nic. Nechal jsem ho pres noc na nabijecce. Jedna se o kupovany iphone 7 pres portal kupiphone.cz
Jiz jsem je kontaktoval a mela by to byt chyba v hardwaru. Posilaji mi novy. Diky za rady

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone se sam od sebe vypl

Příspěvek od rony »

aha, sedy predaj opraveniek akoze renovovane. ;-) vela stastia.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Falout
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob kvě 06, 2017 3:57 pm

Re: iPhone se sam od sebe vypl

Příspěvek od Falout »

Pravděpodobně špatný nabíjecí chip - Tristar. Telefon po vybití pak nelze nabít.

Falout

Odpovědět