Diktování zprávy v Siri

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Dalaroth
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob říj 28, 2017 6:43 pm

Diktování zprávy v Siri

Příspěvek od Dalaroth »

Zdravíčko,

chci se zeptat. Dříve jsem Siri používal... Teď po dlouhé době ji chci využít do auta na diktování zpráv. Dříve uměla i česky namluvenou zprávu v pohodě napsat. Ale teď v poslední verzi iOs to neumí ? Pokud dám přes klávesnici diktování tak naprosto v pohodě nadiktuji zprávu česky a v pohodě ji napíše. Problém je v tom, že to musím udělat ručně. Chtěl bych aby to šlo přímo přes siri nadiktovat česky a odeslat. Zkoušel jsme googli, různé příkazy a pokusy a marně. Nevíte jestli to už vůbec nefunguje či dá se to někde zapnout ?

Děkuji za Váš čas a odpovědi :)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Diktování zprávy v Siri

Příspěvek od mirmo80 »

Myslim, ze sa mylis a nevedela to ani pred tym.
Aktualne len tak ako to popisujes alebo si na konkretnu/e osobu/y vies urobit skratku/y a tie uz vies aktivovat cez siri.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Dalaroth
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob říj 28, 2017 6:43 pm

Re: Diktování zprávy v Siri

Příspěvek od Dalaroth »

no snazim se o to uz jakou dobu. Snazim se to udela pres appku Shortcuts. Na iMessage se mi to podarilo nastavit s automatickym odeslanim. Ale whatsapp proste nedunguje. Tam lze pouze nadiktovat text, ale poslat se to musi uz tuknutim na displej. A ani skrz zkratky nejde posilat zpravy do skupin na whatsappu.. aspon jsě na to neprisel

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Diktování zprávy v Siri

Příspěvek od mirmo80 »

A ako si, prosim, nastavil skratku aj na odoslanie? Mne sa ju podarilo vytvorit len tak, ze na odoslanie musim kliknut. Tj. viem vyvolat aby som spravu nadiktoval, ked prestanem diktovat hodi sa to IM ale tam uz musim klik na odoslat. Nie ze by mi to mega vadilo ale zaujima ma ako si to nastavil.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

sprs
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob led 09, 2010 11:46 pm

Re: Diktování zprávy v Siri

Příspěvek od sprs »

Obrázek

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Diktování zprávy v Siri

Příspěvek od mirmo80 »

Super, dik.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět