Jak provést restore bez aktualizace?

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
kk99
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 28, 2019 8:48 pm

Jak provést restore bez aktualizace?

Příspěvek od kk99 »

Ahoj, mám takový problém - iphone se mi úplně vybil a když jsem ho napojila na nabíječku a chtěla zapnout, tak už nefungoval.
Když ho zapnu, tak mi naběhne pouze logo applu a dále mě telefon nepustí, zkoušela jsem vytahovat simku, také jsem zkoušela současně držet horní tlačítko a home tlačítko, ale nic nepomohlo.

V jedné diskuzi jsem našla, že někdo řešil odobný problém:
Svítí jablíčko, telefon nereaguje

Slečně bylo poraděno, aby provedla restore. Mě se telefon povedlo připojit k itunes, pak mi itunes nabídl restore. Akorát já mám problém, že mám iphone 5s a pokud to chápu správně, tak při restoru by se telefon aktualizoval na nejnovější verzi systému, což by u 5S nebylo dobré. Nevíte, prosím vás někdo, jak prosvést restore přes itunes bez aktualizace systému?

Děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak provést restore bez aktualizace?

Příspěvek od rony »

najprv nechat nabit

netreba sa zasa bat na 5s su novsie ios v pohode
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Jak provést restore bez aktualizace?

Příspěvek od Tony1 »

No myslím že pokus o restore skončí errorem 4014 nebo 9 nebo 4013 a problém bude v baterii nebo v nabíjecím čipu.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

kk99
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 28, 2019 8:48 pm

Re: Jak provést restore bez aktualizace?

Příspěvek od kk99 »

Tony1: Když iphone nabiju (cca ho nechám dvě hodiny na nabíječce), tak je potom zaplý např. dalších 9 hodin (jakože mi celou dobu svítí to logo), tak to by neměl být problém v baterii nebo v nabíjecím čipu ne?
Naposledy upravil(a) mike-biker dne pon čer 10, 2019 10:58 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nedělej double příspěvky, vždy vyčkej, až se schválí.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Jak provést restore bez aktualizace?

Příspěvek od mike-biker »

Každopádně tě asi nemime restore, nejlépe pomocí DFU.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

kk99
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 28, 2019 8:48 pm

Re: Jak provést restore bez aktualizace?

Příspěvek od kk99 »

Prosím Vás, když provedu restore pomocí DFU, tak by se mi telefon něměl aktualizovat na nejnovější verzi? Mně se telefon podařilo připojit k itunes a dostat se do dfu režimu, ale když jsem chtěla telefon obnovit, tak mi stejně vyskočila tabulka s tím, že se mi telefon aktualizuje na nejnovější verzi, což opravdu nechci, mám 5s 16 GB a plno lidí na internetu psalo, že nejnovější verzi telefon už nezvládne nebo že bude hodně pomalý.

Opravdu prosím o radu. Já se v tom vůbec nevyznám a bohužel nemám v okolí nikoho, kdo by mi poradil.



Obrázek

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Jak provést restore bez aktualizace?

Příspěvek od Tony1 »

Při DFU se ti aktualizuje na nejnovější iOS a v podstatě není způsom aby jsi iP 5s neaktualizovala. Navíc není problém s rychlostí posledního iOS.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět