malá tmavá černá skvrna na iPhonu 6S

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Markal
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv čer 06, 2019 1:58 pm

malá tmavá černá skvrna na iPhonu 6S

Příspěvek od Markal »

Ahoj, potřebuji poradit. Ze dne na den se mi udělal malý tmavý černý flek na displeji, lehce pod ním prosvítá i zelená. Ze začátku byl cca 2mm, teď už 3mm. Vypadá, jako když píšete hustě černou propiskou na jednom místě, je nepravidelný, rozhodně neprosvítá. Telefon je půl roku starý, nikdy mi neupadl ani si nejsem vědoma nějaké špatné manipulace. Jen jsem při ukládaní do kabelky nehtem odloupla kousek cca 2mm tvrzeného skla. Jsem na něj dost opatrná. Máte s něčím podobnou zkušenost? Jsem z toho dost nešťastná. :(

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: malá tmavá černá skvrna na iPhonu 6S

Příspěvek od mike-biker »

Doporučuji se obrátit na prodejce, pokud není nikterak mechanicky poškozený, měli by reklamaci uznat.
Důležité je, aby na displeji nebyly patrné nějaké oděrky a otluky, pokud je telefon jako nový, pak je velká šance.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Markal
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv čer 06, 2019 1:58 pm

Re: malá tmavá černá skvrna na iPhonu 6S

Příspěvek od Markal »

Pokusím se sundat to tvrzené sklo, aby kvůli jeho malému odloupnutí nedělali problémy. Nemáte nějaký tip, jak to
jde oddělat šetrně a bez problémů? Moc díky.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: malá tmavá černá skvrna na iPhonu 6S

Příspěvek od mike-biker »

Normálně v rohu chytit nehtem - pro dámu žádný problém a opatrně a pomalu zdvihat a odlepit.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Odpovědět