iPhone 7 vs 8

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět

Jaký model má ještě smysl?

7
2
67%
8
0
Žádná hlasování
X
1
33%
 
Celkem hlasů: 3

Rowena
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 13, 2019 9:52 pm

iPhone 7 vs 8

Příspěvek od Rowena »

Zdravím, nedávno jsem na alze viděla iPhone 8 za 15tis a to je teď když teď šetřím na léto celkem dost. :x Jak jsem hledala lepší ceny dostala jsem se k iPhone 6 za 7/8 tisíc - třeba na https://www.terastore.cz/mobily-ios_c434558.html. To už by bylo lepší. Jen nevím jestli do toho jít, když hrozí, že bude v horším stavu baterka a obecně s tím nemám zkušenost. Tak jsem tu a zajímalo by mě, co si o repasu myslíte vy. Vyplatí se to? Nebo raději počkat a našetřit na X? :pardon:
Dík moc! :D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 7 vs 8

Příspěvek od rony »

Repasy neber.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iPhone 7 vs 8

Příspěvek od Tony1 »

Těžká otázka ale já odpovím takto pokud je repas udělaný dobře tak nevidím důvod proč toho nevyužít, ALE dobrých repasů je málo a v tom je ten problém. Momentálně na iP 6 a 7 už i na 8 a X je možné sehnat vše a v různé kvalitě od krytu po origo Lcd s novým přelepeným sklem, vše je o detailech. Ve spoustě těchto iP není gel co utěsňuje Lcd s rámem, baterie jsou lepeny oboustrannou lepící fólii místo odnímatelné gelové, zdířky a otvory mají jen síťku a chybí protivlhkostní membrána.
Pokud ale s tímto člověk při nákupu počítá tak něco ušetří a má iP hned.
Repas prodávaný ve větších řetězcích je kvalitnější než z malého internetového obchůdku samozřejmě může být i vyjímka kde v malém obchůdku servisu udělají super repas. Osobně jsem se sice setkal s opakem a věřím jen tomu co vidím a co si sám zrepasuji. A to mi toho pod rukama prošlol hodně jak od kamarád známých i členů zdejšího fóra :D
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 7 vs 8

Příspěvek od mirmo80 »

OT: ale zaujima ma to. A ako su na to repasy priamo od Apple? Su na tom tak dobre ako by mali byt? Stretol si sa aj s takymi?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 7 vs 8

Příspěvek od rony »

repasy od apple su podla mna dobra volba.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

manasek-cze
Host
Host
Příspěvky: 149
Registrován: pát led 28, 2011 7:57 pm

Re: iPhone 7 vs 8

Příspěvek od manasek-cze »

Alza má teď slevy na iPhone 8 (14.990,-) a jedna se o nové. Předevčírem jsem jeden kupoval manželce...

https://m.alza.cz/black-friday/18862787-y0.htm
iPhone 8 Plus 64 White
iPad Pro 64 GB White
Apple Watch 3
Apple TV 4k
HomePod

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iPhone 7 vs 8

Příspěvek od Tony1 »

Ano repas od Apple ber, ale přímo ze store Apple nebo stránek. Ne repas od Apple jsem neměl, nebo spíš bych ho ani nepoznal. To co je z Aliexpressu a to je většina, tak to jde poznat. Cenově ale repas od Apple bude stát víc peněz v porovnání s tak zvaným “novým” iPhone nabízeným v internetovém obchodě méně známé značky.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

rhinos
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: sob pro 28, 2013 8:48 am

Re: iPhone 7 vs 8

Příspěvek od rhinos »

ja mel repas iP7+ Red a naprosto v pohode. Sel bych do nej klidne zas.
Ipad mini2 / Ipad Air2
Iphone Xs
Apple Watch4
Macbook Pro Retina 15

Odpovědět