Svítí logo Apple/telefon nereaguje

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Simona275 | stř říj 03, 2018 4:37 pm

Svítí logo Apple/telefon nereaguje

Dobrý den,
včera se mi stal takový problém. Normálně jsem byla na telefonu, když z ničeho nic jsem chtěla rozkliknout Messenger, tak mi naskočila jen černá stránka a hned mě to hodilo zpět na tapetu. To samé u ostatních aplikací(fb,ig). Tak jsem telefon restartovala pomocí podržení tlačítka pro zamknutí/odemknutí a home buttonu. Jenže při nabíhání se mi sekl na logu jablíčka... Když jsem zkoušela podržet zamykací tlačítko a vypnout, tak nereaguje. Co s ním hne, tak pouze restartování(HB+zamykací tlačítko), ale při naběhnutí se opět sekne na logu Apple.. Zkoušela jsem ho připojit k iTunes, ale bezúspěšně. Zkoušela jsem podržet HB, připojit mobil k počítači a pak ho stále držet, ale taky bez odpovědi. Také jsem zkoušela HB+tlačítko pro snížení hlasitosti, také bez odpovědi... Nefunguje vůbec nic a kvůli naprasklému displayi už není telefon v záruce... Opravdu nevím, co mám dělat.
Host
Host

jumbo78 | stř říj 03, 2018 7:31 pm

Re: Svítí logo Apple/telefon nereaguje

Zkusit nějaký servis, co ti řeknou...
Host
Host

Uživatelský avatar mike-biker | stř říj 03, 2018 7:58 pm

Napřed bych zkusil telefon připojit k PC a uvést do DFU modu. Jestliže zahlásí, že je v Recovery modu a je nutné jej obnovit, pak provést.
iPhone Xs Max Space Grey
iPhone 7 32GB Space Grey as reserved
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra

Simona275 | stř říj 03, 2018 8:21 pm

Iphone se mi po snad stém pokusu s držením home butonu podařilo připojit. Spustila jsem obnovení, ale po chvíli se mi mobil sám od sebe zapnul(opět se sekl na jablíčku), odpojil se od počítače a obnovení nebylo úspěšné.
Určitě, jestli se mi to nepovede doma, tak půjdu do servisu, ale beru to jako poslední možnost když vím, že se to dá opravit i doma, pro to se obracím sem.:)
Host
Host

Uživatelský avatar mike-biker | stř říj 03, 2018 8:38 pm

Jestli je v záruce, což už asi není, pak jej neprodleně odnést do servisu. Asi bude problém na desce s pamětí, těžko na dálku takto říci.
iPhone Xs Max Space Grey
iPhone 7 32GB Space Grey as reserved
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra

Simona275 | stř říj 03, 2018 8:44 pm

Díky moc za rady @mike-bieker. Pokd to tak bude, jak moc je tato "porucha" závažná finančně nákladná?
Host
Host

Uživatelský avatar Tony1 | stř říj 03, 2018 8:58 pm

Baterka kaput první varianta :-).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required