problém sdílení aplikací s jedním členem rodiny

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

wolf | sob zář 01, 2018 2:59 pm

problém sdílení aplikací s jedním členem rodiny

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo ze zdejších neřešil problém s funkčností aplikací při sdílení se členy rodiny, pokusím se popsat co nejjednodušeji co se mi děje..
- jsem organizátor rodiny, mám tam manželku a 2 děti..
- všichni mají vše nastaveno stejně.
- u syna, kterého jsem přidal jako posledního je problém s tím, že určité aplikace po stáhnutí normálně jedou, ale po restartu nebo vybití baterie, popř. když teď byl iphone na nabíječce a pár hodin se nepoužíval, tak při pokusu o spuštění aplikace naskočí hláška "tuto aplikaci s Vámi již nikdo nesdílí" a že si ji má člověk znovu koupit.
- zkusil jsem kteroukoliv aplikaci, která to dělala smazat a znovu nainstalovat a poté zase všechny fungují.
- prolezl jsem nastavení u všech telefonů vč. mého a nikde jsem nenašel nic, co by to mohlo dělat.
- já mám ip7 (ios10), manželka ip7 (ios11), dcera i syn ip 5s(ios11), vše v poslední verzi.
díky za jakékoliv postřehy, já ačkoliv se ve světe applu pohybuju hodně dlouho se příznám jsem v koncích :( . Zkoušel jsem i kamarády co mají sdílení nastaveno a ti mají různé jiné šotky, ale tohle nikdy nikdo neviděl.. Pan google si taky úplně neví rady..
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Uživatelský avatar rony | sob zář 01, 2018 3:36 pm

Re: problém sdílení aplikací s jedním členem rodiny

nebude nejaky limit na ppcet zariadeni a pocas existencie zdielania si ich neprestriedal viacej?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS

wolf | sob zář 01, 2018 4:17 pm

Mel jsem prirazeny ipad, ale ten je smazlej vsude,jeste jsem to proveroval..no ja to zatim vyresil tim, ze pro stahovani jsem tam dal svy id,ale tim pada schvalovani aplikaci a to bych potreboval hlavne...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Uživatelský avatar rony | sob zář 01, 2018 4:51 pm

neviem, ci si reagoval na moju poznamku.mozem len nepriamo odvodit, ze odjakziva si tam mal len a len spominane zariadenia, ziadne ine, nikdy neboli v inej konfiguracii ani sa v tych zariadeniach nestriedali Apple ID a pod. Okej, potom je to zahada ;-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS

Uživatelský avatar mike-biker | sob zář 01, 2018 5:41 pm

Kontaktovat APPLE Support, samozřejmě jen ve všední dny.
iPhone Xs Max Space Grey
iPhone 7 32GB Space Grey as reserved
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra

wolf | sob zář 01, 2018 7:43 pm

jojo, to jsem měl taky v rukávu, ale říkal jsem si, že zkusím tady, jestli to někdo neřešil, každopádně tam asi v pondělí zkusím zavolat a když se mi dostane pomoci, tak dám vědět co a jak, aby to tu bylo pro případného dalšího tazatele uchovaný :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Poradna