iPhone 6 flash nedetekuje DFU

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

tominos11 | pon črc 02, 2018 8:18 pm

iPhone 6 flash nedetekuje DFU

Zdravím kamarát mi dal iPhone 6 že mu nejde, ukazuje mi že sa mám pripojiť k iTunes, keď to chcem flashnut tak mi ukáže že sa mám dať do DFU módu alebo že mám pripojiť telefón do USB, neviem čo s tým prosím o pomoc. Obyčajný restore cez iTunes nefunguje iba blikne apple logo a vypne sa
Host
Host

Uživatelský avatar mike-biker | pon črc 02, 2018 10:26 pm

Re: iPhone 6 flash nedetekuje DFU

No tak jak dostat telefon do DFU modu, to je otázka překonat lenost a najít to na netu. Je to velmi snadné a pochopí to každý.
Pak už jen musí telefon detekovat iTunes.
Takže:
Připoj telefon funkčním kabelem k počítači.
Uveď do DFU modu.
iTunes by měly zahlásit, že je telefon v nouzovém režimu (režim zotavení) a je potřeba jej aktualizovat. Stačí kliknout.
Pokud bude někde problém, ozvi se a přesně specifikuj, co se dělo.
Waiting for iPhone Xs Max 256GB
iPhone 7 32GB Space Grey as reserved
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra

tominos11 | pon črc 02, 2018 10:38 pm

Re: iPhone 6 flash nedetekuje DFU

To prave nejde cez itunes, a ani ma nechce pustit z recovery modu, podržat home button aj power a ptm pustit power buttton nefunguje tiež

Ked pripojim telefon a idem ho obnovit tak ako sa ma (cez itunes) zacat obnovovat tak sa to vypne a telefon sa stale iba zapina s logom, a ked sa chcem dostat z recovery modu do DFU tak to nejde podržanim tlačítok
Host
Host

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Poradna