vymena baterie a puknuteho skla

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

misosk1 | čtv čer 28, 2018 2:01 pm

vymena baterie a puknuteho skla

dobry den.mam len otazocku mozno sa to tu riesilo ale rad by som vedel ci ked vymenim bateriu sam a puknuty display (tlacidlo ostava nebudem ho menit) ci mi nezblokuju touch id lebo niekde som pocul ze ked to nedam normalne do servisu tak mi to prestane fungovat.dakujem za odpoved
Host
Host

Uživatelský avatar Tony1 | pát čer 29, 2018 8:04 am

Re: vymena baterie a puknuteho skla

To je jak v historii “ Slyšel jsem, že když budeš mít prst malého dítěte a uděláš z něj svíci a pujdeš s touto zapálenou svící krást, tak budeš neviditelný”
- musíš vždy vyměnit celý panel to je sklo, Lcd, rámeček je to celek který je slepený.
- home buton musíš použít původní a pokud ho nepoškodíš při odlepování z rozbitého Lcd (trochu tepla třeba fénem)tak vše jsou to keci těch co to poškodili.
- velký pozor musíš dát už po otevření iP a odšroubování šroubů stínících plechu ty nesmíš prohodit při skládání iP jinak zničíš desku a následná oprava vyjde na 2-5 litrů dle servisu.
- baterie se odlepuje vytažením lepících proužků ne žádným páčením.
- kup kvalitní díly
- neuvedl jsi model a jen dodám od iP6s je panel Lcd přilepený k rámu gelovou samolepkou která Lcd fixuje a brání vlhkosti, toto 90% servisů po výměně Lcd vůbec nedělá.
Poslední rada prve vše promysli a nastuduj návody třeba ifixit.com.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Poradna