Prodej iphonu x

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

zidbure123 | sob čer 09, 2018 9:53 am

Prodej iphonu x

Dobrý den,

potrebuji poradit ohledně prodeje iPhonu x. Určitě si budu kupovat další iPhone v září.. nebo spis objednávat. Mám momentálně iPhone x 256GB. Ma vyjít pravděpodobně iPhone x s LCD a tu je problém. Cena bude určitě o dost nižší. A proto se ptám . Mám iPhone x prodat už teď, třeba za 23 tisíc a používat iPhone 8 a nebo počkat do září a prodat ho za 18? Prodam ho za 18, pokud bude v perfektním stavu?

Děkuji
Host
Host

jumbo78 | sob čer 09, 2018 4:06 pm

Re: Prodej iphonu x

Já ho od tebe za těch 18 koupím ;)
Host
Host

Uživatelský avatar Tony1 | ned čer 10, 2018 9:31 pm

Nikde není jisté že bude X s LCD, jediné co jsou informace je iP s velkým lcd snad 6,1 ano to je z Číny potvrzeno, určitě bych jel normálně na iP X a počkal co bude v září. To přece nemůžeš vydržet s 8čkou do září :-))).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)

mirmo80 | ned čer 10, 2018 9:34 pm

No možno by aj mohol, ale je to tak ďaleko, že je podľa mňa nezmysel takto predikčne kalkulovať. Najmä bez potvrdených zdrojov.
iPhone 8, iPhone SE, iPhone 5C, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, iPod Touch 5th, AW 3 42/38mm Silver
iPhoneHolik
iPhoneHolik

Julek | úte čer 12, 2018 2:18 pm

Nic ve zlém, ale to jsou mi dotazy ... prostě pokud chceš Xko tak si ho nech a uživej ho, pokud chceš spekulovat ohledně penež, tzn. že chceš ušetřit, vydělat - tak jednej jak uznáš za vhodný ne?

za mě je Xko tak revoluční telefon že jediný co mě ho donutí prodat bude SE s diplejem jako má teď X

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.

www.danyi.cz

Obrázek
Administrator
Administrator

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Poradna