Iphone 5 tovární nastavení/připojení k PC

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pavelpesta | úte kvě 29, 2018 10:34 pm

Iphone 5 tovární nastavení/připojení k PC

Zdravím, kamarád mi odkázal svůj starý Iphone5. (opravdu je od kamaráda, poznámky typu, že je kradený nebo nalezený prosím stranou.) Iphona můžu normalně používat, jsem na něm přihlášen na svém apple ID, avšak telefon ma nastavené rodičovské omezení, nebo nějaký kód omezení. Tzn. když chci telefon dát do tovarního nastavení tak to po mě ten kód chce. Zjistil jse, že telefon jde dát do tovarního nastavení i skrze PC. Zde nastává problém číslo 2. Propojení telefonu s Itunes na mém PC (windows). Vždy postupuji podle návodu jak telefon připojit, ale počítač jej zaboha nedokáže najít. Nevíte někdo jak tedy Iphone s PC propojit? Je potřeba instalovat nějaké ovladače nebo v telefonu nastavovat nějaké věci? Nebo bude nejjednodušší s tím zajít někam kde mají MAC a zkusit to tam. Dík moc předem všem.
Host
Host

Uživatelský avatar mike-biker | stř kvě 30, 2018 1:28 am

Re: Iphone 5 tovární nastavení/připojení k PC

Musíš prostě na férovku provést restore pomocí DFU.
Stáhneš firmware a pak uvedeš telefon do tohoto režimu zotavení.
Jediná věc je pak nutná - aby telefon byl odhlášený z iCloudu (vypnutá funkce "Find my Phone").
iPhone X 256GB Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserved
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Poradna