Nefunkční 3D touch

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

tLustejmiCin | čtv kvě 24, 2018 11:25 am

Nefunkční 3D touch

Zdravím,

měl jsem pocit, že mi reproduktory nehrají jako předtím, tak jsem to odnesl do servisu - ITS... Tam mi to hodili zpátky na hlavu, vlhkost telefonu(údajně prolito tekutinou). Telefon byl vždy v kapse, nikdy žádné jakékoli množství vody, nikam nespadl. Jen asi dvakrát venku pár kapek od deště na displeji, kde voda skrze sklo se dostane asi těžko... a hned jsem to usušil. To mi prostě ale nikdo neuvěří, jestli si vymýšlím nebo ne. Prostě naprd. Já vím co s telefonem dělám...

Po tom co mi to vrátili nejde 3D touch - v menu je zaplý, ale nereaguje. Přitom Taptic engine funguje se všemi vybracemi, jen nefunguje 3D touch, já převzetí podepsal, nebudu tam přece stát hodinu a testovat všecky funkce iphonu jestli fungují a jejich odpověď je, že se vady mohou rozšiřovat. JÁ TEN TELEFON NIKAM NENAMOČIL. TEČKA :) Co mám prosím dělat? Vykašlat se na to, hodit 15k do kanálu a servisu ještě napsat skvělou recenzi?

A mistr z ITS mi nabízí opravu za 10k, což se asi vystřelil na měsíc a nešťastně spadl, načež v servisním bastlení nejsou origo díly.. Dost mě to zklamalo, prvně v životě jsem si pořídil novýho iPhona, už žádná druhá ruka, koupil jsem VODOTĚSNEJ IPHONE. A nějakou neš'tastnou náhodou(telefon je mi důležitým pracovním nástrojem a jsem na něm furt, takže vím co s ním dělám a nikam do saundy jsem ho nebral....) se prostě něco stalo a já si nedokážu vysvětlil co a jak a kde. Jsem si jistej, žej sem to nepodělal. Děkuji za názory, vesměs počítám s tím, že to budu muset hodit za hlavu... :(
Host
Host

Uživatelský avatar mike-biker | čtv kvě 24, 2018 12:20 pm

Re: Nefunkční 3D touch

Takže předně předpokládám, že se jedná o iPhone 6 Plus.
Ten bohužel funkci 3D Touch nemá, takže ani nemůže fungovat.
Vodotěsný také není a být nemůže - první relativně vodotěsný iPhone je řada 7/7 Plus.
Bohužel více informací ohledně telefonu nemáme - ani jak se vlastně servis přesně vyjádřil. Zda jsou k dispozici nějaké fotky, jednalo se o záruční opravu atd?"
Doporučuji se obrátit na soudního znalce, pokud se ti zdá postup servisu nestandardní a špatný.
V prvé řadě by však bylo dobré zde jasně identifikovat telefon.
iPhone Xs Max Space Grey
iPhone 7 32GB Space Grey as reserved
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra

tLustejmiCin | čtv kvě 24, 2018 12:52 pm

Pardon, nenapsal jsem oč se jedná. Vlastním iPhone7 32Gb matná černá. To je dost klíčové.
Host
Host

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv kvě 24, 2018 7:58 pm

Těch 10k je za výměnu nové jednotky, tedy výměnu iPhona, ne za nějaké opravy. To pro upřesnění. Jdi to tam reklamovat, že po jejich zásahu ti to nefunguje.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Poradna