5s nenabíjí

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

kouBaMW | pát led 12, 2018 7:24 pm

5s nenabíjí

Mám problém s iphonem 5s, z ničeho nic nejde nabíjet. Teď momentálně je vybitý a vyplý, když připojím nabíječku, rozsvítí se jen ikonka vybité baterie a ikona výzvy k připojení kabelu, ale nenabíjí, když nabíječku odpojím, opět se obě ikony rozsvítí, takže nějaká reakce/ kontakt tam je.. Zkoušel sem i jiný kabel i jinou nabíječku, ale nic. Poradí někdo ? Díky moc za každou radu.

Jo a ještě taková věc, nevím jestli to má spojitost- před tím než se vypl jsem ho zkusil restartovat (protože už nešlo to nabíjení), ale co je divné že baterka byla nějakých 17% a během chvilky před tím restartem už jen 1%, takže restart proběhl jen z půlky resp se jen vypnul a už nejde zapnout- zbytek je popsaný výše

tady obrazek co se mi zobrazuje https://support.apple.com/library/conte ... -error.jpg
Host
Host

Uživatelský avatar Tony1 | sob led 13, 2018 11:38 am

Re: 5s nenabíjí

Zkus vtomto pořadí

- opatrně vyčistit konektor
- vyměnit baterii
- překontrolovat flex kabel nabíjení
- poškozen čip nabíjení vyměnit (servis)
Noťas, momentálně TOSHIBA
iPhone 6 space grey 16GB, Apple Store, USA
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)

kouBaMW | sob led 13, 2018 1:49 pm

Konektor jsem taky zkousel cistit, ale diky. Jinak prosimte nevis zhruba kolik vyjde vymena toho cipu ?
Host
Host

Uživatelský avatar Tony1 | ned led 14, 2018 1:48 pm

Ceny jsou různé od 2500,- po 1450,- dokonce u jednoho servisu jsem viděl opravu základní desky v ceně 5490,- s dobou opravy 20-30 dnů. U iPhone 5s jde o lehčí opravu a záleží kolik čipů je třeba měnit max 2 min jeden. Jde o 1610A1 a 68813W10. Pokud nikoho nenajdeš, tak mi napiš tony.va@tiscali.cz a myslím že ti pomůžu.
Noťas, momentálně TOSHIBA
iPhone 6 space grey 16GB, Apple Store, USA
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

KejnosCZE | stř led 17, 2018 4:44 pm

Docela me zabiji ceny oprav telefonu v CR a SK. Cela procedura zabere cca 30-40 min. Chip jde koupit za 5 USD. xD
Host
Host

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Poradna