Skrytí náhledu SMS na zamknuté obrazovce

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Maxx | ned pro 03, 2017 7:22 pm

Skrytí náhledu SMS na zamknuté obrazovce

Nazdar lidi, potřeboval bych poradit:
Na uzamčené obrazovce IP, když mi přijde zpráva, tak jí podstatný kus vidím (většinou dokonce celou) a když dám ""zobrazit celou, tak mě to hodí do zpráv a můžu si jí celou přečíst. Přitom je celý telefon zamknutý přes otisk prstu. Jde nějak udělat, aby se zobrazilo jen to, že mi přišla zpráva, bez toho, aby se tam zobrazoval ten kus zprávy a aby tu zprávu nešlo přečíst, ale až po odemknutí IP?

Jde o to, že je to bezpečnostní riziko, respektive kdejaký trouba si může půjčit váš ZAMČENÝ IP a nejen si přečíst kus zprávy, ale dokonce CELOU zprávu! To jako fakt?
U Androida samozřejmě nemůžete do zpráv vůbec, pokud je telefon uzamčen ( nejen na otisk) a náhled můžete zrušit, takže případný slídil objeví jen to, že v telefonu máte nějaké nové zprávy, ale nebude vědět od koho, z jakého čísla, ani text, prostě nic!

Jde toto u iOS?
Host
Host

Uživatelský avatar rony | ned pro 03, 2017 8:15 pm

Re: Skrytí náhledu SMS na zamknuté obrazovce

mas x moznosti.

prva: v notofikaciach vypnes Zobrazit na zamknutej obrazovke

za druhe neviem aky mas iphone ale u mna: tamtoez uplne hore: zobrazovat nahlady, v odomknutom stave tj. len ak si to pozeram ja. inak sa ukazuje len ze mam nejaku spravu.

za tretie, to iste ako prva moznost ale text vidim na Apple Watch.

za stvrte: nedavam do ruk mobil, nenechavam ho na stole atd atd.

preco si presiel na iphone z androida?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS

Maxx | pon pro 04, 2017 1:36 pm

SUPER, díky moc.

Zatím zjišťuji, že iOS není zas tak špatný OS, jak dost lidí tvrdí, a že tam jde také spousta věcí nastavit.

Ještě nevím, zda jsem přešel :-), pořídil jsem si iPhone SE (iOS10) abych vyzkoušel i "konkurenci", byl jsem zvědavý a taky proto, že už mě Android trochu přestával bavit. Pravda je ta, že jsem plánoval přechod na něco svobodnějšího, nějaký GNU/Linux telefon, Ubuntu phone, ale bohužel, to Mark zaříznul :-/ Tak jsem si nakonec povídal, že bych zkusil iPhone a po prvním ošahání docela SUPER (navíc to 5tkové tělo se mi líbilo vždy), tak malý a lehký telefon jsem už dlouho neměl, takže to byla příjemná změna. Taky se mi zdá, že má iPhone dost vychytanou spotřebu energie, protože u Androida je většinou skoro o 50% větší baterka a výdrž u obou zařízení stejná, což mě mile překvapilo. Jinak jsem byl s Androidem naprosto spokojený, neměl jsem žáné problémy, je rychlý, stabilní, odladěný, vypadá skvěle, nekouše se, atd. atd. akorát je na tom jedna věc "špatná" člověk musí koupit "ten správný stroj", já byl nadmíru spokojený až s Xperia z Ultra, LG G3 (možná kdysi z Galaxy S1 a pár dalšími) a nyní s Galaxy A3 2017, oba perfektní telefony a oba v době uvedení stáli kolem 10 tis.

Jediné, co mě u iOS štve je, že se v tom člověk nemůže tolik "vrtat", jak by chtěl... ale zatím se mi moc líbí, je to příjemná změna, tak uvidím, zda mě iPhone pohltí a zůstanu u něj, nebo zda se vrátím zpět na nějaký android.
Host
Host

Uživatelský avatar rony | úte pro 26, 2017 11:34 am

na vrtanie si treba kupit raspberry pi ;)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Poradna