Dvojzlozkova ochrana

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

chose81 | sob lis 25, 2017 8:52 am

Dvojzlozkova ochrana

Ahoj, moc vas prosim o radu. Uz som zufaly. Dostal som novy iphone a chcel som si ho obnovit zo zalohy z predosleho typu, len nebolo to mozne, lebo overovaci kod z dvojzlozkovej ochrany mi posiela Apple na telefonne cislo, ktore som medzitym zrusil a nemam k nemu pristup. teraz na obnovu icloud uctu mi napisali, ze to bude trvat 6 dni. Ja sa surne potrebujem dost do svojho icloudu kde mam ulozene pracovne veci. Ako to urychlit? meno, heslo do icloudu a vsetky odpovede na kontrolne otazky viem, len ten kod potrebujem poslat na nove cislo co mam. Je to nejak mozne urychlit? Dakujem za kazdu odpoved. Prosim pomozte mi. :( :(
Host
Host

Uživatelský avatar rony | sob lis 25, 2017 10:04 am

Re: Dvojzlozkova ochrana

Kontaktoval si support Apple, takze si dostal informaciu, kedy budes mat pristup do svojho Apple ID. Sposob urychlenia je v moci Apple. Konzultuj dalej so supportom. To je odpoved, ci je to vobec mozne urychlit. Do konfiguracie dvojzlozkovej ochrany (alebo dvojfaktorovej) si pridaj alternativne kontakty, to ti pomoze v takychto pripadoch. A uz vies, co mas robit pri zbavovani sa veci, ktore su sucastou ochrany tvojich pristupov.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS

Uživatelský avatar mike-biker | sob lis 25, 2017 10:05 am

Určitě bych se spojil s APPLE Supportem. Bohužel o víkendu nepracují, musíš vydržet do pondělka.
Do iCloudu se nedostaneš ani přes webové rozhraní? A nelze to nějak upravit, když se přihlásíš na tvoje APPLE ID?
iPhone Xs Max Space Grey
iPhone 7 32GB Space Grey as reserved
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra

Uživatelský avatar rony | sob lis 25, 2017 10:56 am

vsade chodi overovaci kod. urobil chybu, ze mu nedoslo to posielanie kodu. dvojfaktor je v tomto lepsi, najma ak ma clovek viac Aplle zariadeni.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS

chose81 | sob lis 25, 2017 11:34 am

Presne tak ako pise rony. vsade kde sa prihlasim, tak chce ten kod. Bohuzial som si to neosetril ked som vyplnal cisla, ze som mohol dat este cislo na druhy iphone co mame doma. Fakt neviem co idem robit do pondelka daleko a 6 dni cakat na obnovu to ani nevravim :(
Host
Host

Uživatelský avatar rony | sob lis 25, 2017 12:55 pm

nemozes urobit nic. mozes sa vsak poucit. ;-)
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Poradna