Ios 13 na iPhone 7+ s beta profilom - jak instalovat

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Loki5911
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 17, 2019 1:16 pm

Ios 13 na iPhone 7+ s beta profilom - jak instalovat

Příspěvek od Loki5911 »

Zdravím lidi. Chci se zeptat jak, nebo jestli jde na můj iphone 7+ nainstalovat betu ios13. Beta profil mám a když dám update tak mi ukáže jen ios 12. Na internetu jsem viděl nějaké postupy, ale jsou v angličtině a já ji bohužel vůbec neovladam. Mohli by jste mi prosím poradit kde to najdu nebo mi poskytli nějaký návod? Moc děkuji

casesik
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: čtv pro 11, 2014 11:53 pm

Re: Ios 13 na iPhone 7+ s beta profilom - jak instalovat

Příspěvek od casesik »

Podle máš blbej profil, protože profil na ios 13 je ke stažení zhruba 4 hodiny a tvůj dotaz je starý 8 hodin.

Jinak profil mám a ios mi to normálně nabídlo Obrázek

Loki5911
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 17, 2019 1:16 pm

Re: Ios 13 na iPhone 7+ s beta profilom - jak instalovat

Příspěvek od Loki5911 »

Děkuji ti za odpověď. Nicméně bych tě tedy požádal o radu, co teď? Jak ho můžu změnit nebo co mám udělat? Byl by jsi prosim tak laskav a poradil mi? Děkuji ti

iXS
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 28, 2018 8:10 pm

Ios 13 na iPhone 7+ s beta profilom - jak instalovat

Příspěvek od iXS »

Na LSA je článek a postup jak přesně. Stačí stáhnout a nainstalovat developer profil, restart a pak už update na iOS 13. Nicméně za mě nedoporučuji, padá dost apek např bankovní od raifky nebo Equa atd jinak žádná razantní změna na první pohled kromě dark mode.
Naposledy upravil(a) iXS dne čtv čer 20, 2019 5:10 am, celkem upraveno 1 x.

casesik
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: čtv pro 11, 2014 11:53 pm

Re: Ios 13 na iPhone 7+ s beta profilom - jak instalovat

Příspěvek od casesik »

Stačí stáhnout znova ten profil na ios13 a on se nahradí tj. 12 se smaže. Vím protože jsem měl takto 12.4 beta profil.

Jinak potvrzuji problém bankovních apk a face id. U mě nejde Mbank a fio.
Pak ještě u sms je občas problém že mi vytuhne SwiftKey a musím přehodit na systémovou a pak zpět.

Jinak jsem zatím žádné chyby neodhalil pokud nebudu jeste počítat různé nepřeložené texty, různě překrývající písmena atd. jsou to vesměs kraviny.

Za mě fakt super.

ferys
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: čtv kvě 02, 2019 8:01 pm

Re: Ios 13 na iPhone 7+ s beta profilom - jak instalovat

Příspěvek od ferys »

A jede to USB otg?
ferys

Odpovědět