Tvorba aplikací

Odpovědět
Wexter

Tvorba aplikací

Příspěvek od Wexter »

Je tu někdo kdo ovládá programovací jazyk ? Kdo by šel do toho vytvářet nějaké aplikace ? je třeba programátorů,grafici...

chce to chuť a dobré nápady :)

Pokud by někdo měl zájem, a pokud bude zájem tak si nějakou aplikaci můžeme snad vytvořit

Ozvěte se ! ICQ: 331351758

prozatímní členové:

Wexter
Djlucas
Alex-alex
Gody
waczko
Nh4k45i
Flames666
Naposledy upravil(a) Wexter dne pát srp 22, 2008 8:50 am, celkem upraveno 12 x.

Callipo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: čtv kvě 22, 2008 6:20 pm

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Callipo »

sel bych do toho .. premylsim nad tvorbou jiz delsi dobu a chtel bych si tim s postupem casu mozna i privydelavat ... :) takze ja bych do toho sel .. :)

fales

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od fales »

Zatim teda iPhone nemam (uz se nemuzu dockat az se zacne prodavat v CR!!!) ale urcite bych do sel s vama. Sice programovat neumim ale urcite bych rad nejak pomohl s vyvojem!

Wexter

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Wexter »

no já programovací jazyk taky moc neovládám :) jsem spíše přes fotoshop. tak se mi ozvěte na ICQ: 331351758 a domluvíme se. každopádně budeme potřebovat víc schopných lidí.

marty19

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od marty19 »

Ahoj, tak to já zase rád programuju, bohužel v Cčku minimálně, což by bylo nejspíš potřeba ale tak třeba bysme dali něco dohromady, rád se přidám.

psychodebil

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od psychodebil »

ja bych do toho sel jako grafik http://mediocore.cz/images/marshall-head.jpg

Wexter

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Wexter »

beru vás všechny :) napište na sebe ICQ kontakt nebo se mi ozvěte přímo na můj. domluvíme se jak na to. Případně si můžeme udělat vlastní web. takže pokud umí někdo php tak by něco jednoduchého mohl udělat ( na začátek by snad stačil jen zaheslovaný chat na domluvu). takže pokud je někdo i přes PHP bereme i ho :)

Flames666

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Flames666 »

ja som chcel tiez vytvarat APP ale nemam MAC a teda nemozem mat SDK :( ale keby niekto vedel sposob ako to nainstalovat na WIN tak budem len a len rád...(pochopitelne chcem vytvarat app iba pre vlastnu potrebu nechcem ich predavat...)

EDIT: viem PHP a som grafik :D http://www.mimographix.sk

Wexter

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Wexter »

tak nám vytvoř aspoň tu knihu(uplně něco jednoduchého) :) zaheslovanou a heslo pošli těm které mám napsané nahoře jako ''členy''
díky :)

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Apache23 »

Ja vam chcem len vela stastia popriat a chvalim tuto snahu! Nakolko som len obyc uzivatel a nemam znalosti tak vam aspon takto podporu chcem vyjadrit! :mrgreen: GOOD LUCK GUYS!!!
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Diablo

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Diablo »

UZ vite co konkretne budete tvorit? :) ... , jinak hodne stesti rad bych se pridal ale pristi mesic nebudu mit vubec cas takze asi nic zatim .

Wexter

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Wexter »

nejprve musíme zjistit jak na tom jsme a kolik lidí vůbec má OS X :)

djlucas
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 614
Registrován: ned dub 27, 2008 7:19 pm

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od djlucas »

no programovaci jazyk neumim ale umim v photoshopu :) a podle me celkem dobre umim... taky jsem uz dlouho premyslel ze bych si nejakou tu app udelal chci udelat nejake poradne piskovrky :) ale bohuzel mam osx86 na mem Amd CPU a tam mi ten program od applu nejede ... bohuzel .. takze jedine photoshop :)
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9

Wexter

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Wexter »

kdo z vás má vůbec Mac OS ?

djlucas
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 614
Registrován: ned dub 27, 2008 7:19 pm

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od djlucas »

ja ho mam .. viz muj prispevek vise :)
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9

Alex-alex
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte dub 01, 2008 3:36 pm

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Alex-alex »

Já už asi tak dva měsíce vytvářím webové aplikace, taky umim dobře v photoshopu, tak bych mohl taky nějak pomoct.

marty19

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od marty19 »

To bude asi ten problém, schválně kolik je tu lidí co má Mac a umí programovat v ObjC? Jestli jde programovat na iPhone i v něčem jiným tak tim líp. Ale snad by Mac OS nějak moh jít rozchodit na windowsech, pomocí VmWaru..

Flames666

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Flames666 »

Marty 19 - jj mac ide rozchodit ale nie LEOPARD :( a SDK je iba na Leoparda... (teda ason mne sa to zatial nepodarilo spojazdnit...) to programovanie... ObjC - nevravim ze to je lahke ale zatial som nemal sancu keby som mal MAC tak by som sa to naucil... (mam na to celkom talent :)

P.S.: privitam akukolvek radu ohladom rozchodenia Leoparda na XP... alebo kludne aj PC(ak je sanca oklamat ramdisk MACka) ICQ:379-898-080

EDIT: prave stahujem VMWar s Leopard Image... dufam ze to pojde...
Naposledy upravil(a) Flames666 dne pát črc 25, 2008 9:18 pm, celkem upraveno 1 x.

Alex-alex
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte dub 01, 2008 3:36 pm

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Alex-alex »

Já jsem nainstaloval 10.4.8 a pak přes net upgradoval 8)

dragbug

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od dragbug »

ja maca mam 10.5.4 :)

admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 216
Registrován: čtv říj 11, 2007 3:16 pm

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od admin »

ahoj,

pokud chcete vytvaret nejake zajimave aplikace, mohu pomoci napriklad financni podporou /pokud se bude jednat o zajimavy projekt/ a nebo vam mohu pripravit ten uzavreny chat aby jste mohli komunikovat.

Wexter

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Wexter »

děkujeme za podporu, ale to zatím není nutné :) nějaké chaty už máme a není jeden :) a peníze nejsou třeba. děláme to for fun. navíc než se vůbec něco začne dít ... :)

Diablo

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Diablo »

A jestli se vubec zacne neco dit :D , ne nechci vas podcenovat treba to vyjde a budete uspesni.

Wexter

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Wexter »

už máme miny a piškvorky.. ale zatím jen v online verzi :-D

Diablo

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Diablo »

Doufam ze ne takove ty ktere maji jen 9 policek :D , ale v tom pripade dobra prace je videt ze se neco deje a to je dulezite ....

Wexter

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Wexter »

je tam i obtížnost a tak .. :)
teď se pracuje na nějakých player vs player piškvorkách

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Almi »

Mám taký pocit, že toto téma si zaslúži byť v sekcii Modding.
Keďže chlapi sa púšťajú do tvorby app pre "naše" iPhony.
takže zatiaľ presúvam, pokiaľ vyššia moc nerozhodne inak :wink:
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

Alex-alex
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte dub 01, 2008 3:36 pm

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Alex-alex »

Tak jsem nám vytvořil web + projekt.
http://csdt.tym.cz/

Yreg

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Yreg »

Flames666, na takzvané rozchodenie OS X na PC je na nete kopec "zaručených návodov", ale žiaden poriadne nefunguje. Väčšina ich nefunguje vôbec, potom sú nejaké upravené Mac OSy, ktoré fungujú trochu. Je, ale možné, že iba na ten SDK by stačili. To vie bežať aj iba v konzole, nie? Či treba aj grafiku?

Počul som o nejakom iAtkos, istý známy to mal a podarilo sa mu to rozbehnúť, skoro vôbec to ale nešlo a to je vraj iAtkos ten najlepší.. Ale tak hádam aspoň terminál by si v tom rozbehol.

djlucas
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 614
Registrován: ned dub 27, 2008 7:19 pm

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od djlucas »

ja mam na mem norm. PC OSX leoparda a vcera jsem konecne na tom rozjel i iPhone SDK tool ..takze no problem..
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9

BorKo

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od BorKo »

Ludia co by chceli rozchodit Leoparda a maju aspon PC s nejakym novym intelom(64bit, da sa aj AMD ale je to trocha zlozitejsie) tak si prestudujte tento link http://msalmank.blogspot.com/2008/03/installing-os-x-leopard-on-my-intel-pc.html(English required :!: ). Existuje uz aj verzia iAtkos 4(Leo 10.5.4) a da sa zohnat, staci hladat.

Nainstaloval som to podla toho a vsetko fici jak hodinky. Jediny problem co budete mat ze sa s vacsinou wifi kariet(hlavne pre ludi s notebookom) cez wifi pripojite len na nezabezpecene siete(kabel ale fici v pohode).

Ked postupujete podla navodu tak nebudete mat problem. Jedine co som spravil inak, bolo ze som si pri instalacii dal nainstalovat speci driver na grafiku a ide...

V pripade otazok piste...

Wexter

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Wexter »

Prosím ty co umí s Ajaxem, a mají chuť tvořit aby se mi ozvali

díky.

Alex-alex
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte dub 01, 2008 3:36 pm

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od Alex-alex »

Menší update: http://csdt.tym.cz/

gody

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od gody »

Mam MAC, sosnul jsem SDK, moje icq 297422532.

waczko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pon pro 24, 2007 6:07 pm

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od waczko »

zdravím vás..
rád bych vás všechny pozval do svého projektu. Nechci ho roztrubovat, ale můžu říct podrobnější detaily po ICQ

176631575

Tady Vám řeknu jen to, že to bude oficiální projekt zaměřený na všechny možnosti využivání iPhone. Nechci aby se jednalo pouze o hry. Do budoucna není problém tento projekt komerčně využívat (když budete a i já budu snaživý).

Kdo má zájem a chtěl by se přidat, pošlete prosím zprávu na ICQ.
A aby bylo jasno, myslím to vážně ;)
iPhone 2G 8GB -> iPhone 3G 8GB Black -> iPhone 4S 16GB White iOS 5.0.1
iPad 16GB WiFi + 3G: iOS 4.3 -> iOS 4.3.1 JB -> iOS 5.0.1

WebDeveloper
POMOZTE!! SBÍREJTE, NAKUPUJTE x) http://goo.gl/mJEzc

armisek

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od armisek »

Ahoj lidi,
programovani se zabivam 4 roky. :) Delam hodne do grafiky, ale rad pomohu i s Cčkem :P... ICQ: 374-863-779 kdyby mel nekdo o me zajem :P

Také se trochu začni "zabívat" gramatikou. Beavers.

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od JackieTran »

ja jsem grafik,ovladam photoshop...sel bych do toho :twisted: :lol: 8)
:idea: :arrow: 446844311

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od STepik »

ja neovladam skoro nic ale ucim se trochu PHP což vám moc nepomůže :D no ale trochu umim s adobe photoshop... muzu skusit pomoct.. moje icq: 265054428

P.S.: neocekavejte ale nic extra :D
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

djkvido

Re: Tvorba aplikací

Příspěvek od djkvido »

Nefunguje http://csdt.tym.cz/ Piše Že je zablokovan škoda :(:(:(

Odpovědět