[vyřešeno] smsd padá

Odpovědět
jirkat

[vyřešeno] smsd padá

Příspěvek od jirkat »

Dobrý den,
vlastním iPhone 1.1.3, 8gb dovezený z Francie, neprošel žádným odblokováním ani počešťováním až na vyjímky. Jedna z nich byla aplikace SMSD, kterou jsem si nainstaloval přímo z instaleru (francouzská beta verze) a podle návodu jenž uvádíte na těchto stránkách, jsem provedl počeštění. Vše fungovalo perfektně až do momentu, kdy jsem z programu SMS (ten používám jako základní, kdežto program SMSD pouze na odesílání kontaktů) vymazal již nepotřebné rozhovory. Teď mi SMSD nechce vůbec naběhnout, zkoušel jsem jej odinstalovat a znovu nainstalovat, ale je to pořád stejné. Můžete mi někdo poradit jak na to vyzrát, respektive v čem je ten pes zakopán?
Naposledy upravil(a) jirkat dne čtv kvě 29, 2008 9:14 am, celkem upraveno 1 x.

fajnman

Re: smsd padá

Příspěvek od fajnman »

ahoj

jedna se tedy o smd z tohoto zdroje, ktery je uveden na strance? http://drsny.net/iphone/pxlinfo/?detail ... .ifon.SMSD

ja bych zkusil reset nastaveni. tedy nastaveni, obecne, resetovat a hned ta prvni moznost. pote bych ji zkusil nainstalovat. a kdyz to nepujde, isms umi take odesilani kontaktu a prijde mi o neco uzitecnejsi a lepsi nez smsd

zde je isms http://drsny.net/iphone/pxlinfo/?detail ... S.snapshot

jirkat

Re: smsd padá

Příspěvek od jirkat »

Zdrojem si nejsem jistý, jelikož jsem to měl již v instaleru. Pokud bych měl telefon resetovat, co bych měl udělat aby se mi nic nesmazalo a vše fungovalo jako před resetem?

fajnman

Re: smsd padá

Příspěvek od fajnman »

no zkus tu isms, podle mne je lepsi.
reset, tedy ta jeho prvni moznost, co jsem ti radil, zresetuje nastaveni, nic se nesmaze.

jirkat

Re: smsd padá

Příspěvek od jirkat »

Reset jsem provedl, ale žádná změna nenastala. Vrhl jsem se tedy na druhou variantu a nainstaloval si iSMS. Zatím to vypadá tak, že jsem se měl už dávno vykašlat na SMSD a používat iSMS. Pracuje to skvěle, nepadá a i prostředí je (bych řekl) lepší. Teď už mi zbývá pouze drobnost a tou je počeštění programu iSMS. Není to nutné, ale poradí-li mi někdo budu rád.
Děkuju.

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: smsd padá

Příspěvek od scorpi »

Pokud si nainstaluješ iSMS v1.0 RC2/b014, tak tento build je už česky díkyTomáši Sigmundovi, kterej připravil lokalizaci :wink: A i v Nastavení tě čeká minipřekvápko. Ale již se tady o tom na foru psalo.

Odpovědět