Změna ikonek > žadná změna

Odpovědět
chester
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát kvě 16, 2008 3:07 pm

Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od chester »

Ahoj omlouvam se za blby dotaz. Urcite to tu jiz bylo nekde vysvetleno ale ac sem hledal > urcite spatne ,tak sem tomu moc neporozumel a potreboval bych radu.

S iphonem jsem se uspesne spojil pres WinSCP. Stahl si odsud par ikon a pres WinSCP sem je nahral a prepsal do spravnych adresaru viz toto tema viewtopic.php?f=30&t=2330

A tady je problem zadne zmeny se v telefonu neprojevily po zapnuti ani vypnuti proste nic. Cetl sem ze je asi potreba jakysi customize ale potreboval bych spis priblizit kde delam chybu. moc dekuji za pripadne rady :?

fajnman

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od fajnman »

ikony se mi zmeni hned po restart springboard, nebo po uplnem vypnuti telefonu, jina aplikace neni potreba.. ani jedna ikona se ti nezmenila?

chester
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát kvě 16, 2008 3:07 pm

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od chester »

No vypl sem telefon klasicky nahore cerny tlacitko podrzel ho chvily. Potom posun pro vypnuti. A vypnuto. Potom sem ho zapl a furt vsechny ikonky uplne stejny.

fajnman

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od fajnman »

pokud kopirujes vse do spravne slozky pod spravnym nazvem.. mas tam Ziphone ibrickr fix?

nevim, ja instaluju customize vzdy automaticky, tak to zkus a uvidis jestli to pomohlo, nebo ne.

chester
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát kvě 16, 2008 3:07 pm

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od chester »

No tak uz vim vic a mozna mi poradite ted. Zkousel sem zmenit ikonku TRISu a Domina a normalne to slo vypnul a zapnul sem telefon a inonka zmenena. Ale ikonka fotoaparatu telefonu sms se mi zmenit nehtela. Nevite cim to

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od Dave »

musis davat presne stejný nazev obrazku jako byl bpředtím, třeba když máš nazev nějaké aplikace iNeco.png tak to nesmí být ineco.png
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

fajnman

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od fajnman »

uz jsem ti to psal! aplikace tretich stran icon.png

aplikace applu vetsinou taky.

ale jsou vyjimky, nahore sis sam uvedl odkaz.. tak se do toho navodu podivej

chester
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát kvě 16, 2008 3:07 pm

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od chester »

Tak nasel sem tam ze se musi u weather a u ipodu delat vyjimky ale pro cameru telefon a sms sem nic nenasel nebo sem slepej

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od rony »

na restart springboardu aby sa nacitali ikonky novo nakopirovane, je vhodna napr. aplikacia respring.

postup:

1. nakopirujes ikonky

2. spustis respring

3. odomknes telefon

4. tesis sa




edit drsny: preklad pro mladsi, kteri neumi slovensky: tesis sa = uzivas si, radujes se ;-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

fajnman

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od fajnman »

nenasel, ale musi to jit, je to vsechno v tom navodu, ktery jsi sam uvedl. telefon se jmenuje taky nejak jinak, camera je taky nekde jinde..

chester
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát kvě 16, 2008 3:07 pm

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od chester »

Ano delam to presne podle toho navodu presne si v WinSCP otevru slozku kde je ikonka treba camery a presne se stejnym nazvem tu ikonku nahradim ikonkou vlastni z disku dam prekopirovat a presat je prepsano. Vypnuti telefonu ani aplikace respring nic neudela porad sou ikonky stejny a tyka se to ikon. Co uz tam byli kalendar nastaveni telefon sms kamera atd.

Ikony u her co sem stahoval jdou normalne menit ber problemu.

Fakt netusim cim to je bo co delam spatne delal sem to aspon 10 furt to stejny a prochazel adresare jesli nejsem ve spatnym ale opravdu to davam do spravnyho i ta ikonka ma spravnej nazev

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od Dave »

skoušel jsi ji z tý cložky camera smazat, a pak tam nahrat tu tvoji tzv. "na prázdno" ?
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

chester
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát kvě 16, 2008 3:07 pm

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od chester »

hm super to sem udelal a ted mam misto ikonky nasaveni tak tam mam ikonku ktera je tak o petinu mensi nez ostatni ikonky ma sedy pozadi a uprostred je bilej otaznik a neda se toho nijak zbavit ac tam nahravam ikonky jak blb furt dokola a porad jiny a porad respring tak tam porad ta komedie zustava :(


Edit:
Tak lidi omlouvam se za svoji demenci ale oni tam jsou presne dva tyhle stejny adresare a ja na ten druhej neprisel jen sem tam nahodne proklikal a vymazal tam tu ikonu a jinak sem celou dobu menil ikony ve spatnym adresari. Takze se chci omluvit hlavne fajnman ktery mi neustale radil furt to neslo a ja myslel ze to delam spravne. Takze vse vyreseno diky moc vsem
Ma chyba jeste jednou se omlouvam

fajnman

Re: Změna ikonek > žadná změna

Příspěvek od fajnman »

nic se nedeje, mylit se je lidske. a vim, ze jsi pro to neco delal, vse sis nasel a tvoje otazka nebyla tak dementni jako nektere prvni otazky od novacku treba jako me prvni otazky. :-) takze ja dekuju, ze jsou tady jeste lidi, kteri se porad jen line neptaji, ty jsi vedel, ale zmylil si se, ostatni nevedi nic.. takze jsem rad, ze je to vyresono. a doufam, ze ty ikonky stoji za to, prispej nam pak svym screenem. hezky vecer

Odpovědět