TV Guide CZ/SK

Odpovědět
ludivitto

TV Guide CZ/SK

Příspěvek od ludivitto »

Zdravím,

používal jsem TV guide asi dva měsíce nebo tak nějak (prostě docela dlouho). Dnes jsem však musel kvůli nefungujícím touchscreenu udělat restore a iPhone FW 1.1.4 znovu odblokovat přes ZIphone 3.0.

A ejhle - TV guide mi nefunguje:( Jakmile otevřu aplikaci, vyberu Českou republiku a dám SAVE, nic se neuloží a stále vidím v políčku "Vybraný feed" none a logicky i Channels 0.

Nevíte co s tím? Zkoušel jsem zde hledat, ale bez úspěchu. Zkoušel jsem odinstal, reboot, instal atd. ale nic. Mam nainstalovany MobileFinder, zkousel jsem si prochazet strukturu ale nikde jsem tam nenasel nic co by se tykalo TeVee.

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od Bodl99 »

Zkus nastavit práva někde se to tu už řešilo. Stačí hledat :wink:

ludivitto

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od ludivitto »

Bodl99 píše:Zkus nastavit práva někde se to tu už řešilo. Stačí hledat :wink:


Jak jsem psal..pouzivam MobileFinder, tudiz jsem mel nastavena prava na 777, presto nic.

fajnman

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od fajnman »

zkus jeste pres winscp a zkus i 0755

mike0007CZ
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 552
Registrován: pon pro 03, 2007 6:05 pm

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od mike0007CZ »

Včera jsem udělal restore a stejná chyba v TV Guide, práva jsem nastavil na 777 - to nepomohlo, ale když dáš ADD FEED, zadáš nějakou nesmyslnou adresu, hodí to chybu, ale pak už to funguje
iPhone 4S 16GB WiFi, iPad Mini 32GB WiFi, iOS 7.0.4
MacBook ALU 2.4/4/320, OS X 10.9

ludivitto

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od ludivitto »

mike0007CZ píše:Včera jsem udělal restore a stejná chyba v TV Guide, práva jsem nastavil na 777 - to nepomohlo, ale když dáš ADD FEED, zadáš nějakou nesmyslnou adresu, hodí to chybu, ale pak už to funguje


Mně bohužel ne.

Poradí mi, prosím, někdo? TeVee byla má nejoblíbenější aplikace:(

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od rony »

ako to mas s opravneniami na jednotlive subory v zlozke /Applications/TeVee.app ?

to moze byt zaujimave, pretoze TeVee si vsetky data zapisuje vyhradne do tejto zlozky a moze s tym mat problem.

Je tu na fore vlakno s mojimi popismi, co vsetko sa da s aplikaciou robit priamymi zasahmi.

Napr. sa da ozivit tym, ze sa par suborov vymaze (napr. channels.txt) a TeVee sa "virginizuje"

Dalsi problem je, ze ak si si vybral privela kanalov, tak vtedy TeVee kolabuje, cize je dobre prave "virginizovat" ho - zrusi sa vyber kanalov a mozes si ich znovu navolit - dal by som teda drsneho "Cesky" feed a vybral maximalne 4 kanaly na test a uvidis.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ludivitto

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od ludivitto »

Vyřešeno.

Musel jsem přes WINSCP nastavit práva pro Mobile Finder i TeVee. Po restore se mi asi práva poněkud rozhodila.

Díky za pomoc všem.

Ondra_M

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od Ondra_M »

Ahoj, jsem teprve čerstvý majitel iPhonu a tak některým věcem ještě uplně nerozumím :D Proto bych vás poprosil o podrobný návod jak rozchodit TV Guide. Moc všem děkuju. :roll:

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od Julek »

já tě poprosím používej funkci HLEDAT zadal jsem tv guide

pročti to a nastuduj, potom se ptej !


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Ondra_M

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od Ondra_M »

OK a chápu že je děsný pořád dokola někomu radit. Pokusím se poctivě vše o TV Guide nastudovat.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od Julek »

uvidíš sám že odpověď jak app rozchodit najdeš, nejde o to zda to je, nebo není otravné, jde o to že ty informace tu jsou stačí jen trochu chtít ...


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od mrzic »

Mám problém s časem ve verzi 1.0.5. Drříve jsem používal standardní TeVee, teď jsme updateoval na TV Guide CZ/SK a všechny časy mám o hodinu dopředu. např. ČT1 zprávy začínají ve 20:00.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od drsny »

spust tevee po jeho spusetni proved update. prvni vecer po vydani nove verze tam byla chyba s letnim casem.

Fortress

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od Fortress »

ahoj ja tomu tv guide moc nerozumiem podari sa mi ho nastartovat dokpnca aj najdem stanice ale akosi sa newiem dostak p tomu live prenosu dik za pomoc

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od drsny »

no problem bude patrne v tom, ze tam zadny live prenos neni. je to jen tv program, ktery ti umoznuje doubletapnutim na popis poradu vlozit udalost do kalendare a jsi pote na blizici se porad upozornen.

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od Apache23 »

Ale ak budes klikat dost dlho mozno na nieco prides! :twisted: Ja som mal problem ze Tevee nereagovalo po oznaceni feeds na nijake, ale mozno SUID lib fix, no uprimne inak nemam sajn ze co pomohlo ale zrazu to naskocilo a vsetko ide super! Inak jedna sa podla mna o jednu z najpraktickejsich app! Teda myslim ze zjednodusi zivot...kliknes a vidis!
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

evilmind

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od evilmind »

nejak se mi netaha program AXN, i kdyz si ho v nastaveni vyberu, tak pak v prehledu proste neni... ostatni programy jdou

je to chyba toho zdroje dat, nebo to nekomu funguje?

juzi

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od juzi »

podarilo sa nikomu pridat cesku krajinu aj do tvguide 1.3 ?? na FW 2.1 ??

mne to dava na vyber len zopar krajin ... ako UK a podobne

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od Apache23 »

To nevym, ale kazdopadne Tevee bola ina app ako je TVguide! :wink:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

juzi

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od juzi »

to mi je jasne tu som pouzival na ipode touch .... ale na iphone 3g by to nieco chcelo

Filosof
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 111
Registrován: pon říj 13, 2008 1:02 pm

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od Filosof »

Už je nějaký TV program na FW 2.1? TV Guide ani Tee Vee mi Cydia nenabízí. Také si myslím, že je to užitečná app.
Iphone 3G/16GB, orig od Vodafone, FW 4.2.1 JB untethered; Iphone 4/32GB, orig od Vodafone, FW 5.0.1 JB redsn0w_win_0.9.10b2; iPad 32GB 3G verze EU, FW 5.0.1 JB redsn0w_win_0.9.10b3; iPad 64GB 3G verze US, FW 5.0.1 JB - redsn0w_win_0.9.9b8 + Corona

Jelen

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od Jelen »

Né že bych tu snad chtěl na někoho vytvářet nátlak, ale také by se mi takováhle app šikla :-)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: TV Guide CZ/SK

Příspěvek od rony »

Ja uz som inde riesenie navrhol:

najdite sa niekto, kto si napr. z AppStore vyberiete najkrajsiu TVGuide aplikaciu, potom kontaktujte autora a skuste s nim komunikovat s tym, ze MY data nasich TV stanic mame, ze by mohol spravit verziu pre nas resp. dorobil do jeho aplikacie moznost pridat nas zdroj dat.

Ak to chcete, tak to urobte.

Ja som to pred par mesiacmi presne takto urobil s autorom TeVee. Rozhodne vsak uz TeVee pre 2.x necakajte.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět