Hlasitost 'pipani' sms - nastaveni

Odpovědět
hejkal_cz

Hlasitost 'pipani' sms - nastaveni

Příspěvek od hejkal_cz »

nenasli jste nekdo zpusob jak nastavit hlasitost notifikace sms? Myslim nezavisle na vyzvaneni...

v noci bych ocenil tiche pipnuti, proti normalni hlasitosti vyzvaneni (pohotovost) a postup, kdy vytvorim tichy zvuk mi prijde ponekud krkolomny...

Dekuji za inspiraci ci navod

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Hlasitost 'pipani' sms - nastaveni

Příspěvek od scorpi »

Pokud se ti postup jeví jako krkolomný máš bohužel smolíka. Zatím není žádná aplikace, která by uměla profily, ale myslím, že jest to otázkou času.

dirt.bike

Re: Hlasitost 'pipani' sms - nastaveni

Příspěvek od dirt.bike »

Jediné prozatimní řešení je následující: 4x zátka do uší(pro tebe a přítelkyni..pokud nějakou máš) a pokud něco uslyšíš tak jen lehké pípnutí :D

fajnman

Re: Hlasitost 'pipani' sms - nastaveni

Příspěvek od fajnman »

anebo jiny telefon, treba nejaky SE, kde se to da naprogramovat v outlooku a telefon se ti sam v urcitou hodinu ztisi atd. atd. casto jsem to pouzival, hlavne do skoly, kde se mi hned po zacatku hodiny, tedy jak zazvonilo- vypl zvuk.

hejkal_cz

Re: Hlasitost 'pipani' sms - nastaveni

Příspěvek od hejkal_cz »

scorpi píše:Pokud se ti postup jeví jako krkolomný ...

dik za jedinou normalni odpoved.
no, nechce se mi vytvaret umele "tichy" zvuk na sms, proto mi to prijde krkolomne.
Ano, cekam nan aplikaci, ktere to bude umet, na coz jsem smeroval i svou otazku :-)







promazány tvé příspěvky, pokud odpovídáš jako druhý použij edit a doplňuj svůj é příspěvek. příspěvek se smajlíkem také nikomu nic neřekne. Julek

Odpovědět