Změna slideru a ikon u iOS 4.2 bez Winterboardu?

Odpovědět
maXtreme

Změna slideru a ikon u iOS 4.2 bez Winterboardu?

Příspěvek od maXtreme »

Zdravím chci si zmenit ikony programů a hlavně slider v lockscreenu bez winterboardu.. Chci se do jake cesty tyto dve veci zkopirovat? Vim ze uz to tu na vlaknu je ale michaji se ruzne verze iOS a kazda to ma trochu jinak..Jde mi jen o IP4 a iOS 4.2. diky moc

7luke.com

Re: Změna slideru a ikon u iOS 4.2 bez Winterboardu?

Příspěvek od 7luke.com »

Moje holka + její ségra + já, všichni teď iPhone 4, ověřeno (měněno).

Cesta ke změně: /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/cs.lproj/
Soubor: SpringBoard.strings

Můj starý pic s 3GS, já totiž teď používám tuhle zamykací pecku a v té jsem vyměnil
slider za touchpanel ? http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 0518_n.jpg

Obrázek
Naposledy upravil(a) 7luke.com dne stř úno 16, 2011 11:38 pm, celkem upraveno 2 x.

maXtreme

Re: Změna slideru a ikon u iOS 4.2 bez Winterboardu?

Příspěvek od maXtreme »

Tak uz jsem prisel na zmenu slideru a loga, ted jeste ty ikony a aby mely pruhledne pozadi.. winterboard mi to udelal ale uz ho nechci

lordík

Re: Změna slideru a ikon u iOS 4.2 bez Winterboardu?

Příspěvek od lordík »

OT: 7luke čímto že máš 2500 upozornění od googlu? :D

OnTopic: ještě prosímvás jak se mění slider... :D :good: ptal se už i předchůdce :)

maXtreme

Re: Změna slideru a ikon u iOS 4.2 bez Winterboardu?

Příspěvek od maXtreme »

Zkopíruj soubory pro slider do System/Library/PrivateFrameworks/TelephonyUI.Frameworks

Mě se zase nedaří změna standartních ikon jako třeba zpravy, telefon, emaily, safari.. po prepsani originalnich ikon mymi se mi zmenila ikona jen u zprav jinak nikde.. nechapu

lordík

Re: Změna slideru a ikon u iOS 4.2 bez Winterboardu?

Příspěvek od lordík »

mě zas jenom u telefonu a zpráv a emailu a ipodu :D

a jaký má mít rozměry ten slider

maXtreme

Re: Změna slideru a ikon u iOS 4.2 bez Winterboardu?

Příspěvek od maXtreme »

to nevim ja pouzil slozku ktera byla pro winterboard a prekopiroval jsem to do tel tam co jsem napsal.. a kam kopirujes ty ikony?

lordík

Re: Změna slideru a ikon u iOS 4.2 bez Winterboardu?

Příspěvek od lordík »

já už to dělal tak před měsícem :D teď už nevím ale mě to stačí zatím ty co mám....

maXtreme

Re: Změna slideru a ikon u iOS 4.2 bez Winterboardu?

Příspěvek od maXtreme »

Nějaké nové info o změně těch ikon?

bobris

Re: Změna slideru a ikon u iOS 4.2 bez Winterboardu?

Příspěvek od bobris »

takze,po dlhom hrani som nato prisiel..najprv staci postahovat nejake schemy v ktorych sa vam pacia ikonky..stiahnut si [zakázáno],alebo podobny program aby ste sa dostali do Iphonu..raw file system/aplications...potom si date napriklad camera...ikonu pretiahnite do nejakeho priecinku cim si ju ulozite a potom ju v ifunboxe vymazte a dajte miesto nej ikonku ktora sa vam lubi..vzdy mazte ikonku ktora ma oznacenie icon.png...potom uz len dajte len respring cez winterboard alebo restartnite iPhone..a potom to vyzera takto...
http://img854.imageshack.us/f/plochav.png/

dongkong

Re: Změna slideru a ikon u iOS 4.2 bez Winterboardu?

Příspěvek od dongkong »

No, když se vám složitě nechce patlat s systémovými soubory, můžete ze Cydie tweak LabelSlide, je zdarma, po instalaci jen otevřete Nastavení -> LabelSlide, dáte Enabled na ON a Custom Label na ON a napíšete co tam chcete, zavřete nastavení a na lockscreenu již budete mít vlastní text... Funguje pod 4.x

Odpovědět