MHD v mobilu offline?

Odpovědět
Dave.6

MHD v mobilu offline?

Příspěvek od Dave.6 »

Zdravim, aplikaci kterou jsem hodne pouzival na mojem minulem mobilu bylo MHD pro Pardubice v jave, bylo me jasny ze na iphonu to nepujde (jedine online na netu ale to je zdlouhave) Myslite ze by byl problem neco takoveho napsat s dostupnyma datama?
tady je odkaz na vyrobce a popis programu http://thorin.wz.cz/
a tady klasika dopravni podnik mesta pardubic http://dpmp.cz/index.php?str=11

ja jen zda by to slo nebo na tom mam rovnou zapomenout? :)

Diky

p.s. Doufam ze linkama neporusuji zadne pravidlo :) shop to neni tak snad nee :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: MHD v mobilu offline?

Příspěvek od rony »

presunute do Software.

No, nic take nie je. Jedine tvoje riesenie je, ak si cestovne poriadky prevedies na jpg obrazky.

Je to skor na ludoch, ci nejaky cestovny poriadok spravia aj pre iPhone. Teoria je takato: moze to byt webova stranka, ak mas 1.1.3 alebo 1.1.4 a Safari patch pre lokalne subory, tak ulozis si jednoduchu webku s mhd grafikonom na PC a nakopirujes do iphone. Potom to uz iba v safari otvoris.

alebo ak sa niekto ponamaha a trebars v Jiggy naprogramuje malu aplikaciu.

Cele je to problem: najst kto take spravi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

seaman

Re: MHD v mobilu offline?

Příspěvek od seaman »

No nevím, jestli je převod do jpg zrovna výhrou. Já jsem si takhle nascanoval tabulky co potřebuju a do iPhone je dal jako obrázek. Ten si je samozřejmě zmenšil a teď nejsou k přečtení.

Dave.6

Re: MHD v mobilu offline?

Příspěvek od Dave.6 »

no prave to vyhra urcite neni. Dle meho jsi tam ty tabulky urcite cpal pres itunes a ty vsechny fotky pekne zmensujou a tim padem kdyz chces neco kvalitniho tak uz to nezvetsis tak aby to bylo k precteni. U me s tim jizdnim radem by to bylo to same. Jedine pouzit nejaky externi prohlizec fotek ktery bys nahral primo do adresarove struktury ale to zas neni tak pohodlne jako primo integrovany prohlizec iP.

Kdyz bych vedel ze to programovani nejak pochopim tak bych se do toho i dal, jen tyhle jazyky vubec neznam. Mam mozna zaklady php, dva roky pascalu ale cecko nebo co to je ani omylem...

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: MHD v mobilu offline?

Příspěvek od parmin »

Já bych radil formát .pdf a následně PDFViewer. Sám ho hodně používám - mám tam mimo jiné i 130 stránkový manuál na iPhona :D
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Re: MHD v mobilu offline?

Příspěvek od Reyn »

Nestaci nahrat fotky do te fotakove slozky media/dcim/100apple a pak je spoustet pres galerii v camera roll ? Nemuzu to vyzkouset, mam iPod Touch bez nainstalovane camera roll.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: MHD v mobilu offline?

Příspěvek od rony »

neviem ako iphone otvara pdf ale proti nemu vseobecne nahrava to, ze kym sa nakopne, tak ti ujde aj nocny bus.

takze schodnejsie to vidim na webovu stranku ulozenu lokalne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

watterman

Re: MHD v mobilu offline?

Příspěvek od watterman »

Nebo je ještě možnost: obrázky nakopírovat např pomocí Total Commander do iPhone a poté použít na zobrazení původní velikosti MobileFinder a MobilePreview...

A nebo do PDF a otevřít pomocí Safari. PDF Viewer je dle mě strašný, v tom se nedá nic číst, když posuneš nějaký text, tak vždy musíš 1-2s čekat až se to zaostří.. Hrůza!

Nebo zkusit webovou stránku uložit přímo v Safari přes iwebsaver.com...

možností je celkem dost :-)

Odpovědět