Hide Status Bar

Odpovědět
HaLFiK

Hide Status Bar

Příspěvek od HaLFiK »

Zdravím.. Potřeboval bych pomoct.. Rád bych se zbavil toho stínu ze status baru..

Tak jako tady..
Obrázek

Pindo
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: ned dub 11, 2010 1:57 pm

Re: Hide Status Bar

Příspěvek od Pindo »

Je to screen z aplikacie Panorama. A taktiez tato aplikacia dokaze to co potrebujes.

HaLFiK

Re: Hide Status Bar

Příspěvek od HaLFiK »

Ja vim, je to moje plocha.. Jde o to ze kdykoliv zamknu telefon a odemknu tak se mi tam zase zobrazi..

Pindo
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: ned dub 11, 2010 1:57 pm

Re: Hide Status Bar

Příspěvek od Pindo »

Tak to je zaujimave. Mne to funguje normalne. Po vypnuti, po zablokovani tam ta lista nie je.

HaLFiK

Re: Hide Status Bar

Příspěvek od HaLFiK »

Taky to nechapu.. Bohuzel se mi nechce preinstalovavat neco.. Takze bych to radsi vyresil smazanim toho obrazku.. Jestli to jde..

bohem
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: čtv led 01, 2009 9:31 pm

Re: Hide Status Bar

Příspěvek od bohem »

Témata a jejich části jsou poskládané obrázky s kterýma souvisí jiné obrázky a příkazy jak se který a v kterém případě zobrazuje.

Když chceš mít průhledný statusbar, tak si ho musíš vytvořit a to uděláš tak, že půjdeš do tématu a zkopíruješ si z něj obrázek shadow.png a v místě: Bundles/com.apple.springboard obrázek FSO_BG.png. Potom si z nich vytvoř obrázky průhledné nebo poloprůhlédné, zelené, modré atd. ..jak chceš a pak už jenom ty svoje vytvořené dáš na místo kde jsi vzal ty původní, (původní je dobré si zálohovat, aby jsi je popř. mohl do themes vrátit).

( nahrazením FST_BG.png za průhledný budeš mít průhledný statusbar na lockscreen).

HaLFiK

Re: Hide Status Bar

Příspěvek od HaLFiK »

No jo, ale já žadné téma ve WinterBoardu nemám, jedine co tam používám je Beer Battery..

Odpovědět