Angličtina

Odpovědět
juris

Angličtina

Příspěvek od juris »

Možná hloupý dotaz. Koupil jsem již odblokovaný Iphone (1.1.4) s dohranou češtinou. Nyní zjišťuji, že čeština je tam vložená tak, že je "natvrdo" přepsaná angličtina. Tzn. že pod volbou jazyka "English" mám prostě češtinu. Českou lokaci již mám doinstalovanou, teď bych však rád (kvůli SMB) zpět originální defaultní angličtinu. Jak ji tam dostanu?

Díky

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Angličtina

Příspěvek od Paly »

Koli SMB, preco? ved ked chces aby sa Ti zmenili ikonky ked nahodis nejaku temu tak staci nainstalovat z repo.iphone.cz (czech package) EN ikonky springboardu a uz Ti zmeni ikonky :)

Ale ak chces mat aj anglictinu aj cestinu tak je najlepsie urobit restore a potom doinstalovat vsetky vecicky :) (moj nazor)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

juris

Re: Angličtina

Příspěvek od juris »

To jsem udělal. EN ikonky springboardu mám nainstalovane. Akorat, že pokud je English ve skutečnosti čeština, tak mi to právě moc neřeší.

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: Angličtina

Příspěvek od whisky96 »

najlahsie to bu restorovat a potom doinstalovat cestinu z installeru

Ale dali by sa tam aj manualne nakopirovat povodne adresare en.lproj, vecer sa na to mozem pozriet, ak nechces restorovat

juris

Re: Angličtina

Příspěvek od juris »

Nerad bych restoroval, když mi všechno ostatní v pohodě funguje:)
Pokud budeš mít čas, tak se prosím mrkni, ale potom budu potřebovat fakt podrobný návod:), Začínám....

fajnman

Re: Angličtina

Příspěvek od fajnman »

Taky jsem mel podobny problem, vyresil jsem to restorem, protoze je to jediny rozumny a rychly zpusob. :-) tedy za 10min hotovo.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Angličtina

Příspěvek od Julek »

nejhorší po restore je vše nacpat zpět do iPhonu ...


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

juris

Re: Angličtina

Příspěvek od juris »

Provedl jsem restore. Jednou jsem se to naučit musel:) Vše zatím OK, akorát mi nefunguje e-mail. Tak to snad zprovozním. Díky za rady.

Odpovědět