LockCaledar tuhne indikátor dne kalendáře...

Odpovědět
Kikos

LockCaledar tuhne indikátor dne kalendáře...

Příspěvek od Kikos »

Od té doby co jsem přešel na 3.1.3. se mi objevují chyby aktualizace u různých apps, začalo to Lockinfo počasím,potom svátky app,Lock dny hodiny pak to opravím reinstal atd. (kromě svátků ty nejdou pořád) a objeví se to jinde ...tedy současně jsem si všiml že zatuhuje indikátor dne (den v šedé bublině) v Lockinfo kalendář zajímavé je to že datum,den a čas nad tím se zaktualizují normálně a den ne i když je to vlastně jedna app. Samosebou Respring vše vyřeší ale denně dělat respring zbytečně je nesmysl. :?: :idea: :|

M@YO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: úte čer 16, 2009 11:05 pm

Re: LockCaledar tuhne indikátor dne kalendáře...

Příspěvek od M@YO »

ja mam 3.1.2 a kalendar v lockscreene (htc plugin) ukazuje v mesacnom vypise ze dnes je utorok a pritom je stvrtok. taktiez pocasie obcas blbne, ukazuje predpoved v lavom dni oneskorene, je stvrtok 2:00 v noci a stale tam mam stredu, ale neskor sa to samo posunie. aj kalendar.

takze to skor bude niecim inym ako fw.
TM CZ 3GS 32GB JB GP 43.week 09 4.2.1 / 05.15.04 @ O2 SK + Data neobmedzene
O2 SK custom < OS 4, O2 SK custom > OS 4, Prisposobenie odkazovky na kredit

Kikos

Re: LockCaledar tuhne indikátor dne kalendáře...

Příspěvek od Kikos »

Včera jsem zkusil odinstalovat Lockinfo všechny apps vyčistil jsem od starých souborů restartoval a vše znovu naistaloval a ráno chyba zase. Je fakt že mi všechny apps jedou v pořádku a blbne jen ta bublina ukazetele dne jinak počasí čas název dne a datum vše se aktualizuje v pořádku to je zvláštní :( ...ale zase jsem se trochu uklidnil že tuto chybu nemám sám :| :?:

M@YO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: úte čer 16, 2009 11:05 pm

Re: LockCaledar tuhne indikátor dne kalendáře...

Příspěvek od M@YO »

jj len ta bublina. mam taky dojem ze to po updatu lockinfo nejde. zamerali sa na podporu os4 a pokazili pre stary fw.
chystam sa spravit restore pretoze mi nefunguje gps, tak som zvedavy ci to pojde potom dobre. dam vediet
TM CZ 3GS 32GB JB GP 43.week 09 4.2.1 / 05.15.04 @ O2 SK + Data neobmedzene
O2 SK custom < OS 4, O2 SK custom > OS 4, Prisposobenie odkazovky na kredit

Kikos

Re: LockCaledar tuhne indikátor dne kalendáře...

Příspěvek od Kikos »

To budu rád dej vědět ...mě ještě takhle mrzne app svátky, tak je možné že to nějak souvisí ...v podtatě to řeší respring ale každý den to dělat je blbovina :roll:

Odpovědět