custom equalizer

Odpovědět
susty

custom equalizer

Příspěvek od susty »

zdravim cel som sa len spitat ci viete ako sa da dat do iPhonu vlastny ekvalizer. V apple mi povedali ze je to mozne dakym softom ale ten je na mac,no a ja by som cel vediet ci je take daco aj na windows

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: custom equalizer

Příspěvek od scorpi »

A proč tvůj dotaz píšeš do více threadů?? Počkej, až ti někdo odpoví v sekci Multimedia a nedělej forum zbytečně nepřehledné :roll:

A cital si si oba prispevky? Lebo v sekcii multimedia slo o nekvalitny zvuk iphonu a o to ze chrasti pri pouziti eqalizera. Kdezto tu v sekcii moding ide o to ci niekdo nevie o sposobe ako pridat vlastny eqalizer (mylim ze dost ludom chyba vlastny) do iphonu. Cize vkazdom vlakne riesim daco ine.


OK..sorry. Beru zpět :wink:
Naposledy upravil(a) scorpi dne ned bře 30, 2008 12:08 pm, celkem upraveno 1 x.

susty

Re: custom equalizer

Příspěvek od susty »

A cital si si oba prispevky? Lebo v sekcii multimedia slo o nekvalitny zvuk iphonu a o to ze chrasti pri pouziti eqalizera. Kdezto tu v sekcii moding ide o to ci niekdo nevie o sposobe ako pridat vlastny eqalizer (mylim ze dost ludom chyba vlastny) do iphonu. Cize vkazdom vlakne riesim daco ine.

susty

Re: custom equalizer

Příspěvek od susty »

Ospravedlňujem sa za double post, no téma už je dlho mŕtva a pokiaľ by som použil edit ostala by kdesi na konci už dávno zabudnutých tém odsudena na zánik i keď nastal čas ju znovu vzkriesiť.
Odkedy ma toto tema začalo zaujímať po prvý raz a bolo napísané ubehlo už par rôčkov a na iphone fórum pribudli tisícky užívateľov. Doposiaľ som na iPhone vyriešil, zohnal, zistil snáď všetko, no stále zostáva 1 vec nezopovedana a pre mňa pritom obrovsky podstatná a to či existuje nejaký spôsob ako do iPhonu dostať vlastný eqalizer? Veľmi mi chýba možnosť nastaviť si eqalizer podľa vlastnej chuti. Keď apple odmieta uznať že sme dosť dospeli na to aby sme si ho zvládli nastaviť podľa vlastného vkusu a núka nám už prednastavene presety, ktoré nie všetky plne vyhovujú každému užívateľovi. Pri tom pocte jailbreakov, cracklych aplikácii a všetkého možného i nemožného čo sa na iPhone dokázalo snáď existuje aj dáka možnosť aby sme si mohli nastaviť vlastný eqalizer.

Odpovědět