Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Odpovědět
honza624

Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od honza624 »

Ahoj , měl bych jeden dotázek ? stáhl jsem ikony z Iphounu do pc a potřeboval bych je zobrazit a poupravit dle svého :-) ( photoshop CS , a jiné proramy se nechytaj píše že to že je to nepodporovaný soubor PNG ???, nemáte na to nějaký trik ?? díky.

fajnman

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od fajnman »

treba corel paint shop pro photo

jenicekk

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od jenicekk »

To by me taky zajimalo, chci editovat vic nez ikonky,a s png stahlym z iphone mam tytez problemy. Ikonky sem vyresil ze sem stahl z netu puvodni ikonky v png ktery adobe otevre, ale to neresi muj problem z globlaniho hlediska

default icons : http://www.box.net/shared/w4odxbhgk4

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od Julek »

musíte sáhnout hluboko do historie fóra, už je to velmi dávno co jsme toto řešili, někde zde bude malá exe aplikace která se pouští ve windows a png soubory z iPhone převede tak že se dají prohlížet a editovat.


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

honza624

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od honza624 »

OK super :-) , mam ještě jeden problémek , všechny ikony se mění , ale jen ipod ikona zůstáva nezměněna ? cesta změny ikony =
/Applications/MobileMusicPlayer.app/icon.png když jí přepíšu ikonou kterou potřebuji , nic se netane ?? díky za informaci jestli je cesta ok ?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od Julek »

to mi dělá také, přepiš ikonu, iphone vypni, nerestartuj. Po zapnutí už můžeš restartovat, ikona zůstane .. může za to summerboard nebo jiná app která běží navrchu..


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

honza624

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od honza624 »

Ne nepomohlo to ... ikona nenaběhne nikdy :-( jsem již v koncich .Pořád výchozí ikona

jenicekk

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od jenicekk »

ja osobne pouzivam summerboard, ale problem sem mel s ikonkou WEATHER, taky nesla zmenit, tak sem nasel nejaky postup jak to udelat, a pak si vsim ze je v instaleru dokonce Weathet icon fix, ze by nejaka spojitost?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od Julek »

honza624 píše:Ne nepomohlo to ... ikona nenaběhne nikdy :-( jsem již v koncich .Pořád výchozí ikona



jediné co mě napadá mám ještě nainstalovaný ibrick fix, třeba to je ono vyzkoušej


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

honza624

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od honza624 »

tak pořád bezvýsledně , nejde ikona Počasí a Ipod změnit ( ibrick fix jsem testnul ale nnení to tím , musí tam být jiný problémek , poradte kdo ví :-) ?díky

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od Julek »

na ikonu počasí je v instaleru nějaký fix ale netuším zda řeší tvůj problém.. kdybych bych na tvém místě mám dávno restorovaný iPhone :)


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

honza624

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od honza624 »

Julek píše:na ikonu počasí je v instaleru nějaký fix ale netuším zda řeší tvůj problém.. kdybych bych na tvém místě mám dávno restorovaný iPhone :)


.

Tak již vyřešeno :-))), změna ikony WEATHER viz odkaz http://www.modmyifone.com/forums/showpo ... ostcount=3

restoroval jsem iphone již asi 100x už se mi do toho nejak nechtelo :-)) znovu , ale jsem zkoumavej clovek tak jsem to chtel vyřešit jinak :-) .BTW Změna ikony Ipod se mění ne icon.png , ale icon-MediaPlayer.png :-) možna že se to řešilo nekde , ale je dobre to přidat do návodů aby se s tím lidi netrapily a nerestorovaly zbytečne :-))))

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od Julek »

opraveno, díky


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

maybe

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od maybe »

Resil sem prepsani ikony ve founu taky, taky sem mel problem s pocasim, muj postup v tomhle vlakne:

viewtopic.php?f=30&t=2330

gudzoo

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od gudzoo »

Ahojte... Na zobrazenie ikoniek použite tento programek....ktory si stiahnete na http://uloz.to/3985609/convert-iphone.rar. Po rozbaleni netreba nic instalovat... staci skopirovat ikonky do zlozky png a potom date iphonefixpng a ikony sa potom zobrazia v zlozke fixing

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od john »

Nevim, kde máš problém, ale mě to normálně ve Photoshopu otevřít jde.
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

gudzoo

Re: Čím zobrazit originál ikony z iphounu

Příspěvek od gudzoo »

Ale nie kazdy pouziva photoshop... su tu aj nejake lamy... :D

Odpovědět