Ceska "T9"

Odpovědět
sergi
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř lis 07, 2007 3:21 pm

Ceska "T9"

Příspěvek od sergi »

Pánové taktéž smekám, sice prozatím o češtině neuvažuji, tak klobouk dolů.. Podle všeho to funguje na jedničku..

Jen malý dotaz.. Nešlo by hodit do repositáře samotnou českou "T9"? Využívám český kalendář (cz klávesnici jsem musel odinstalovat, protože mi to padalo do springboardu (1.1.3)) a rád bych i tu CZ "T9".
A propos, je s diakritikou, nebo bez?

Díky..

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od Paly »

Co myslis, ze je toto: viewtopic.php?f=16&t=56 :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od drsny »

2 sergi: nova verze ceske klavesnice spolu s nainstalovano unovou verzi mobile enhanceru nepada. samostatna t9 bude v repozitari takay, ale budes muset pockat, ted delame na necem jinem.

sergi
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř lis 07, 2007 3:21 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od sergi »

Tak díky moc.. Testnu tu novou verzi klávesky a budu čekat na tu T9 :) Mějte se

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od drsny »

balicek jsme udelal, ale jsem uz jen na gprs, tak jsem nemel moznost to testnou. pokud nekdo najde odvahu tak muze. zbourat by to nic nemelo, prepisuje to jen soubory s autokorekturou (t9). balicek se jmenuje cz slovník pro autokorekturu a je pro fw 1.1.1 - 1.1.4

kdyby to nedelalo co ma, podivam se na to asi az v nedeli.

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od caesar »

Diky za T9...Je nejaka i bez diakritiky?

sergi
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř lis 07, 2007 3:21 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od sergi »

JoJo..taky moc díky.. A připojuji se k dotazu, byl by problém udělat i verzi bez diakritiky? Do mailů je ta diakritika super, ale na SMS je to nevhodné, protože je to začne zkracovat..

Každopádně moc díky

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od drsny »

udelat verzi bez diakritiky by nemel byt problem. fubkci na "odcesteni" mam hotovou, takze je to jen o tom udelat balicek. pisu si na todo list.

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od caesar »

faun zpráva . Skoda, ze prave ToDo list jaksi v iPhonu chybi (ted nemyslim ty nedodelky co jsou v Installeru)

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od drsny »

no zas tak moc chybet nemusi MobileToDoList2 nebo ToDo

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od rony »

jo len tieto asi neumoznuju synchronizovat to s Outlookom, co je dost dolezite :-)

neskusal som ani jeden, nemam istotu, ze za to stoja.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od caesar »

Tak základní nedostatek je to, že nejsou přímo integrovány do kalendáře...co si budeme povídat. Ani možnost připomínek není závratná (potřebuji specifické opakování, protože ve firmě nejedeme na měsíce, ale na periody) a ani roztřídění do kategorií...prostě nic, co je třeba v iCalu nebo Outlooku.

sergi
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř lis 07, 2007 3:21 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od sergi »

Sice je to OT..ale souhlasím.. Nechápu, proč do iPhonu nemohli implementovat plnohodnotný iCal včetně kategorií, různého nastavení eventů a ToDo listu, který by se dal synchronizovat.. Kdyby se mě někdo ptal, co mi na iPhonu nejvíc chybí, tak je to copy/paste a pořádný iCal s ToDo.. Je to smartphone a neumí to, zatímco můj starý SE K600i to do synchronizovatelný s iCalem měl...

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od Moren »

Myslim ze magicke slovo SDK by to melo vyresit.
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od caesar »

Obavam se, ze ono SDK dle poslednich informaci nebude zas az tak magicke. Resp. ze diky vsem tem omezenim bude stale lepsi Installer. Protoze SDK (mimo jine) nedovoli pristup aplikaci tretich stran do kodu iPhone aplikaci, takze zde toho moc neocekavam (co se tyce integrace ToDo do kalendare iPhonu je to potreba). Ja pevne doufam, ze neco ihned udela iambic. Nebo ze se chyti Apple za nos a udela to sam. Jak muze sakra nekdo z Apple pouzivat iPhone jako pracovní telefon? Vlastne ani neverim tomu, ze ho tam nekdo k tomuto ucelu pouziva. Mozna uklizecka - 19:00 vytrit hajzlik. Opakovat tydne.

Ale to je vazne uz hodne OT, takze abych to vratil....drsny do toho, kontroluju czech packages kazdou hodinu :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od Julek »

ot

No iphone jako pracovní telefon používám, ale kalendář pouze na jednoduchou upomínku, jinak samozřejmě diář. Není to proto že mám iPhone ale prostě tak pracuji, takže zrovna toto se mě ani tak moc netýká ..


bwt: vytřít wc si tam nepíšu :)
.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

jenicekk

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od jenicekk »

ted sem nainstaloval ceskou T9, pri instalaci prepsal anglictinu US, ale z setings/general/ mi zmizla nabidka INTERNATIONAL a nemuzu ji vratit zpet, nepomohla ani odinstalace ceske T9?? o ted
EDIT: asi vim, takze to jdu zkusit http://drsny.net/forum.iphone.cz/viewto ... &sk=t&sd=a

zabrodsk

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od zabrodsk »

Planuje se udelat slovnik i pro 2.0? Lokalizaci iPhonu nepotrebuji, ale bez slovniku je to v 2.0 peklo.

Diky

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od Julek »

nápověda se dá vypnout i u 2.0

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

zabrodsk

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od zabrodsk »

Nejde mi o to vypnout slovnik. Potrebuji si ho jednoduse prepinat mezi ENG a CZ slovnikem, tak jak to delam na 1.1.4. Pisu emaily stridave v anglictine a v cestine.

zabrodsk

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od zabrodsk »

Kdyz uz je na 2.01 installer, je mozne tam nahrat cesky slovnik, ktery fungoval na 1.1.4?

Alex-alex
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte dub 01, 2008 3:36 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od Alex-alex »

Pokud vím, tak na 2.0.1 ještě slovník není, ale jestli jo, tak ať mi napíše a já to rád hodím do repa (viewtopic.php?f=16&t=6688) 8).

jardafox

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od jardafox »

takže není ani pro 2.0?

Alex-alex
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte dub 01, 2008 3:36 pm

Re: Ceska "T9"

Příspěvek od Alex-alex »

Ne

Odpovědět