změna funkce homebutton

Odpovědět
dapro

změna funkce homebutton

Příspěvek od dapro »

Před několika lety zde byl návod jak upravit funkci homebutton. Používám jeste 2G přístroj a potřebuju v registrech najít položku která říká že při dvojím kliku na homebutton přístroj otevře klávesnici pro volbu čísla. Případně jiné. Řešilo se to zde ale již to není možné najít.

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: změna funkce homebutton

Příspěvek od spachal »

Pro fw 1.x na to byl sw. Bohuzel nefunkcni uz ve fw2.x. Od te doby jsem nic podobneho nenasel, pokud reseni zjistis, prosim o info.
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

honza ips

Re: změna funkce homebutton

Příspěvek od honza ips »

na 3G je to v nastaveni: nastaveni-obecne-plocha-nastaveni tlacitkaplochy.
ale nevim jestli je to i v 2G.

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: změna funkce homebutton

Příspěvek od cicolably »

no jo ale tam daš len to čo tam je v ponuke on by chcel niečo ine
nie je to možne
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

dapro

Re: změna funkce homebutton

Příspěvek od dapro »

No podle mě to bylo tak že se upravil registr kde bylo možné upravit kam se bude double clik odkazovat, od té doby mám nastaveno že při dvoukliku se otevře klávesnice pro zadání tel. čísla. Takže to určitš fungovalo jen to nebylo ofiko Iphone !!!

EDIT:
Tedy vidím že nikdo mi nepomůže, pomohl jsem si tedy sám jako vždy.
Budete-li chtít změnit funkci dvoukliku na homebutton, pak nejjednodušší řešení je nainstalovat Custom Homebutton z Cidie a pak se nastavení Iphone zobrazí nová položka kde lze netradičně změnit dvouklik na speciální funkce. V mém případě ale požadavek zněl že chci při stisku dvoukliku aby se otevřel tzv keypad. Máte-li stejný problém doporučuji nainstalovat Custom Homebutton a pak v nastavení Custom v poli application nastavit doubletap://com.apple.mobilephone?view=KEYPAD a hotovo :)

Takto upravuj svoje posty! Paly

Odpovědět