Český kalendář

Odpovědět
Sedak

Český kalendář

Příspěvek od Sedak »

Zdravím,

Testoval jsem tento doplněk na dvou iPhonech.

1. 1.1.3 OTB, Ziphone, nainstalována pouze PocketGuitar, iAno. Český kalendář po instalaci nefunguje, vše zůstává anglické, jen se v něm čas např z 16:00 změní na 4pm. Region settings GB, anglická klávasnice.

2. 1.1.3 ještě starou metodou přepsáním částí staršího FW. Nainstalována spousta aplikací, BSD subsystem. Region settings GB, klávesnice anglická. Český kalendář funguje bez problémů.

Netušíte, kde může být problém u prvního telefonu?

Díky,
Šedák

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Český kalendář

Příspěvek od drsny »

je v tom prvnim telefonu nainstalovan bsd subsystem? pokud ne, to tim.

Sedak

Re: Český kalendář

Příspěvek od Sedak »

Díky moc, to jsem potřeboval slyšet.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Český kalendář

Příspěvek od drsny »

na nasem repozitari je nova verze balicku cesky kalendar, ktera jde nainstalovat i na 1.1.4

exess

Re: Český kalendář

Příspěvek od exess »

Tak nevím co dělám špatně. Upgradoval jsem na novou verzi kalendáře, ale za boha se mi tam neukazují dny v češtině. Jelikož mám češtinu na němčině, tak to mám německy.
Netušíte, čím to?
Předchozí fungoval bez problémů.

Díky

Michal

p.s. kdyby bylo potřeba udělat překlady pro iPhone, hlásím se dobrovolně :-)

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Re: Český kalendář

Příspěvek od Moren »

To je divne. Nemcina by na to nemela mit zadny vliv. Mel by jsi mit nastaven format Czech.
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Český kalendář

Příspěvek od drsny »

neni mi jasne proc by nemela chodit tato nova verze pokud chodila predchozi. kopiruji se stejne soubory na stejne misto. jedina zmena je ze jsem nastavil prava u adresaru na 777 a u souboru na 666 a do podporovanych firmawaru jsme pridal 1.1.4

osobne jsem to testoval na 1.1.1 a na 1.1.3 - na obou verzich to delalo zo co ma.

exess

Re: Český kalendář

Příspěvek od exess »

tak uz je to OK. Zřejmě jsem něco dělal špatně. Ve finále jsem ten update odinstaloval a potom jsem instaloval trochu jinak. Tím mam na mysli nastavení jazyka a potom instalace cestiny pro kalendář. Výsledek je spravny a to se počítá!
díky
Michal

fipil

Re: Český kalendář

Příspěvek od fipil »

Taky jsem měl problém s update. Předchozí verze na iPhone 1.1.2 OTB bez problémů, jakmile jsem dal Update na novou verzi kalendáře 1.0.4, zase tam byl anglický a u času se zobrazovalo AM/PM. Pomohlo odinstalovat, restart iPhone a znovu instalace 1.0.4 (ne Upgrade).
Teď už je zase kalendář v pohodě.
Vypadá to, že proces update neprobíhá jak by měl...

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Český kalendář

Příspěvek od caesar »

Pocitata se s CZ kalendarem i v 2.0? Nepotrebuju celou CZ lokalizaci, ale v kalendari se orientuji mnohem rychleji, kdyz je cesky...

...Aha tak po nahrani zalohy z iTunes se mi CZ kalendar do iPhonu s 2.0 normalne vratil. Skvele.

Odpovědět