Problem odchozi server

Odpovědět
pizzyp

Problem odchozi server

Příspěvek od pizzyp »

Poradi mi nekdo,co mam delat,kdyz mi ip hlasi nelze odeslat email,selhalo spojeni na odchozi server smtp.seznam.cz

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Problem odchozi server

Příspěvek od spachal_tmp »

Pouzit smtp server, na ktery mas authorizaci, treba z vlastni domeny, nebo napriklad pres ucet na Gmail. Reseno zde mnohokrat, nebud liny hledat.

pharlap

Re: Problem odchozi server

Příspěvek od pharlap »

smtp.seznam.. :D
To nemuzes predsi.. :D
Musis si nastavit smtp sever operatora!
Tudiz.. pokud mas T-mobile, tak zadej smtp.t-email.cz.
A bude ti to fungovat!!

murder
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon čer 09, 2008 8:41 pm

Re: Problem odchozi server

Příspěvek od murder »

Pharlap: Proč mystifikuješ, když nevíš raději mlč. smtp.seznam.cz normálně jede jen je potřeba nastavit ještě autorizaci se stejným jménem a heslem jako u pop3

Právě smtp operátora dělá později hodně problémů, nejde odesílat z wifi.
Obrázek

pharlap

Re: Problem odchozi server

Příspěvek od pharlap »

Murder.. nikdo nemystifikuje. Pridavam jen svoji radu, jak pristup k uctu seznam funguje. Takze se nenavazej zbytecne, nemahruj.. pridej svoji konstruktivni radu a tecka. Stejnym zpusobem bych mohl reagovat ja.. smtp.seznam.cz mi prijde jako zbytecnost pro vetsinu uzivatelu.. takze mlc.
Pridaval jsem radu pro situace, ve kterych se clovek vyskytuje nejcasteji.. nevim jak ty, ale free wifinu zas tak casto nepotkavam.. doma ji nemam.. A hlavne kdyz jsi doma.. mas PC.. tak proc to posilat pres iP., kdyz mas masinu.
Takze pristup na mail pro normal.smrtelnika je pres EDGE.. proto je vyhodnejsi mit smtp server od operatora..

murder
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon čer 09, 2008 8:41 pm

Re: Problem odchozi server

Příspěvek od murder »

Pharlap: zase už odbočujeme od tématu, radu jak funguje smtp.seznam.cz nikde nevidím a to, že nepoužíváš wifi, tak je to zbytečné, je neskutečná odpověď. Pohybuji se hodně po cestách a wifi používám denně a i doma jednodušší maily řeším, přes wifi v iPhonu (na co zapínat pc) To že občas seznam nefunguje je druhá věc.
Takžře ještě jednou
smtp.seznam..
To nemuzes predsi..
je mystiface, můžeš a vesele jde to :wink:
Radu jak na seznam jsem napsal už v předešlém příspěvku. Lepší je přesměrovat schránku na gmail, ale o tom si najdi info jinde, je to tady na fóru přesně popsané.
Obrázek

jonas.hajek

Re: Problem odchozi server

Příspěvek od jonas.hajek »

Chtěl bych se na něco zeptat. Podle toho:smpt.seznam.cz se mi konečně povedlo odeslat e-mail doma přes Wi-Finku. Ale když se přihlásim na pc na mail, tak tam mam např. 2 nové maily, ale v iPhonu nejsou. Poradíte někdo.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Problem odchozi server

Příspěvek od Beavers »

Protože máš zřejmě nastaveno, aby se mail po načtení do Outlooku ze serveru smazal. Vše vyřešíš registrací na GMail. V příštích dnech by se v návodech měl objevit postup (pokud tam už není), jak spolehlivě používat mail v iP i v počítači a to i z několika adres. Zkus hledat heslo GMail.

jonas.hajek

Re: Problem odchozi server

Příspěvek od jonas.hajek »

Já outlook vůbec nepoužívam. Prostě když otevřu Google Chrome a jdu na Seznam mail, tak tam mam 3 nové maily, ale v iPhonu nic. Ještě mě napadlo přesměrování mailů ze Seznamu na GMail.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Problem odchozi server

Příspěvek od Beavers »

Ano, to udělej. A v iP si nastav jen účet GMail. Půjde to pak v pohodě. Ten návod zde ještě není, jak jsem výše zmiňoval, že tam již možná je. Ale pracuje se na tom.

jonas.hajek

Re: Problem odchozi server

Příspěvek od jonas.hajek »

OK. Ale zase se mi nechce odesílat maily přes GMail.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Problem odchozi server

Příspěvek od rony »

tak budes stracat cas hladanim riesenia, ktore mozno nenajdes?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jonas.hajek

Re: Problem odchozi server

Příspěvek od jonas.hajek »

Nebudu. Vůbec nevim, co jsem udělal, ale myslim , že nic, ale už mi to z ničeho nic jde! Ale opravdu jsem nic neudělal.

EDIT1:Tak už mi to zase nejde :(. Budu muset udělat přesměrování.

EDIT2:Už mám udělané přesměrování ze Seznamu na GMail. Ale vadí mi jedna věc. Nejde nějak udělat, aby přesměrovaná zpráva(zpráva, odeslaná ze Seznamu na google) se ze Seznamu nevymazala? Díky

Odpovědět