Kde jsou nainstalované některé app? (SuperDial, iTalk,...)

Odpovědět
mishak

Kde jsou nainstalované některé app? (SuperDial, iTalk,...)

Příspěvek od mishak »

Na foru jsem se dočetl, že všechny aplikace by měly být nainstalované v private\var\stash\Applications\, ale nejsou tam nainstalované všechny. Mohl by mi někdo napsat, kde jsou např. tyto aplikace (jsou z AppStore)?

    - LockBox
    - SuperDial
    - ICQ
    - iTalk
    - iHandyLevel
    - Stanza
    - Translator
    - MultiConvert
    - GraphCalc
    - Discover

Popřípadě nemohl by někdo napsat strukturu iPhonu, abych se v ní trochu více zorientoval?

Děkuju za pomoc...
Rád bych změnil ikonky u těchto aplikací, proto jsem to dal do Modding a ne do Aplikace

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Kde jsou nainstalované některé app? (SuperDial, iTalk,...)

Příspěvek od Paly »

Docital si sa dobre, ale plati to len pre app, ktore su z Installeru alebo Cydie. App z QppStore su v: /private/var/mobile/Applications/ a zlozky su tvorene z cisel a pismen.

Ostava Ti len hladat, ktore je ktore.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

mishak

Re: Kde jsou nainstalované některé app? (SuperDial, iTalk,...)

Příspěvek od mishak »

Jo jo, tohle jsem našel, ale nepodařilo se mi změnit ikonku. Je tam těch obrázkových souborů víc a logicky jsem zkoušel přepsat tu s názvem icon.png, ale nic se nestalo. Tak jsem myslel, že to jsou aplikace jen "zevnitř". Budu si víc hrát a zkoušet... :wink:

Děkuju!

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Kde jsou nainstalované některé app? (SuperDial, iTalk,...)

Příspěvek od dodo_mt »

Ak pouzivas WinterBoard a nejaku temu tak musis prepisat ikony v tej konkretnej teme Libray/Thems/xxxx nie v adresari aplikacie! Az potom sa ti prjavi zmena.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

mishak

Re: Kde jsou nainstalované některé app? (SuperDial, iTalk,...)

Příspěvek od mishak »

Já vím... zatím si s tim zkouším hrát, ale myslím, že už to začíná vypadat. Ale mám například theme, ve kterém je ikonka pro LockBox, ale nijak se neprojeví (ostatní ano). V noci to nějak budu zkoušet... :D Pak dám vědět

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Kde jsou nainstalované některé app? (SuperDial, iTalk,...)

Příspěvek od dodo_mt »

Musis zachovat velke male pismena proste presne meno ako vidis na Springboarde.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

mishak

Re: Kde jsou nainstalované některé app? (SuperDial, iTalk,...)

Příspěvek od mishak »

Tak jsem si hrál a našel jsem soubor, kterým jsem ikonku změnil. Bohužel se stala věc, která se tu už párkrát řešila, ale nevyřešila: ikona má kolem sebe čtvereček (tak jako všechny defaultní aplikace)... :?

EDIT:
Tak už vím, jak na to... :D Do svého témátka si prostě přesunu ty ikony, které chci mít u jednotlivých aplikací a pojmenuju je podle toho, jak se v telefonu jmenujou (popisek u ikony je někdy jiný, než skutečný název aplikace). Proto pozor na aplikaci Rename, ikony se musí jmenovat potom tak, jak jste si je přejmenovali. Prostě si trochu pohrajte a je to OK. :wink:

EDIT:
Pokud používáte app Categories, musíte nejdříve ikonku ze složky přesunout zpět do SpringBoardu, aby se změna ikony projevila. Poté, co se ikonka změní ji můžete zase přesunout do libovolné složky.

Odpovědět