drsneho installer sources agregator

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Hlasuji za stav jak je na screenshotu. Notabene proc tam neudelat zaskrtavatko "Zobrazit dle kategorii" a "Zobrazit abecedne" at je spokojenej i crusader. :)
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

dobra, dobra udelam tedy nejakou stranku s nastavenim a dodelam i zmenu registracnich udaju, kdyz uz se v tom budu stourat.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

dodelal jsem zmenu hesla, registracnich udaju a nastaveni zobrazeni zdroju (razeni podle kategorii nebo abecedne) u jejich vyberu. podarilo se mi opet zalamit :oops: , takze jsem vymazal hesla u vsech uizivatelu. nastavil jsem tam tedy docasne heslo ktere je stejne jako email, ktery byl zadan pri registraci. zmente si to prosim. kdyby s tim mel nekdo problem, kontaktujte me pres pm.

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Skvele. Funguje to vytecne. Heslo jsem si zmenil bez problemu.

BTW muzes prozdadit svuj todo list pro tenhle projekt?

Ja osobne navrhuji zaradit:

Kontrolu duplicit
Vlastni kategorizaci
Nahled na vsechny programy s moznosti odskrtnout, ktery nechci nacitat

Vic me snad ani nenapada co bych si jeste mohl prat. :)

Jo snad jeste moznost pridat nove nalezeny source. Ten by se automaticky pridal i ke vsem ostatnim uzivatelum na welcome screen s tim at se uzivatel rozhodne zda jej chce take stahovat ve svem uctu ci ne. Defaultne ne.
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

ted delam na tom ze si vyberes nejake aplikace, ozancis je a budou ti naservirovane misto std baliku vybranych zdroju pri prvnim refreshi zdroju installeru. dalsi refresh uz bude poskytnut seznam zdroju dle ulozeneho vyberu.

kontrola duplicit je dalsim bodem v poradi. ale tam je problem jak konkretni aplikaci identifikovat. moznosti je nekolik, ale s kazdou je spojen nejaky problem.

kontrola podle hashe
dobre je to ze je jasne identifikovan konkretni balicek, spatne to, ze ne u vsech balicku je tag hash uveden

kontrola podle tagu bundleIdentifier
dobre je, ze je uveden u vsech balicku, spatne to ze ruzne balicky mohou mit tag bundleIdentifier stejny

priklad:
stejny tag bundleIdentifier pro 2 ruzne balicky
2 totozne balicky identifikovany podle hashe

budu tedy muset pouzit nejakou kombinaci tagu (napr. name, version a bundleIdentifier), ale to opet nemusi byt jednoznacne. nebo se omezit na to, ze vyhazu duplicity u toho, kde bude 100% jistota (stejny hash).

ty kategorie budu resit az pote co nejak zmaknu ty duplicity.

a tvuj posledni bod zatim v planu nemam

edit: to pridavani zdroju uzivateli udelam

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Podle me, kdyz se odstrani vetsi cast duplicit, tak to bude stacit. Tedy Hash a pouze u 100% duplicit to pouzit.
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

pridany nove zdroje z balicku Best Sources 1.0 a All Sources 3.1

http://www.ipod-touch-themes.de/installer/repo.xml
http://www.serverasp.net/chiafa/MMA/repo.xml
http://iphone.ileks.com
http://sendowski.de/iphone/
http://simplezaweb.googlepages.com/installer.xml

a rovnez pridan novy ukol na todo list udelat automaticke pridavani zdroju obsazenych v baliccich


edit: u vypisu detailu balicku jsed dolu pridal vypis raw dat pro pripad, ze by se chtel nekdo mrknout co konkretne instalace balicku v iphone udela.

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Kdyztak tam pridej i rovnou ten source pro upgrade na FW 1.1.3 :)

http://psmxy.org/iphone-apps/
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

pridal jsem ho nekdy kolem obeda ;-)

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Sikula. Takze si nastavim tvoji repository a jedu. :)
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)


Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Dekuji za info. Rucne jsem to prosel a zaskrtl zajimave. Mozna by neskodilo pouze hodit do tveho seznamu zdroju nejake oddeleni a tam NOVE ZDROJE OD POSLEDNI NAVSTEVY a tam by byly vsechno nove. Nemusel bys je zde vypisovat, jen by jsi rekl, ze jsou nove zdroje a my bychom uz vedeli jake. :)
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

neco takoveho dodelam, ale bude to asi chvili trvat, par dnu ted budu mimo provoz :-(

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

I tak je to uz dobre pouzitelne. Rychlost se extremne zlepsila. Uz necekam nekolik minut a to je to oc slo. Samozrejme prostor pro upravy zde skutecne je. :) Hlavne ty duplicity, zodpovednejsi kategorizace a pak i pripadne odstraneni aplikaci s asijskym popisem.
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

hned jak se dam trochu dokupy, zase na tom maknu. uz mam temer hotove automaticke pridavani zdroju obsaxenych v baliccich typu all sources atd. teoreticky bych ho mohl dodelat jeste zitra rano, nez me kuchnou.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Než tě co ? Jsi nemocný ?

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

nejak mi odesla slacha co naprimuje palec prave ruky tak mi odmontujou jednu z ukazovacku (ten jako jediny prst ma 2) a namontuji na palec. pak se to budu muset jeste nejak naucit pouzivat. mam z toho docela strach, ale co se da delat.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Mno to je nepříjemné... držím palce ať ti vše dobře dopadne, vykašli se na tohle a odpočívej ! Hodně zdaru !

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

dik, uz jsem ve spitale a rano pry jdu prvni na radu, tak to aspon budu mit brzy za sebou

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Tak drzim palec. Samozrejme ten zdravy.
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Hele paráda využívám to na stahování aplikací a to instaluji přes WinSCP. Ale mám takovou prosbu můžeš tam přidat i community sources?
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

Moren píše:Tak drzim palec. Samozrejme ten zdravy.


tak uz to mam za sebou. ted uz jen aby se povedlo rozhybat.

alexxx píše:můžeš tam přidat i community sources?


myslim si, ze zdroje, ktere jsou v nem obsazene tam uz mam, ale kdyz nahodis link, prida to tam

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Tak gratuluji k uspesne operaci.


Jinak dalsi navrh. V Installeru je hodne linku jako na doinstalovani dalsich sources. Nevim jestli jsi je vsechny prozkoumal, ale minimalne by bylo dobre udelat filtr a likvidovat je. Je jich tam docela dost. Nekdo to muze nainstalovat a po chvilce bude mit mraky dalsich sources a bude tam kde predtim.
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Tak teď jen trénovat tu tvou pazouru :) !
Jsem rád že ti tom zákroku nevzali ledvinu nebo neamputovali nohu :wink:


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

drsny píše:myslim si, ze zdroje, ktere jsou v nem obsazene tam uz mam, ale kdyz nahodis link, prida to tam


jo dík... no koukal jsem že je tam dost programů z com. source ale některé chybí.

Jinak ty odkazy jsou v instaleru

Obrázek
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

mel jsem stesti tak mi rozkrajeli jen to, co meli :-)

ty zdroje obsahujici dalsi zdroje bych zatim nechal na kazdem uzivateli, ale casem az budu mit hotove to automaticke pridavani zdroju, uzu udelat to, ze je treba na strance s nastavenim zdrou nejak odlisim nebo uplne vynecham.

edit: dival jsem se na moje pxl info a oba zdroje, ktere mas v kategorii Community Sources Conceited Software i Ste Packaging tam mam a mam v teto kategorii i 7 dalsich

tady je vypis zdroju, ktere v kategorii mam

Community Sources:
Billydragon Software (Vietnamese iPhone support)
Conceited Software (Our stuff is better than theirs.)
HP Calculators for iPhone
iPhone.ORG.HK Software (Happy Chinese iPhone!)
Korean Utility (Various Utilities for Korean)
Mast3rpyr0's Repository (Mast3rpyr0's Public Iphone/IpodTouch Application Repository)
ModMyiFone.com (ModMyiFone.com is your premier iPhone hacking and modding community.)
Phyros Hack Group (¡Traduce tu iPhone al Español!)
Ste Packaging (No more iPHUCing around.)
Naposledy upravil(a) drsny dne pon led 28, 2008 5:44 pm, celkem upraveno 1 x.

watterman

Příspěvek od watterman »

tak jsem zacal pouzivat tvuj sources agregator, a musim rict ze je to perfektni... Drive jsem mel pouze sources z community sources a refreshovalo se me to tak 8 minut, nekdy aji vice, ted mam refreshnute za 30 sekund cca 20 zdroju misto 4... opravdu perfektni :) Jenom bych mel prosbu, mohl bych o tom napsat clanek na Mujipod.cz?? myslim ze uz to funguje perfektne... samozrejme s tim ze bych ti nejdrive clanek poslal, abys mohl opravit pripadne chyby :) Je to na tobe, ja bych o tom rad napsal, ted de o tebe, jestli to chces rozkriknout vice lidem, sice mujipod az tak moc lidi necte ale i tak... ;) takze napis rozhodnuti :)


alexxx - myslím, že si projekt popularitu zaslouží, ale k věci: osobní komunikaci si prosím vyřizujte přes PM (odtoho tu jsou) :wink:

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

kdyzuz budes neco o tom mem systemu psat, myslim, ze vedeni iphone.cz to tady take rado zverejni

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Já tedy vedení iphone.cz nejsem ale souhlasím budeš populární ;).
bwt jsem rád že jsi relativně OK, tedy pokud nepíšeš nohama :)


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

kuchali mi jen jednu ruku, takze tou druhou mi to relativne jde ;-) tady je reportazni foto

dobre na teto zdravotni akci je, ze budu mit vic casu na programovani, kdyz nebudu muset chodit do prace

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Dobrá parta :)

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

to vis sami pacickari. ale je tu sranda. nacpal jsem si do ntb hafo filmu abych se tu nenudil a zatim jsem nevidel zadnej.

sorry, ze jsme to tu presunuli lehce do offtopic roviny. az to bude zase neco k tematu, tak to nejak zvyraznim, aby bylo poznat je s mym repozitarem neco noveho.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

update drsneho agregatoru zdroju

tak jsem se konecne dokopal k tomu, abych maknul na tomto projektu a vysledkem je maly update.

hlavni novinkou je moznost si jednorazove namisto vsech balicku z vybranych zdroju nechat poslat jeden nebo vice konkretnich balicku. nastaveni je myslim vskutku jednoduche. po prihlaseni a kliknuti na odkaz aplikace se zobrazi nasledujici formular. vyplnim cast nazvu aplikace, kterou chci pridat a odeslu formular.

Obrázek

pote je prohledana databaze a jsou zobrazeny vsechny balicky, ktere maji ve svem nazvu mnou zadany text. zaskrtam balicky, ktere chci a odeslu formular.

Obrázek

po pridani balicku je zobrazen seznam vybranych balicku a formular pro nove hledani. hledani a pridavani balicku mohu opakovat a balicku si pridat libovolne mnozstvi. v pripade, ze chci seznam smazat, kliknu na tlacitko odstranit balicky.

Obrázek

takto vybrane balicky jsou pri prvnim stazeni zdroje installerem poskytnuty namisto kompletniho vypisu vsech balicku. po prvnim stazeni je tento seznam baicku smazan a pri pristim refreshi zdroje je jiz poskytnut kompletni seznam balicku ze vsech vybranych zdroju.

druhou novinkou je odstraneni duplicit pri generovani zdroje. redukovany jsou pouze balicky u kterych je 100% jistota, takze pri generovani je vynechano asi 5% balicku.

watterman

Příspěvek od watterman »

@drsny tak vypada to ze uz nejsi jediny koho to napadlo a svetlo sveta spatril dalsi sources agregator, vice o nem zde :)
http://touchpodium.com/2008/02/02/repos ... -throttle/
nezkousel jsem, takze nevim co ma avic, pripadne co nema oproti tvemu ;)

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

bylo by divne, kdybych byl jedinym koho to napadlo

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

V kazdem pripade mi prijde Drsneho lepsi. :) Ma vse co potrebuji a navic je v cestine. :)

Diky za update.
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Mam navrh upravy struktury kategorii ve tvem Agregatoru. Takova uprava administrace. Mam tam kategorii jak ..... a docela se v tom ztracim. Tak vetsinou hledam aplikaci podle All packkages. Potreboval bych mit moznost si ty aplikace rozhazet, promazat a tak. Idealne v Installeru a nebo na tvem webu. :)

Predstavuji si to tak, ze tam bude nazev repa, polozky repa a zaradit do kategorie. A samozrejme sprava kategorii.

Priklad

REPO XYZ - programy v repu - vyber kategorii kam zaradit cele toto repo-
- program 1 -vyber kategorii kam zaradit tuto aplikaci- -tento program nezobrazovat v repo-
- program 2 -vyber kategorii- -nezobrazovat v repo-
- program 3 -vyber kategorii- -nezobrazovat v repo-

Editace kategorii
-vytvorit novou-
Systemove aplikace - Upravit - Smazat -
Tweaks - Upravit - Smazat -
NEZARAZENO - zde se objevi vsechny nove programy, ktere nejsou rucne zarazeny. Kategorie nelze smazat.


Dalsi funkce:
Tlacitko Zobraz duplicity programu.

Duplicita programu:
AnySIM - source xxxxx - verze 1.1 (Po kliknuti na napis AnySIM se zobrazi popis aplikace v installeru, a v nem moznost jit na stranky More info)
AnySIM - source xxxxx - verze 1
AnySIM 1.2u
AnySIM 1.3
AnySIM 1.3
atd

Zaskrtnete, ktere nechcete zobrazovat v REPO a stisknete na tlacitko PROVED.


Pro lenochy tam muze byt tlacitko AUTOMATICKY MAZ DUPLICITY s varovanim, ze muze dojit ke smazani neceho co nechcete. Pokud nemuzete najit nejaky program, v adminu odskrtnete tuto polozku a uvidite vsechny duplicitni programy.

A pro kategorie tlacitko. AUTOMATICKA KATEGORIZACE. Provede rozdeleni do prednastavenych kategorii
SYSTEM
MULTIMEDIA
HRY
UTILS
WALLPAPERS
RUZNE
NEZARAZENE

ci tak neco. Upozornit je, ze rozdeleni je provadeno automaticky a nemusi byt vzdy korektni. Teoreticky by tam mohla byt i volba KATEGORIZACE DLE OSTATNICH. Proste by se vzal prumer z toho co si vytvorili ostatni uzivatele. Tedy program AnySIM ma 40% uzivatelu nastaven do kategorie UNLOCK, tedy vytvori kategorii unlock a tam ji umisti. Takze by vlastne kopiroval nejcasteji uzivanou kategorii uzivateli.

Dalsi moznosti upravy adminu by mohlo byt PRIDEJ REPO.

Zadal by zdroj, provedla by se kontrola jestli to repo skutecne jeste nebylo pridano a pokud ne, pridalo by se vsem do slozky NOVA REPA v administraci.
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

udelal jsem update meho agregatoru.

po prihlaseni je pri vyberu zdroju u kazdeho zdroje nove uveden pocet balicku, ktere tento zdroj obsahuje.

prihlaseny uzivatel nyni uvidi v menu nahore dalsi dve polozky. update a pridat zdroje.

update slouzi k refreshnuti vsech zdroju. refresh probiha postupne po jednom. po refreshnuti kazdeho zdroje je refreshnuta i stranka, kterou uzivatel vidi. v pripade, ze stahovani zdroje trva dele nez minutu, server ukonci provadeni scriptu, stranka se refreshne a nacita se dalsi zdroj v poradi.

volba pridat zdroje slouzi jak nazev naznacuje k pridani novych zdroju. zdroju je mozno pridat vice s tim, ze kazdy zdroj musi byt na samostatnem radku. bile znaky na zacatku a konci radku jsou ignorovany. adresa muze (ale nemusi) mit na zacatku protokol http:// (muze byt http://repo.iphone.cz i repo.iphone.cz) a na konci muze (ale nemusi) mit lomitko pokud se jedna o adresar (http://repo.iphone.cz/ nebo http://repo.iphone.cz). v souvislosti s tim, ze jsem pridavani zdroju publikoval, jsem vyrobil blacklist, na ktery pridavam duplicitni linky. pokud se nekdo pokusi pridat link http://www.apogeeltd.com/ tak mu jej system pridat nedovoli, ulozil jsem ho do blacklistu, protoze jiz zdroj http://apogeeltd.com/ v db je a oba poskytuji stejny obsah. na blacklist pridavam zdroje rucne takze pokud budete pridavat do seznamu zdroju, ktere odebirate nejaky zdroj, ktery se jmenuje stejne jako nejaky jiny, pridejte si ten ktery ma mensi id. mazu totiz vzdy ten s vetsim id. id zjistite tak, ze mys podrzite nad checkboxem (zaskrtavacim polickem) pro pridani zdroje a v bubline se toto id zobrazi.

2 Moren: s temi kategoriemi to nebude tak jednoduche. ted musim pryc, ale rozepisu se o tom pozdeji.

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Dekuji za update. :) A kdyz prida nekdo repository, objevi se vsem?
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

ano pridani repozitare (i refresh zdroju) se projevi u vsechny uzivatelu

edit: kategorie

s nastavovanim kategorii se to ma takto: dalo by se udelat, ze budou balicky jednoho zdroje zarazeny do nejake kategorie, ale razeni konkretnich balicku by bylo dost slozite, v soucasne dobe totiz nemam jednotlive balicky nijak jednoznacne identifikovatelne. pri update zdroje totiz, pokud se mi podari zdroj stahnout a rozparsovat, vsechny jeho balicky z db vymazu a ulozim tam nove, cerstve vytezene. jiste ze by to slo nejak poresit, ale musel bych cely system kompletne prekopat. nejradeji bych to alespon v soucasne dobe neresil. pokud potrebujes nejaky balicek, pro ten ucel je idealni pridat si ho do jednorazove vytvoreneho zdroje pres volbu aplikace a potom po refreshi zdroju installeru jej snadno najdes.

casu je malo a ten ktery si pro iphone.cz vysetrim ted budu spise venovat nasemu cz/sk repository minimalne do doby nez bude hotovy balicek pro cestinu a klavesnici

Odpovědět